Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1510012 Wyświetleń

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1200 dnia: Kwiecień 22, 2009, 15:46:07 »
Abacusy kosztowały nas łącznie 375zł. Wymień sobie akumulator i poużywaj go z tydzień to ci chęć sprzedaży minie - gwarantuję.

Acha, piszę to żeby wreszcie pozbyć się durnych pytań o to...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2009, 15:54:02 wysłana przez Kajetan Krykwiński »

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1201 dnia: Kwiecień 22, 2009, 16:15:32 »
Abacusy kosztowały nas łącznie 375zł. Wymień sobie akumulator i poużywaj go z tydzień to ci chęć sprzedaży minie - gwarantuję.

Acha, piszę to żeby wreszcie pozbyć się durnych pytań o to...

to ja zadam durne pytanie o cos innego, skad je macie?
Jeśli chodzi o puszczenie Abacusa dalej, to po zmianie baterii jak najbardziej. Najchętniej wymieniłbym się na jakiegoś szybkiego PDA, niekoniecznie z GSM.
Palm Centro? Zestaw od Verizona :D
312MHz to chyba calkiem sporo
...

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1202 dnia: Kwiecień 22, 2009, 16:50:28 »
Wyskoczyły na allegro, wzięliśmy je poza...

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1203 dnia: Kwiecień 24, 2009, 08:06:56 »
Mój Nowy Komputer  :O~



Specyfikacja :
-Procesor : Intel Pentium E5200 2.50 GHz BOX (LGA775, FSB 800, 2MB, 64-bit)
-Płyta główna : Gigabyte EP31-DS3L, P31, DualDDR2-800, SATA2, ATX, Core2
-Pamięci : DDR2 2048MB 800MHz Geil Ultra (2x 1024MB) CL4
-Dysk twardy : Samsung 320 GB, SATA/300, 16MB, NCQ Spin Point F1
-Karta graficzna : GeForce 9800GT Gigabyte 512MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E OC
-Obudowa : CoolerMaster Elite 330 Black (bez zasilacza)
-Zasilacz : ATX 500W be quiet Straight Power E6-500W Ultra Ciche!
-Wentylator : Scythe Slip Stream SY1225SL12M (wentylator do obudowy, 120mm, 1200 rpm, 24dBA)
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1204 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:38:37 »
ile to prądu musi pobierać ;) hehe a nie lepiej było kupić jakiegoś fajnego lapka :)? stacjonarki to już powoli przeżytek :)
chyba że potrzebujesz czegoś co będzie imitowało konsolę :grin:
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1205 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:45:28 »
a nie lepiej było kupić jakiegoś fajnego lapka :)?

Narazie wole stacjonarnego jakiegoś niż lapka ...
Może jak ten już będzie trochę stary to go sprzedam i kupie lapka ....
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1206 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:47:46 »
co kto lubi :) ja świadomie zdecydowałem sie tylko na lapka :) pozdrawiam
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1207 dnia: Kwiecień 24, 2009, 10:37:37 »
ja mam lapka a pc robi za konsolę :)

...tyle, że do nowego pc nie miałem czasu się dotknąć od 1,5 tyg o,0

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1208 dnia: Kwiecień 24, 2009, 10:43:35 »
Ja jednak zostane przy starym modelu: stacjonarka + urzadzenia mobilne. Laptop to dla mnie takie male, lekkie urzadzenie do noszenia ze soba. Desktop ma dawac mozliwosc latwej rozbudowy. Co prawda nie planuje wymiany mojego starego, dobrego Semprona 2500+, ale gdyby to pewnie wzialbym cos w obudowie mATX celem wepchniecia "budy" we wneke biurka. I tyle. :)

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1209 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:28:07 »
Zazwyczaj nie chwalę się swoimi nabytkami, ale tym się muszę podzielić  :grin:
Yamaha Fazer 600 '00 - czyli 95KM ryczącej mocy. 0-100km/h w 3,3sek.  :ok:
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1210 dnia: Kwiecień 24, 2009, 13:24:33 »
A te ciemne twarze to kto ?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1211 dnia: Kwiecień 24, 2009, 13:46:55 »
Zazwyczaj nie chwalę się swoimi nabytkami, ale tym się muszę podzielić  :grin:
Yamaha Fazer 600 '00 - czyli 95KM ryczącej mocy. 0-100km/h w 3,3sek.  :ok:
^ masz ciekawa twarz.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1212 dnia: Kwiecień 24, 2009, 13:55:25 »
mafia się nie ujawnia :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1213 dnia: Kwiecień 24, 2009, 14:21:02 »
To nie moja twarz, a bez zgody osób na zdjęciu nie będę ich ujawniał. To nie nasza klasa!  :ok: :P
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1214 dnia: Kwiecień 24, 2009, 17:15:16 »
Swoją drogą jeśli chodzi o Abacus Fossil, to znalazłem ciekawą rzecz:
http://www.palmbinaryclock.com/

:)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1215 dnia: Kwiecień 24, 2009, 17:57:56 »
Jest taki fajny program Yotta, który naprawdę rozszerza tryb zegarka, w nim można binarny włączyć   B)

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1216 dnia: Kwiecień 24, 2009, 18:11:32 »
No i zaufałem Asusowi - stoi nowy Eee PC 1000H. Zobaczymy, czy zda egzamin ;) Ciekawe czemu nadal nie wymyślono nie palcującego się czarnego materiału z połyskiem. Ten plastik strasznie się palcuje, to samo na MSI Wind, na telefonach, na X51v. Nie wystarczyłaby odpowiednia warstwa lakieru na to, żeby zachowało swoje właściwości, a przy okazji się nie palcowało? Producenci mogliby o czymś takim pomyśleć.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1217 dnia: Kwiecień 24, 2009, 18:17:18 »
No i zaufałem Asusowi - stoi nowy Eee PC 1000H.

A czemu nie Eee 1000h GO?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2009, 18:48:27 wysłana przez ajed »

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1218 dnia: Kwiecień 24, 2009, 18:50:18 »
Bat. - Jakie jest Twoje zdanie na temat jego klawiatury ?
Miałeś okazję porównać ja do 900/901 ?

Cały czas chodzi mi po głowie 1000h lub tak jak kolega wyżej wspomniał 1000h GO jednak nie wiem czy warto dla niego sprzedawać 900 i dokładać dodatkowe pieniądze.
W 900 brakuje mi bardziej pojemnego dysku twardego oraz normalnej, wygodnej klawiatury.

*

Offline ajed

  • *****
  • 6004
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona prywatna
  • Sprzęt: iPhone 4s, iPad 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1219 dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:05:03 »
W 900 brakuje mi bardziej pojemnego dysku twardego oraz normalnej, wygodnej klawiatury.

Klawiatura w 1000h jest o niebo lepsza niż w 9-setce. Sam zastanawiam się nad zmianą sprzętu (na 1000h GO właśnie).

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1220 dnia: Kwiecień 24, 2009, 20:06:53 »
No i zaufałem Asusowi - stoi nowy Eee PC 1000H.

A czemu nie Eee 1000h GO?
Myślałem nad GO, ale to było brane na firmę i akurat miałem dużo atrakcyjniej zwykłego H. Akurat 3G fajna rzecz, tyle że on będzie używany głównie do pracy w zasięgu WiFi, podstawowa wersja tylko do internetu i paru programów, po nic więcej :) Miał być mały, lekki i intuicyjny.

Bat. - Jakie jest Twoje zdanie na temat jego klawiatury ?
Miałeś okazję porównać ja do 900/901 ?

Cały czas chodzi mi po głowie 1000h lub tak jak kolega wyżej wspomniał 1000h GO jednak nie wiem czy warto dla niego sprzedawać 900 i dokładać dodatkowe pieniądze.
W 900 brakuje mi bardziej pojemnego dysku twardego oraz normalnej, wygodnej klawiatury.
900 nie widziałem, ale na 1000 pisze się całkiem wygodnie. Trochę mnie zdziwił shift po prawej stronie strzałki, rodem jak klawa do Axima, ale tutaj większe klawisze i lepiej się oczywiscie pisze. Według mnie jest nawet lepiej niż na MSI Wind, szybko da się przyzwyczaić i szybko pisać. Ale najlepsza rzecz, która mnie zaskoczyła, to touchpad - super sprawa z tym multitouchem, przerzucanie fotek, przewijanie, zmiana opcji, nawet lupa jest, alt+tab i inne skróty. Masakra :)

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1221 dnia: Kwiecień 25, 2009, 20:43:48 »
w czym on jest intuicyjny :?:

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1222 dnia: Kwiecień 26, 2009, 17:07:15 »
Dzięki za odpowiedź.  :wink:
Ale najlepsza rzecz, która mnie zaskoczyła, to touchpad - super sprawa z tym multitouchem, przerzucanie fotek, przewijanie, zmiana opcji, nawet lupa jest, alt+tab i inne skróty. Masakra :)
Potwierdzam, świetna sprawa.
Na początku może być denerwujący jednak gdy ogarnie się co i jak to jest to takie rozwiązanie, które chciało by się widzieć w każdym laptopie.

Co do wymiany 900 na 1000h to chyba poczekam aż nieco stanieją te modele lub na jakaś dobrą okazję zamiany z dopłatą lub dorzucenia jakiegoś sprzętu.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1223 dnia: Kwiecień 28, 2009, 14:23:18 »
w czym on jest intuicyjny :?:
Rozłożenie przycisków, skróty klawiszowe, dodatkowe przyciski i gesty touchpada :)

I faktycznie trzymie dość długo - ogólnie nie martwię się, że mi "padnie".

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1224 dnia: Kwiecień 28, 2009, 16:23:09 »

skróty klawiszowe i gesty touchpada :)

i w podpisie kreslisz macOS heh

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1225 dnia: Kwiecień 29, 2009, 17:48:43 »

skróty klawiszowe i gesty touchpada :)

i w podpisie kreslisz macOS heh
No pewnie, mimo że Apple wymyśliło jeszcze lepszą obsługę touchpada (tak jak i touch screenów), to i tak ich produktów nie da się używać bardziej poważnie niż jako zabawki-ciekawostki za kupę kasy ;) Niczego konkretnego nie oferują, Jobs nigdy nie miał dobrych pomysłów, ale w końcu po tylu latach udało mu się doprowadzić do popularyzacji Maca w USA i... to by było na tyle. Biorąc pod uwagę to, że nikt poważny Maców nie używa (pomijam iPhone i inne takie gadżety), to praktycznie Apple nie jest żadną konkurencją dla Microsoftu i innych firm, a pod względem komunikacji to też nie jest żadną konkurencją np. dla RIMu czy Nokii.

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1226 dnia: Kwiecień 29, 2009, 19:04:19 »
No pewnie, mimo że Apple wymyśliło jeszcze lepszą obsługę touchpada (tak jak i touch screenów), to i tak ich produktów nie da się używać bardziej poważnie niż jako zabawki-ciekawostki za kupę kasy ;) Niczego konkretnego nie oferują, Jobs nigdy nie miał dobrych pomysłów, ale w końcu po tylu latach udało mu się doprowadzić do popularyzacji Maca w USA i... to by było na tyle. Biorąc pod uwagę to, że nikt poważny Maców nie używa (pomijam iPhone i inne takie gadżety), to praktycznie Apple nie jest żadną konkurencją dla Microsoftu i innych firm, a pod względem komunikacji to też nie jest żadną konkurencją np. dla RIMu czy Nokii.

Jobs nie jest idiotą - gość ma niesamowity zmysł do marketingu, który wykorzystywał od początku. O ile Wozniak był genialnym inżynierem, to kto wie czy bez Jobsa do pomocy podołałby popularyzacji swoich produktów. Sam w swojej autobiografii pisał na przykład, że to Jobs parę razy posunął do przodu prace nad Apple I (a możne to był prototyp dwójki? Już nie pamiętam...) dzwoniąc do jakiejś firmy i załatwiając darmową próbkę chiopów, podczas gdy jemu samemu zabrakłoby pewności siebie i odpowiedniej prezencji. ;)
Poza tym nie zapominajmy, że Apple po wywaleniu Jobsa produkowało komputery "dla profesjonalistów". Ba - było z takimi urządzeniami kojarzone. I co? Gdy w 1007 Steve wracał do firmy, ta nie była w najlepszej kondycji. Dopiero potem zaczęli produkować mydelniczki i inne bajery przyciągające klientów - wyszło im to na dobre. Zresztą Jobs miał za sobą epizod z NeXT i zapewne wiedział, że produkując tylko i wyłącznie drogie komputery dla niszowego odbiorcy sukcesu się nie osiągnie. ;)

Dlatego nie rozumiem krytyki pod adresem Apple, że niby sprzedają produkty opierające się na "lansie". Ludzie tego właśnie chcą, to to się im daje. ;)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1227 dnia: Kwiecień 29, 2009, 23:13:19 »
 :ohreally:
nowe radości :)




iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1228 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:12:50 »
No pewnie, mimo że Apple wymyśliło jeszcze lepszą obsługę touchpada (tak jak i touch screenów), to i tak ich produktów nie da się używać bardziej poważnie niż jako zabawki-ciekawostki za kupę kasy ;) Niczego konkretnego nie oferują, Jobs nigdy nie miał dobrych pomysłów, ale w końcu po tylu latach udało mu się doprowadzić do popularyzacji Maca w USA i... to by było na tyle. Biorąc pod uwagę to, że nikt poważny Maców nie używa (pomijam iPhone i inne takie gadżety), to praktycznie Apple nie jest żadną konkurencją dla Microsoftu i innych firm, a pod względem komunikacji to też nie jest żadną konkurencją np. dla RIMu czy Nokii.

Jobs nie jest idiotą - gość ma niesamowity zmysł do marketingu, który wykorzystywał od początku. O ile Wozniak był genialnym inżynierem, to kto wie czy bez Jobsa do pomocy podołałby popularyzacji swoich produktów. Sam w swojej autobiografii pisał na przykład, że to Jobs parę razy posunął do przodu prace nad Apple I (a możne to był prototyp dwójki? Już nie pamiętam...) dzwoniąc do jakiejś firmy i załatwiając darmową próbkę chiopów, podczas gdy jemu samemu zabrakłoby pewności siebie i odpowiedniej prezencji. ;)
Poza tym nie zapominajmy, że Apple po wywaleniu Jobsa produkowało komputery "dla profesjonalistów". Ba - było z takimi urządzeniami kojarzone. I co? Gdy w 1007 Steve wracał do firmy, ta nie była w najlepszej kondycji. Dopiero potem zaczęli produkować mydelniczki i inne bajery przyciągające klientów - wyszło im to na dobre. Zresztą Jobs miał za sobą epizod z NeXT i zapewne wiedział, że produkując tylko i wyłącznie drogie komputery dla niszowego odbiorcy sukcesu się nie osiągnie. ;)

Dlatego nie rozumiem krytyki pod adresem Apple, że niby sprzedają produkty opierające się na "lansie". Ludzie tego właśnie chcą, to to się im daje. ;)
To wszystko wiem i zgadzam się, że pod względem marketingu to Jobs wyszedł na swoje, ale pod względem pomysłów przy tworzeniu komputerów, przy tworzeniu całego systemu MacOS, to nie idzie mu najlepiej - chyba, że po prostu chce trafiać tylko i wyłącznie w użytkowników domowych, bo w obecnej postaci Mac do pracy się nie nadaje :) Dlatego Jobs pod żadnym względem mi nie imponuje, mimo że od ostatnich lat udało mu się trochę Apple dźwignąć i teraz Maci kojarzą się z renomowanymi urządzeniami dla bogatych ludzi i w tym się dobrze sprawdzają - ale jako zabawki, nic poza tym :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1229 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:20:04 »
bat: cale firmy powazne stoja na macach ze wzgledu na ich jakosc, np caly polski tvn montuje telewizje na macintoshach... nie mozesz powiedziec ze mac produkuje tylko zabawki. moze ty tak to postrzegasz ale tak nie jest. zaden pecet z windowsem nie umywa sie do maca pod wzgledem edycji grafiki...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1