Program do edycji filmów

  • 8 Odpowiedzi
  • 2313 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Program do edycji filmów
« dnia: Luty 09, 2014, 19:32:59 »
Witam  :)
Czy znacie jakiś program za pomocą którego z paru filmików będę mógł zrobić jeden oraz żeby pomiędzy nimi dodać jakiś tekst? Oraz żeby można było wyciąć jakieś sceny.
Pozdrawiam  :grin:
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Program do edycji filmów
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2014, 09:34:40 »
Moja małżonka poradziła sobie zwykłym Movie Makerem z Windowsa sklejając całkiem niezły film z wakacji, z dodatkową ścieżką dźwiękową, napisami itd.

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Program do edycji filmów
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2014, 21:50:47 »
nero od wersji 7 tez ma taka opcje.bawilem sie tym kiedys.mozna dac film, wrzucic zdjecia, swoj podklad i jak nagrywalem to w dvd bylo tez menu wyboru jak w org filmach typu wybor scen itp.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Program do edycji filmów
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2014, 22:38:15 »
Hehe, ja edytuję takie proste rzeczy Story maker'em na telefonie. :E

Na komputerze chyba kdenlive dla Windows.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Program do edycji filmów
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2014, 14:19:54 »
Ja używam programu NERO. Daje rade.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2014, 10:12:25 wysłana przez willink »

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Program do edycji filmów
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2014, 14:42:48 »
Proste filmiki zrobisz w Windows Movie Maker. Do ciekawszych propozycji proponuję Corel Video Studio Pro X6 (sam używałem do niedawna X3 (program płatny, koszt 240 zł).
Na iPhonie, czy iPadzie (jeśli masz) zrobisz to darmowym iMovie. Zrobiłem parę krótkich filmików - efekt super, zwłaszcza przy wykorzystaniu szablonów.

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: Program do edycji filmów
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2014, 15:54:58 »
Jednak korzystałem z programu AVS Video Editor. Program naprawdę dobry - Polecam!
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

Odp: Program do edycji filmów
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2014, 19:48:38 »
Moim zdaniem bardzo dobrym programem, a co ważne darmowym jest "Movie Maker".
Można w nim zrobić wszystko o co pytasz w temacie filmu. Program jest po polsku, co jest moim zdaniem dodatkowym plusem ;)

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Program do edycji filmów
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 19, 2014, 11:55:21 »
Moim zdaniem bardzo dobrym programem, a co ważne darmowym jest "Movie Maker".
Można w nim zrobić wszystko o co pytasz w temacie filmu. Program jest po polsku, co jest moim zdaniem dodatkowym plusem ;)
A przed udzieleniem "odpowiedzi" przeczytałeś, że qwerty90 już wybrał swój program do edycji video?

A przy okazji o Movie Maker można powiedzieć dużo, ale nie to, że jest to "bardzo dobry program" :) Jest co najwyżej przeciętny.

Bardzo dobry program to przykładowo Final Cut Pro (na OS X), Sony Vegas czy Adobe Premiero Pro. Tyle tylko, że ich koszt idzie w tysiące PLN. Większość z nich ma wersję trial - ściągnij, sprawdź a dowiesz się co to "bardzo dobry program" do edycji video.