Profesjonalny wiejski "tuning"

  • 273 Odpowiedzi
  • 47203 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 21, 2009, 12:48:29 »
Adamerso - znajomy miał 4.4 w e30 ;) 260 poszła na obwodnicy, ale ta buda nie jest przeznaczona do takich prędkości. A w 3er wystarcza 318is. Dynamiczniejszy od 2.0 na Vanosie.

*

Offline MIHAS

  • 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sony Clie PEG-NX70V, HTC G1
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 21, 2009, 12:57:15 »
Cytuj
nie mniej jednak od dawna mi chodzi po glowie jakas stara mazda 323 z kompletnie wyblaklym od slonca lakierem,brudna i poobijana,ewentualnie w tym samym stanie honda civic.
uklad jezdny i silnik oczywiscie w stanie wzorowym...
daras28 - 82, widzę, że chodzi Ci po głowie to samo co mi :), tylko na mojej liście na 1. miejscu jest honda prelude z 88'.

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 21, 2009, 13:11:11 »
a mnie SAAB krokodylek ;)

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 21, 2009, 17:08:48 »
niee,to za duze.
civic 1,6 zrobiony na szczura...ewentualnie ta mazda-taka mozna co sezon kupowac nowa...


krokodylek?
szacun.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 21, 2009, 18:13:58 »
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8261017

ogolnie mnie na SAABy wzielo ostatnio.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 21, 2009, 19:24:05 »
ladny ale moglby byc tanszy...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 21, 2009, 20:52:04 »
no, współczynnik cena/jakość tragiczny :)


No i żeby nie było :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9023626 <- sporo mocniejszy, 4 lata młodszy, duuuuuużo lepiej wyposażony, nowocześniej wyglądający, lepsza marka, na alusach...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2009, 20:59:23 wysłana przez Adamerso »

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 21, 2009, 23:30:21 »
Tak, W202 po jakimś taksówkarzu :) I prawdziwy przebieg to to co napisane razy 3 chyba  :E

*

Offline Gummy

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im gorzej, tym lepiej.
    • LansFM!
  • Sprzęt: Samsung i640v
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:32:52 »
Taki modelik Saaba jaki ktoś wcześniej podrzucił będze tylko drożał. Będzie zawsze droższy od byle Mercedesika, których dziesiątki spotykasz na drogach. Nie jestem żadnym fanem Saaba, ale jest zdecydowanie ciekawszą alternatywą dla Mercedesa.
Zresztą co ja tutaj gadam, i tak bym kupił honde ;)

*

Offline moods

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Cruise, PSP, HP 6510b, ipod tacz
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 22, 2009, 11:59:48 »
no, współczynnik cena/jakość tragiczny :)


No i żeby nie było :)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9023626 <- sporo mocniejszy, 4 lata młodszy, duuuuuużo lepiej wyposażony, nowocześniej wyglądający, lepsza marka, na alusach...

Widzisz sens w porównywaniu już praktycznie youngtimera (pięknego zresztą) do masowej C-klasy z pseudo gangsterskim stylingiem? Ciekawe czy to w ogóle jest skóra, a nie taksówkowy skaj  :P

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 22, 2009, 13:41:07 »
taaa, a w saabie to pewnie licznik przekręcili do przodu :D


zresztą kupując merca obejrzysz 4-5 sztuk i znajdziesz śliczny stan ze świetnym wyposażeniem. No, ale, jak wiadomo, każdemu wg. potrzeb :)

Tak, W202 po jakimś taksówkarzu :) I prawdziwy przebieg to to co napisane razy 3 chyba  :E
Taaa... taksiarz jeżdżący na benzynie w 2.8... Na pewno.

Taki modelik Saaba jaki ktoś wcześniej podrzucił będze tylko drożał. Będzie zawsze droższy od byle Mercedesika, których dziesiątki spotykasz na drogach.
Taaa ale za tą wartość kolekcjonerską to chyba nigdy go nie sprzedasz :) A merca w ładnym stanie w max miesiąc... No, chyba, że chcesz taki samochód dożywotnio sobie używać, wtedy możesz się istotnie cieszyć abstrakcyjną wzrastającą wartością :)

*

Offline moods

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Cruise, PSP, HP 6510b, ipod tacz
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 22, 2009, 17:49:10 »
zresztą kupując merca obejrzysz 4-5 sztuk i znajdziesz śliczny stan ze świetnym wyposażeniem. No, ale, jak wiadomo, każdemu wg. potrzeb :)

