Stronki tłumaczące

  • 4 Odpowiedzi
  • 474 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stronki tłumaczące
« dnia: Marzec 18, 2008, 19:57:22 »
Witam serdecznie,jako że nie każdy musi znać wiele języków,miałbym prośbę,tzn,chciałem sobie zamówić PPC z ebaya i poszukuję jakiejś stronki która mi przetłumaczy daną stronę z języka obcego na język polski,czy coś takiego istnieje?
szukałem na necie,ale znalazłem kilka stronek które tłumaczą w 60%procentach tekst.
prosiłbym bez idiotycznych komentarzy,nie chcesz pomóc to się nie odzywaj(nikogo nie chciałem urazić i nie chcę wszczynać żadnych kłótni)
Dziękuję i pozdrawiam
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline ejek

  • **
  • 199
  • Sprzęt: Asus 636, Fujitsu-Siemens LOOX T830
Odp: Stronki tłumaczące
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2008, 20:31:14 »
Tłumaczenie powinno być dobre, pewne...
a automatyczni tłumacze.... nie dają tego
 
Moim zdaniem poproś kogoś o pomoc, online... lub obok Ciebie...
Tak pewniej, z mniejszym ryzykiem, że dokonasz błędnej transakcji.

A jeśli chodzi o automaty to... http://www.translatica.pl/
Ale bez jakości... I pewności...

*

Offline BigBadBlackDog

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja mała mieścinka :)
  • Sprzęt: i780, Motorola Pro+
Odp: Stronki tłumaczące
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2008, 23:15:06 »
dokładnie - nie krępuj się, wrzuć tutaj linka i Ci pomożemy :) jesteśmy przecież jedną wielką rodziną tak że na pewno w miarę możliwości każdy postara Ci się pomóc :) a niektórzy klubowicze jakieś tam języki znają :P:P:P
Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu, stąd biorą się posrane pomysły

*

olmeca

Odp: Stronki tłumaczące
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2008, 11:16:49 »
niektorzy znaja nawet trzy - polski i dwa w butach :E
no i sie nie dostosowalem do prosby....niegrzeczny jestem :grin:
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2008, 17:15:08 wysłana przez olmeca »

Odp: Stronki tłumaczące
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2008, 16:58:14 »
ale jak wrzucę linka i poproszę kogoś o pomoc to pewnie znajdą się tacy "wyśmiewacze" jak olmeca :mrgreen: i zaczną mnie wyśmiewać...

nie no olmeca to był żart :grin:
napewno jak już się zdecyduję jaki sprzęt mam zakupić to poproszę was o pomoc,w końcu
razem raźniej :D
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke