Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.

  • 16 Odpowiedzi
  • 2717 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« dnia: Czerwiec 30, 2010, 10:40:40 »
Witam .
Ostatni udało mi sie kupić topazopodobny wyrób Made in China. Procesor ten sam ale zaoszczędzili na pamięciach ROM i RAM po 50% ,na kamerze do wideorozmów i innych. Problem w tym ,że nie nie umiem go wprowadzić w stan bootowalny . Kombinacja klawiszy "reset + vol.down" powoduje jedynie zresetowanie urządzenia. Czy ktoś już miał z czymś podobnym do czynienia? Jeśli tak ,to proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
oggy

*

Offline HOHLIKS

  • **
  • 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i780+n810
Odp: HTC T5353 lub jakoś tak, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2010, 11:17:53 »
Jak to chińska podróbka to nie wiem, czy cokolwiek będziesz mógł w niej sam coś zmienić.

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: HTC T5353 lub jakoś tak, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2010, 13:21:02 »
Poczytaj, lub zapytaj się w tym temacie: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=619643
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

Odp: HTC T5353 lub jakoś tak, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2010, 14:31:11 »
Panowie.Potraktowaliście mnie jak gimnazjalistę . Przecież wyraźnie pytałem czy ktoś miał doświadczenia z czymś takim. Przy okazji prośba : proszę tylko o konstruktywne odpowiedzi . Na xda-developers już byłem.
Pozdrawiam.
oggy

*

Offline mrk26

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Optimus 2x
Odp: HTC T5353 lub jakoś tak, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:45:34 »
Cytuj
Panowie.Potraktowaliście mnie jak gimnazjalistę . Przecież wyraźnie pytałem czy ktoś miał doświadczenia z czymś takim. Przy okazji prośba : proszę tylko o konstruktywne odpowiedzi . Na xda-developers już byłem.
Pozdrawiam.
oggy
To może i jesteś jak gimnazjalista albo przynajmniej tak się czujesz  :P a co do tematu to powinieneś zauważyć że panowie raczej nie mieli do czynienia z tym wynalazkiem (widać po odpowiedziach)a w linku, który podał ci "Pawbrotm" jest wszystko jasno i wyraźnie napisane ba może i nie po polsku ale jak ktoś chce to nawet w Google to sobie wrzuci do przetłumaczenia a jak czegoś nie jesteśmy pewni to zawsze można się upewnić pytając.
Pozdrawiam

Odp: HTC T5353 lub jakoś tak, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 01, 2010, 21:15:30 »
Tak się właśnie nabija posty :ohreally:

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: HTC T5353 lub jakoś tak, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2010, 21:27:33 »
Nikt tu nic nie nabija, kupiłeś jakieś chinskie niewiadomoco a takie tematy to do Hyde Parku bo nie mają nic wspólnego z prawdziwymi pda. Przenoszę.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: HTC T5353 lub jakoś tak, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2010, 21:44:25 »
Potraktowaliście mnie jak gimnazjalistę.
Nie obrażaj gimnazjalistów.  :P
Najłatwiej i najszybciej będzie po prostu sprzedać ten wynalazek i kupić oryginalnego Topaza albo jakieś inne pda. Z tym nie ma co się bawić bo jak coś w nim padnie to nie ma większych szans na odratowanie.
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2010, 22:11:40 »
No jezeli twierdzisz, ze na xda-dev byles i skoro pytasz o to, to wnioskuje, ze podane tam kombinacje Ci nie dzialaja. Wiec mozliwe, ze masz podrobke podrobki. Albo pewno cos zle robisz...
Choc kupowaniu podrobek mowimy NIE.

*

Szczepan169

Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 01, 2010, 22:46:35 »
--- Cytat: oggy1 w Dzisiaj o 14:31:11 ---
Potraktowaliście mnie jak gimnazjalistę.

--- Koniec cytatu ---

Oooooo... wypraszam sobie ! :P

Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 02, 2010, 08:03:01 »
Przepraszam wszystkich gimnazjalistów . Bardzo przepraszam. Obecni gimnazjaliści są bardziej rozgarnięci. Niestety jak widać z zamieszczonych odpowiedzi nikt oprócz Pawbrotm nie spełnił mojej prośby o konkrety ,tylko piszą -byle coś odpisać. A teraz pytanie do Pana tomaszkap : czyż takie lanie wody nie jest nabijaniem postów?
Pozdrawiam wszystkich gimnazjalistów.
oggy.

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 02, 2010, 08:35:57 »
Posty w Hyde Parku nie sa naliczane...
Pozdrawiam,
biblo

*

don.kamillo

Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 02, 2010, 08:39:26 »
W hydeparku posty nie są naliczane, więc nie da się tu ich nabić. Zresztą nie wiem po co nabijać te posty...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 10:28:06 wysłana przez don.kamillo »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:11:43 »
Przepraszam wszystkich gimnazjalistów . Bardzo przepraszam. Obecni gimnazjaliści są bardziej rozgarnięci. Niestety jak widać z zamieszczonych odpowiedzi nikt oprócz Pawbrotm nie spełnił mojej prośby o konkrety ,tylko piszą -byle coś odpisać. A teraz pytanie do Pana tomaszkap : czyż takie lanie wody nie jest nabijaniem postów?
Pozdrawiam wszystkich gimnazjalistów.
oggy.

Przeniosłem do Hyde Parku a jak napisał biblo posty tutaj nie są naliczane.
Taka jest tutaj reakcja na słowo "chinol". Współczuję, że to kupiłeś i nie wiem czy jak kupując to nie zachowałeś się, jak nie obrażając nikogo, gimnazjalista. Naprawdę ten sprzęt nie jest warty nawet swojej niskiej ceny.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:26:29 »
Przepraszam wszystkich gimnazjalistów . Bardzo przepraszam. Obecni gimnazjaliści są bardziej rozgarnięci. Niestety jak widać z zamieszczonych odpowiedzi nikt oprócz Pawbrotm nie spełnił mojej prośby o konkrety ,tylko piszą -byle coś odpisać. A teraz pytanie do Pana tomaszkap : czyż takie lanie wody nie jest nabijaniem postów?
Pozdrawiam wszystkich gimnazjalistów.
oggy.
Ktos kupuje podrobke i dziwi sie, ze ludzie mu nie przyklaskuja, o zgrozo!

*

olmeca

Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:59:53 »
Wydaje mi sie ze na zle forum trafiles - poszukaj jakiegos o chinskich wynalazkach. Tam sa grupy wzajemnego wsparcia szczescilych posiadaczy kitajskich produktow.

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Podróbka HTC Topaz, nie da się wprowadzić w stan bootowalny.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2010, 13:26:43 »
Wydaje mi sie ze na zle forum trafiles - poszukaj jakiegos o chinskich wynalazkach. Tam sa grupy wzajemnego wsparcia szczescilych posiadaczy kitajskich produktow.

duże lol  :E
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do