Sprawdź swój mózg! :)

  • 59 Odpowiedzi
  • 11568 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Sprawdź swój mózg! :)
« dnia: Listopad 30, 2007, 01:34:33 »
Za chwilę, na następnej stronie zobaczysz animację tancerki. Kiedy się jej uważnie przyjrzysz, zauważysz że obraca się w którąś ze stron - lewo lub prawo. Dzięki temu dowiesz się coś więcej o swoim mózgu. Jak?

Jeśli ruch będzie zgodny w ruchem wskazówek zegara, to będzie znaczyło, że w tej chwili bardziej używasz prawej półkuli mózgu.

Ruch przeciwny do ruchu wskazówek zegara oznaczać będzie, że to lewa półkula jest w tym momencie bardziej aktywna.

Jesteś gotów do testu? No to chodź, teraz...

...spróbuj siłą woli zmienić kierunek ruchu tancerki, którą widzisz poniżej  w przeciwny. Jeśli się nie porusza, odczekaj kilka sekund sekundę.

Po prostu bez wysiłku skup się przez chwilę i skłoń ją do zmiany kierunku obrotu.

Jeśli ci się uda, to oznacza, że jesteś wśród 30% najlepiej rozwiniętych mentalnie osób w społeczeństwie!

To niesamowite, że KIERUNEK OBROTU TANCERKI ZALEŻY JEDYNIE OD TWOJEJ PERCEPCJI.



Na mna zrobilo to ogromne wrazenie. Udalo mi sie zmienic kierunek ze zgodnej na przeciwna, a potem mialem problem z "powrotem" ;) Fajna sprawa, przy odpowiednim skupieniu mozna to kontrolowac :)

Wziete z http://www.joemonster.org/art/8030/Test--Sprawdz-czy-panujesz-nad-swoim-umyslem
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 01:38:43 wysłana przez @Devasto »
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2007, 01:53:06 »
ciekawe:) Nawet da się ją obrócić  :D

Aż musiałem potem sprawdzić animację klatka po klatce, bo coś mi się nie chciało wierzyć, że to się nie zmienia animacja  :grin:

*

Offline nocnyMarek

  • ******
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2007, 01:53:58 »
 

A teraz spraw, żeby jedna kręciła się w lewo a druga w prawo.   B)

Mi się udało, ale tylko na gifach poniżej, jeden z nich umieściłem na innym serwerze
i dzieki temu udało się rozsynchronizować fazy ruchu, co jak przypuszczałem jest pomocne w 'sterowaniu'  :proud:


     
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 02:12:29 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2007, 02:21:10 »
te górne obrócić się da, ale tylko obie na raz:)

dolne udało mi się :)


fajne te obrazki :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 02:22:58 wysłana przez Adamerso »

*

Offline xprimo

  • ***
  • 477
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G (E975)
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2007, 03:10:55 »
cholerka to działa.
w lewo potem w prawo - tańczą jak zawołam :)

świetny efekt.

ciekawe jaką ludzką wadę wykorzystuje :)

*

Offline wpmike

  • *****
  • 1169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Xperia Z
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2007, 08:55:48 »
Z jedną działa. Z dwiema w dwie strony już nie chce. Może mój mózg nie lubi myśleć po polsku ;=

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2007, 09:17:10 »
Kierunek obrotu zmienia sie bardzo prosto mozna nawet sprawic, ze wyglada jakby tylko noga machala prawo-lewo.

Czy ktos wie jak to wytlumaczyc ? :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 10:55:06 wysłana przez OleYek »
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline MatAnderson

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
    • BAH
  • Sprzęt: HKC G901 + Kingstone 1GB
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2007, 09:27:28 »
Może jestem dziwny, ale pewne walory tej tancerki nie pozwalają mi się skupić na kierunku obrotu  :D

*

Offline Ganwilk

  • **
  • 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://jakieautko.eu/
  • Sprzęt: Iphone 3g 8gb
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2007, 10:41:11 »
Heh  działa  tylko może ktoś wytłumaczyć na jakich zasadach to jest ??

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2007, 12:24:46 »
Może jestem dziwny, ale pewne walory tej tancerki nie pozwalają mi się skupić na kierunku obrotu  :D

Stary a myślałem, że tylko ja tak mam , uff  :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Janeko

  • **
  • 227
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4, 3gs, 9300i, 6310i,
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2007, 12:39:40 »
No to jest juz nas kilku ;) bo ja jakos tego nie rozumiem ;) niby jak to sie zmienia ?

*

Offline MatAnderson

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
    • BAH
  • Sprzęt: HKC G901 + Kingstone 1GB
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2007, 12:52:41 »
Sprawa moim zdaniem jest prosta - widząc tylko zarys sylwetki bez cieni nie można jednoznacznie powiedzieć czy dana ręka jest z przodu czy z tylu. Wtedy nasz mózg zaczyna interpretować obraz podpowiadając nam najbardziej 'sensowne' rozwiązanie - bazując na naszym doświadczeniu.

Efekt jest chyba podobny do problemu głębi -> spójrzcie wieczorem na jakiś krzak jednym okiem i spróbujcie powiedzieć która gałąź jest przed którą. Jeżeli nie ma cieni - nie można tego jednoznacznie rozwiązać. Dopiero jak otworzycie drugie oko i mózgownica dostanie extra info, porówna przesunięcia itp można stwierdzić co jest przed czym. Dlatego osoby z chorobami oczy mają problemy z określeniem odległości czyt. prowadzeniem samochodu...

A może to zupełnie nie tak....

Napisane: Listopad 30, 2007, 12:50:41
Mam podpowiedź dla tych którym nie wychodzi - spójrzcie na cień nóg ;)

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2007, 13:10:39 »
Eee....a u mnie obraca się w drugą stronę, gdy w ogóle nie myśle  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Chyba mam jakąś wadę, bo teraz mogę bez niczego cały temat oglądać i widzieć wszystkie obracające się w lewo :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2007, 13:20:07 wysłana przez McMike »
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 30, 2007, 14:24:47 »
Nie wiem jak to dziala, ale opanowalem juz, aby dziewczyny krecily nogami jednoczesnie w rozne strony :)
Swoja droga stworzyl to ktos bardzo inteligentny, bo nie tylko zaistniale zjawisko nas zaciekawia, ale rowniez sam model bardzo przykuwa uwage. Szczegolnie mezczyzn  :E
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2007, 14:56:32 »
CUT

Napisane: Listopad 30, 2007, 12:50:41
Mam podpowiedź dla tych którym nie wychodzi - spójrzcie na cień nóg ;)

Mi ten cień nóg pomógł, rzeczywiście działa. Ja mam podobne wrażenie gdy patrzę na koła jadącego samochodu z alufelgami, wydaje mi się, że koła się kręcą w przeciwną stronę niż auto jedzie.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 30, 2007, 15:14:51 »
Widziałem to już gdzieś :) Działa. To faktycznie jest animacja tylko w jedną stronę, a nie jakiś podstęp? :D Nie umialem zrozumieć dlaczego po pewnym czasie pomimo zamykania oczu itp. potrafiła się kręcić w odwrotną stronę. Co ma do tego prawa i lewa półkula, jak lewo to lewa, a prawo to prawa? :P Bez sensu. Jeśli się kręci w lewo, to po co kombinować z kręceniem w prawo - woda z mózgu, mózg ma być właśnie czuły i widzieć wszystko takie jakie jest, jak lewo to lewo, a nie w inną stronę :P

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 30, 2007, 15:19:50 »
Sprawa kół "obracających" sie w przeciwną stronę to trochę inna sprawa. Co nieco o tym mówi dział fizyki zwanym Optyką. Efekt ten można głównie zauważyć na filmach, a w naturze przy sztucznym oświetleniu (np. lampy uliczne) - jest to związane z zależnością częstotliwości "projekcji" (ilość klatek na sekundę w przypadku filmu czy częstotliwością pracy żarówki - 50 Hz) i gęstością "szprych" i prędkością obrotowa koła.
Nie będę tu się rozpisywał na ten temat, ale przypadek kół ma nie wiele wspólnego z przypadkiem jaki został przedstawiony w tym wątku.

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 30, 2007, 15:21:43 »
Jeśli się kręci w lewo, to po co kombinować z kręceniem w prawo - woda z mózgu, mózg ma być właśnie czuły i widzieć wszystko takie jakie jest, jak lewo to lewo, a nie w inną stronę :P

Dobra, ale skad masz pewnosc, ze kreci sie w lewo, a nie w prawo? Rownie dobrze mozna powiedziec, ze kreci sie wlasnie w prawo a nie w lewo. ;P A mózg widzi to wlasnie takie jakie jest, czyli albo w lewo, albo w prawo.
Moim zdaniem, to obiekt wogole sie nie obraca.  :E
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 30, 2007, 15:30:17 »
Jeśli się kręci w lewo, to po co kombinować z kręceniem w prawo - woda z mózgu, mózg ma być właśnie czuły i widzieć wszystko takie jakie jest, jak lewo to lewo, a nie w inną stronę :P

Dobra, ale skad masz pewnosc, ze kreci sie w lewo, a nie w prawo? Rownie dobrze mozna powiedziec, ze kreci sie wlasnie w prawo a nie w lewo. ;P A mózg widzi to wlasnie takie jakie jest, czyli albo w lewo, albo w prawo.
Moim zdaniem, to obiekt wogole sie nie obraca.  :E

Obiekt kreci sie w lewo o czym swiadczy cien nog pojawiajacy sie na dole :)
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2007, 16:30:11 »
Jeśli się kręci w lewo, to po co kombinować z kręceniem w prawo - woda z mózgu, mózg ma być właśnie czuły i widzieć wszystko takie jakie jest, jak lewo to lewo, a nie w inną stronę :P

Dobra, ale skad masz pewnosc, ze kreci sie w lewo, a nie w prawo? Rownie dobrze mozna powiedziec, ze kreci sie wlasnie w prawo a nie w lewo. ;P A mózg widzi to wlasnie takie jakie jest, czyli albo w lewo, albo w prawo.
Moim zdaniem, to obiekt wogole sie nie obraca.  :E

Obiekt kreci sie w lewo o czym swiadczy cien nog pojawiajacy sie na dole :)

Hmm, rownie dobrze moze krecic sie w prawo.  :ohreally:
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2007, 17:05:55 »
A ja mogę zrobić tak, żeby nogi kręciły się w lewo a od pasa w górę w prawo :E

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 30, 2007, 17:45:14 »
Jeśli się kręci w lewo, to po co kombinować z kręceniem w prawo - woda z mózgu, mózg ma być właśnie czuły i widzieć wszystko takie jakie jest, jak lewo to lewo, a nie w inną stronę :P

Dobra, ale skad masz pewnosc, ze kreci sie w lewo, a nie w prawo? Rownie dobrze mozna powiedziec, ze kreci sie wlasnie w prawo a nie w lewo. ;P A mózg widzi to wlasnie takie jakie jest, czyli albo w lewo, albo w prawo.
Moim zdaniem, to obiekt wogole sie nie obraca.  :E

Obiekt kreci sie w lewo o czym swiadczy cien nog pojawiajacy sie na dole :)
Ale sam model "tancerki" też świadczy o tym, że kręci się w lewo. Niby jak tak ułożona miala by iść w prawo.

Edytując tego gifa klatki są tworzone w lewo.

A ja mogę zrobić tak, żeby nogi kręciły się w lewo a od pasa w górę w prawo :E
Jasne :D

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 30, 2007, 18:41:17 »
Jeśli się kręci w lewo, to po co kombinować z kręceniem w prawo - woda z mózgu, mózg ma być właśnie czuły i widzieć wszystko takie jakie jest, jak lewo to lewo, a nie w inną stronę :P

Dobra, ale skad masz pewnosc, ze kreci sie w lewo, a nie w prawo? Rownie dobrze mozna powiedziec, ze kreci sie wlasnie w prawo a nie w lewo. ;P A mózg widzi to wlasnie takie jakie jest, czyli albo w lewo, albo w prawo.
Moim zdaniem, to obiekt wogole sie nie obraca.  :E