Taaa ale za tą wartość kolekcjonerską to chyba nigdy go nie sprzedasz :) A merca w ładnym stanie w max miesiąc... No, chyba, że chcesz taki samochód dożywotnio sobie używać, wtedy możesz się istotnie cieszyć abstrakcyjną wzrastającą wartością :)

Chyba nigdy samochodu w Polsce nie szukałeś, że takie ciekawostki piszesz. Jak śliczny stan i tanie auto to na bank odpicowane na handel i jest z nim coś nie tak. No ale jak wiadomo każdemu według potrzeb. Albo chcesz mieć tanie auto albo dobre.

Podam Ci jeden przykład z wielu z ciekawego forum   http://bezwypadkowe.net/f219/mb-c-klasse-c200-rybnik-7792/ .


To, że dla Ciebie wartość kolekcjonerska auta jest abstrakcyjną ceną, nie znaczy, że nie jest ona miarodajna. Popatrz np na ceny Golfów I GTI na niemieckich portalach ok 3 tys Euro.

*

Offline wredny89

  • **
  • 216
  • Sprzęt: Mio p550 wm 6.1 + Treo 750v + Nokia 5800XM
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 22, 2009, 19:39:14 »
@wredny89 po co mamy czytac chcesz nam wmowic ze stara podarta kanapa jest lepsza (ciekawsza)od nowej :) fotki fajne, ale tylko ciekawe. te pojazdy to zlomy i robione tylko po to zeby zwrocic na siebie uwage, zeby cos bylo naprawde ciekawe to trzeba w to wpakowac duuuuzo kasy a nie 400 zeta. zaczynajac od wykonania do pomyslu, a tu nie oszukujmy sie nie ma nic ciekawego i funkcjonalnego. tak skorodowana blacha gnie sie jak papier

Sor nie było mnie trochę... Co do wmawiania? Kto chce komuś to wmówić? Ja nic nie wmawiałem nikomu że ROST/RAT jest lepszy od super nowego auta z salonu... Porównaj sobie zadbanego ROST-a z obojętne jakim Chevy (tym z polski...)... Są w tych samych cenach mniej więcej... Zadbany ROST to najczęściej przykład idealnie utrzymanego i dofinansowanego auta... Zewnętrzna powłoka nie określa tego co jest w środku... W weekend jeździłem Passatem b6 (wożąc brata do ślubu) i szczerze mówiąc z zewnątrz tylko ładny był... Auto ma duszę jeżeli ktoś tego nie rozumie to najwidoczniej jest ono dla niego tylko narzędziem pracy... Dla mnie auto jest czymś więcej niż rzeczą... A gadanie że stare się psuje to porównajmy sobie 2-3 letnie auto z przebiegiem 200-250 tyś ze stanem auta sprzed 20 lat z takim samym przebiegiem... Auto się psuje bo części się po prostu z używają... A o gustach się nie rozmawia... Bo jedni uważają że iPhone to PDA i jest lepszy od wszystkiego co jest na tej ziemi... Inni uważają systemy MS za rozwojowe i otwarte :E ... Tak więc każdy ma swój gust... Do dopieszczania i weekendowych wyjazdów takich aut używa się ze względu na to że szkoda go używać na co dzień... Tak więc nie mylmy Aut o które się dba z pomylonymi pomysłami ziszczonymi Laminatem i wiadrem szpachli...

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 22, 2009, 23:48:39 »
Chyba nigdy samochodu w Polsce nie szukałeś, że takie ciekawostki piszesz. Jak śliczny stan i tanie auto to na bank odpicowane na handel i jest z nim coś nie tak. No ale jak wiadomo każdemu według potrzeb. Albo chcesz mieć tanie auto albo dobre.

tyle, że 10000 starczy na c-klasę w dobrym stanie... A w PL szukałem i znalazłem e36 w stanie bardzo dobrym w tej samej cenie.

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 23, 2009, 12:16:54 »
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9050697

wolę to niż tego gangsta merola co pokazałeś...

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 25, 2009, 20:31:20 »
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9050697

wolę to niż tego gangsta merola co pokazałeś...