Obiekt kreci sie w lewo o czym swiadczy cien nog pojawiajacy sie na dole :)
Hmm, rownie dobrze moze krecic sie w prawo.  :ohreally:

Nie moze bo przy iluzji w prawo kiedy noge masz z "przodu" cien sugeruje, ze ona jest z "tylu". Dlatego patrzac na cien moze sie krecic tylko w jedna strone.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline klechu

  • ****
  • 813
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2007, 20:44:04 »
Swietne - udalo mi sie "obrocic" ja w obie strony ale dalej nie wiem jak to kontrolowac :P moze ktos podzieli sie jakimis spostrzerzeniami na ten temat - myslec o czyms ? a moze wprost przeciwnie - jezeli jest to zwiazane z aktywnoscia mozgu to da sie to "swiadomie" kontrolowac na bazie tzw. "sprzezeni zwrotnego" ... w jakims programie na Disc. mowili o czyms takim - ale tam podlaczali ludzi do jakis wielkich maszynek :)

*

Offline ynse

  • **
  • 231
    • http://ynse.pl
  • Sprzęt: 1940->HP Jornada 680
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 30, 2007, 21:13:10 »
Nie moze bo przy iluzji w prawo kiedy noge masz z "przodu" cien sugeruje, ze ona jest z "tylu". Dlatego patrzac na cien moze sie krecic tylko w jedna strone.

Zgadza się, Oleyek - jeśli ktoś patrzy na cień i tancerka kręci mu się w prawo, to oznacza, że zalicza się do tych 30% osób, które nie mają wyobraźni przestrzennej  :wink:
To ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne...

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 30, 2007, 21:29:42 »
Dla pewności, w prawo czyli zgodnie z ruchem wskazówek??
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 30, 2007, 22:00:52 »
Sprawa kół "obracających" sie w przeciwną stronę to trochę inna sprawa. Co nieco o tym mówi dział fizyki zwanym Optyką. Efekt ten można głównie zauważyć na filmach, a w naturze przy sztucznym oświetleniu (np. lampy uliczne) - jest to związane z zależnością częstotliwości "projekcji" (ilość klatek na sekundę w przypadku filmu czy częstotliwością pracy żarówki - 50 Hz) i gęstością "szprych" i prędkością obrotowa koła.
Nie będę tu się rozpisywał na ten temat, ale przypadek kół ma nie wiele wspólnego z przypadkiem jaki został przedstawiony w tym wątku.

hm... czy na pewno optyka? po prostu fizyka i odnajduje zastosowanie w kazdej dziedzinie, np w elektronice, przykladem niech bedzie efekt stroboskopowy, wyobrazmy sobie, ze mamy obracajace sie cos z predkoscia 1obrot/sec. i dokonujemy pomaru raz na sec. wynik pokaza, ze obiekt stoi w miejscu, odpowiednio dobierajac czestotliwosc pomiarow mozemy zawsze zlapac wartosci mniesze od poprzedniej, lub wieksze od poprzedniej, stad jak kamera rejestruje obraz z przedkoscia 24kl/sec, a kolo w samochodzie kreci sie 20razy na sec. lub 30 to albo bedzie szlo ono zgodnie z ruchem wskazowek zegara, albo przeciwnie.
efekt stroboskopowy obrazuje ponizsza animacja:
...

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2007, 09:22:00 »
na dolnym obrazku sie mi udalo by jedna krecila sie w jedna a druga w druga:)

*

Offline Tricolore

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
    • André
  • Sprzęt: ASUS MyPal A696
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 02, 2007, 13:28:19 »
hm... czy na pewno optyka? po prostu fizyka

Optyka to nic innego jak dział Fizyki zajmujący się badaniem natury światła ;)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Sprawdź swój mózg! :)
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 02, 2007, 14:42:12 »
Dobre  :ok: Udało mi się wymusić w lewo i w prawo, ciekawe czy ktoś umie w górę i w dół  :E