Każdemu wg. potrzeb. Ale ogólnie taki saab za 7600 ma imo sens, tamten "klasyczny youngtimer" za 10k niezbyt (choć i tak wolałbym mesia - co w mesiu C klasy jest gangsterskiego? :) ) . (no, ale podkreślam - j/w - każdemu wg. potrzeb)

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 25, 2009, 21:50:31 »
w samym mesiu nic, ale to jak tamten koleś go zrobił... Sabina to Sabina - lotnicze korzenie ;p takie Szwedzkie BMW i na odwrót.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 26, 2009, 00:45:37 »
a bo jedni kochaja samochody a inni kochaja sie bujac tym co blacharki lubia najbardziej,mi osobiscie by odpowiadala klasa "s" kompletnie przerdzewiala i poobijana ze wszystkich stron a w srodku smietnik zywcem z "Blues brothers"
pamietacie chyba czym oni sie bujali?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Tymon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wroclove :)
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3463311
  • Sprzęt: LG L7, SE P900
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 26, 2009, 00:55:01 »
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9050697

wolę to niż tego gangsta merola co pokazałeś...
jak bede kupowal pierwszy samochod bedzie nim mniej wiecej taki saab :)
Częstochowa,Opole,Wrocław :D

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 26, 2009, 12:49:09 »
 :ok:brawo ;)

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 26, 2009, 13:15:24 »
a bo jedni kochaja samochody a inni kochaja sie bujac tym co blacharki lubia najbardziej

OOMMMGGG . no brak mi słów. Wolę wyposażonego niezawodnego niemca niż niedoposażonego awaryjnego (poczytajcie sobie komentarze na necie) szweda, a "jak ludzie będą patrzeć" i czy spodoba się blacharom mam gdzieś :)


w samym mesiu nic, ale to jak tamten koleś go zrobił... Sabina to Sabina - lotnicze korzenie ;p takie Szwedzkie BMW i na odwrót.
BMW nie zgłaszałem nawet, wiedząc jakie będą komentarze ludzi... :)
Choć sam od małego brzdąca uwielbiam tą markę i takowym pojazdem śmigam :) Niezawodny, dobrze wyposażony i dość tani w obsłudze zważywszy na mnogość części zamiennych i powszechność modelu... Tylko palić mógłby mniej xD


mi osobiscie by odpowiadala klasa "s" kompletnie przerdzewiala i poobijana ze wszystkich stron a w srodku smietnik zywcem z "Blues brothers"
To akurat pasuje jako opis większości 15 i więcej letnich limuzyn (bmw e32,e34, opel omega, nissan maxima, toyota camry, merce w124 i wieeele wieeele innych) w Polsce...

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 27, 2009, 18:30:48 »
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9050697

wolę to niż tego gangsta merola co pokazałeś...
to wlasnie tego fotografowalem z Grodziska i wcale sie nie dziwie ze nikt go nie kupil :)
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 27, 2009, 18:52:01 »
bez urazy ale na beemki mialem zajawke jak za malolata w dresiku latalem na siłkę...

psełdosportowe,paliwozerne,(fakt-siliniki powyzej2.0 pieknie graja) i drey sie w nich kochaja podobnie jak rozowe landrynki...
te auta kiedys mialy dusze,ktora wraz z postepem zostala im odebrana...

mercyk?
ciagle sa swietnymi autami,komfortowe,oszczedne i wytrzymale,mimo postepu potrafia zachowac elegancka i surowa pomimo przepychu stylistyke...


ale nie mylmy ich prosze i nie mieszajmy z klasykami wyprodukaowanymi dla przecietnych uzytkownikow.
nie jestem milosnikiem saabow ani volvo ktore w polskich warunkach poprostu zdychaja,ale sylwetka starych saabow czy volvo budzi pewne uczucia wsrod wiekszosci milosnikow samochodow
samochodow w pelnym tego slowa znaczeniu.

takie stary saabik znaczy w europie prawie tyle co stare camaro ss na drogach USA,kto tego nie pojmuje jest poprostu uzytkownikiem,a nie milosnikiem aut.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:18:30 »
bez urazy ale na beemki mialem zajawke jak za malolata w dresiku latalem na siłkę...
lol. śmieszne jest to jak ludzie stereotypowo patrzą na te samochody. Chyba to takie "nie mam się do czego doczepić, to powiem, że dużo pali i jest dresiarski"

Cytuj
psełdosportowe,paliwozerne,(fakt-siliniki powyzej2.0 pieknie graja) i drey sie w nich kochaja podobnie jak rozowe landrynki...
te auta kiedys mialy dusze,ktora wraz z postepem zostala im odebrana...
ee czemu "pseudosportowe"? możesz rozwinąć myśl?

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 28, 2009, 12:23:44 »
Oj Adaś się zaraz zdenerwuje  :mrgreen: Beemka Adama daje rade  :ok:
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 28, 2009, 13:21:00 »
beemki zawsze byly uwazane za auta sportowe,sportowe limuzyny czy jak tam wolisz...
niestety niewielu wie ze ich wlasciwosci jezdne nie zblizaja ich do sportowych aut a do czolgow.


sadzisz inaczej?
przejedz sie honda civic-male auto rodzinne.
te male żółtki sa tak samo albo bardziej solidne,tansze w utrzymaniu,szybsze,i lepiej sie prowadza niz legendarna beemka.a ich silniki przy tym wszystkim sa nie do zdarcia i kochaja obroty...


nie podchodze do samochodow stereotypowo ,nie jednym jezdzilem i troche wiem na ten temat.
jestes zadowolony z bmw to dobrze,mam nadzieje ze cie nie zawiedzie.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 28, 2009, 13:45:48 »
beemki zawsze byly uwazane za auta sportowe,sportowe limuzyny czy jak tam wolisz...
niestety niewielu wie ze ich wlasciwosci jezdne nie zblizaja ich do sportowych aut a do czolgow.
dokładnie tak, sportowe limuzyny.
Porównywanie do lekkiego compacta jakim jest civic jest imo błędem - nie ta kategoria samochodu. Bmki mają się prowadzić jak czołgi - bo to jest właśnie w nich fajne - precyzyjnie się prowadzący duży klocek z dużą mocą :) Mi to się podoba - lubię duże pojazdy i dobrze mi się nimi jeździ. I chyba nie tylko mi patrząc na ich ilość na drogach :)


Cytuj
przejedz sie honda civic-male auto rodzinne.
te male żółtki sa tak samo albo bardziej solidne,tansze w utrzymaniu,szybsze,i lepiej sie prowadza niz legendarna beemka.a ich silniki przy tym wszystkim sa nie do zdarcia i kochaja obroty...
"solidne, tańsze w utrzymaniu" - zależy od egzemplarza. Jeśli ktoś nie kieruje się wyłącznie ceną przy zakupie, kupi niezawodny egzemplarz bmki. A koszt utrzymania e36 czy e34 to obecnie, ze względu na popularność tych modeli wynosi tylko co astry 1 czy 2.
"szybsze" - zależy jaki samochód poszukujemy. Prędzej i taniej znajdziemy 3.0 lub 4.4 litrową bmkę niż civica o podobnej mocy.
"lepiej się prowadzące" - hondą w sumie nie jeździłem. Corollą '07 śmigałem to stanowczo nie była stabilniejsza niż moja '96 bmka (w dobrym stanie) ani '89 bmka (ze świeżo zrobionym zawieszeniem - przed zrobieniem był dramat :) ) ... IMO lepiej się trzymała astra2 bikekowala :) Albo jakoś lepiej "czuję" ople, bo w sumie wieloma miałem okazję pośmigać :)

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 28, 2009, 14:01:59 »
porownujac do civica mialem raczej na mysli serie3, 2.0 w takiej beemce nie jest mocniejszy niz 1.6 hondy a roznica w oplatach i spalaniu takze jest odczuwalna,podobnie sie sprawa ma w wiekszych sztukach 2.0 czy 2.2 vtec to mistrzostwo wydajnosci w porownaniu z 3 czy 4 litrowym silnikiem bmw.

ale jak napisalem wczesniej lubisz bmw to spoko.
Napisane: Czerwiec 28, 2009, 13:59:31
tak btw,wiesz dlaczego kompakcik hondy kosztuje prawie tyle co limuzyna bmw?
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline ja456

  • *****
  • 1248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 & HTC HD2
Odp: Profesjonalny wiejski "tuning"
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 28, 2009, 14:12:22 »
No niby 1.6 Vti hondy jest porównywalny do 325 E30 http://www.zeperfs.com/duel173-916.htm Ale niektórzy nie uznają samochodów FWD, mi to nie przeszkadza, ale sądzę że nie ma co porównywać BMW do Hondy. Jak komuś odpowiada, że musi kręcić strasznie wysoko silnik, żeby samochód jechał to fajnie. Osobiście wolę jak mam moc (w sumie bardziej moment obrotowy) już od 2-3 tys rpm.
Były: HP h4150, HP 114 i HP rw6815. sklejka