Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 625946 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

koldasz

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 14, 2010, 22:18:56 »
jest jeszcze inna opcja biora abo+tel. tel sprzedaja i kupuja cos z lepszego ale uzywanego z systemem np.WM itp

*

Offline DawiX

  • *****
  • 1528
  • Płeć: Mężczyzna
  • yyyyy DawiX jestem XD
  • Sprzęt: Dell Streak 5 16gb
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 15, 2010, 10:11:50 »
chyba mi kabel HDMI padł o.O nigdy więcej 100zł na kabel
te za 30zł lepiej 3mają XD
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Są dwie kategorie ludzi - pracujący i ci, którzy korzystają z kredytu; lepiej należeć do tej pierwszej, jest w niej mniejsza konkurencja.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 15, 2010, 15:01:14 »
Przykra niespodzianka z rana- pad zasilacza w desktopie :(
I teraz jadę na jakimś pożyczonym szumofonie, co hałasuje jak suszarka...

*

Offline pHarel

  • ***
  • 468
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S / iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 15, 2010, 15:36:47 »
spadłem z drabiny i walnąłem się młotkiem w palucha :-|
Jakieś tam>Hermes>K750>K800>TOSHIBA G900>Diament>i900 Omnia>HTC G1>I900 Omnia>I5700>SGS II>ZTE Blade>Milestone>SGS III > Dell X51 / iPAQ 4100 / iPhone 4S /iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13,3 mid 2013 / ATV3

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 15, 2010, 21:17:26 »
Zdechły mi słuchawki o takie o -> http://4world.pl/categories/product/14/279/
... Kupione w listopadzie, za ich cenę spodziewałem się, że pożyją co najmniej pół roku, a nie 2 miechy ;/ I od razu zrobię czarny PR ich producentowi, bo to ewidentnie wada fabryczna i mają w dupie klienta- bo kto to widział, żeby się przetarł przewód po 2 miechach,gdzie były używane w tym czasie łącznie przez 20 dni? I odpowiedź od ich serwisu, że to oczywiście uszkodzenie mechaniczne... Aż już nic nie powiem, 4 dychy w błoto...
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 15, 2010, 22:25:05 »
Zdechły mi słuchawki o takie o -> http://4world.pl/categories/product/14/279/
... Kupione w listopadzie, za ich cenę spodziewałem się, że pożyją co najmniej pół roku, a nie 2 miechy ;/ I od razu zrobię czarny PR ich producentowi, bo to ewidentnie wada fabryczna i mają w dupie klienta- bo kto to widział, żeby się przetarł przewód po 2 miechach,gdzie były używane w tym czasie łącznie przez 20 dni? I odpowiedź od ich serwisu, że to oczywiście uszkodzenie mechaniczne... Aż już nic nie powiem, 4 dychy w błoto...

mogles sobie kupic od ipoda na allegro, tyle samo kasy jakosc dzwieku taka sama ale mozna nimi kogos udusic i beda działac
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 15, 2010, 23:06:04 »
wiesz, chciałem sobie sprawdzić jak mi się ędzie słuchało na takich pchełkach dousznych i tylko te były w cenie, na jaką mnie było stać- bo wisiały sobie i inne, bardziej ludzkich firm, ale nie miałem hajsu na nie ... człowiek się uczy na błędach ;) bo kompletnie nie przypadły mi do gustu takie pchełki, a o firmie już nie wspominając...
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline folekkutno

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i8000&i600
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 16, 2010, 12:15:41 »
brak odpowiednich śrubkowkrętów :P i vox nie daje za wygraną i nie chce się rozkręcić do końca :(
i8000+i600=i8600 :D

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 16, 2010, 18:06:14 »
Co prawda głupota nie jest powodem do smutku, ale gdy widzę jak głupi potrafią być ludzie często jest mi smutno z tego powodu (Sheldon z "Big Bang Theory")

Powyższy cytat będzie idealnym wstępem do tego, co chcę napisać poniżej. Wyjaśnia dlaczego to mój smutek. :)
Mianowicie jakiś czas temu spadający śnieg zerwał kabel antenowy. To jednak nie jest moim smutkiem, gdyż tradycyjnej TV praktycznie nie oglądam. Silniej odczuli to inni członkowie mojej rodziny. Wybrałem się więc wczoraj do sklepu elektrycznego po kawałek przewodu i odpowiednie złączki, aby poprowadzić go dłuższą ale "bezpieczniejszą" drogą. W środku nie było nikogo, wiec zanim podszedłem do kasy obejrzałem jeszcze rzeczy na wystawie, szukając jakiegoś przydatnego drobiazgu. :)
Nagle drzwi otworzyły się i do środka wpadła kobieta w raczej "zaawansowanym" średnim wieku. Na pierwszy rzut oka było widać, że mocno poddenerwowana. Podeszła do sprzedawczyni i zaczęła taki dialog:
- Dzień dobry. Jest zasilacz do telewizora? (Tak, właśnie - do telewizora)
- Jest. (widać sprzedawczyni obeznana z takimi klientami i wie, że gdy mówią "zasilacz do telewizora" trzeba im podać zasilacz do wzmacniacza antenowego)
- Ile kosztuje?
- Dziewięć złotych.
- Niech mi go pani da. Ale ci cholerni elektrycy to mi zwrócą te pieniądze! Pójdę tam i zapłacą mi za to! Co oni sobie do cholery myślą?! Wie pani? Robili mi wczoraj cholerną dyskotekę w domu, gasili i zapalali światło. Aż mi się ten zasilacz spalił!

Już miałem się odezwać, ale po uregulowaniu płatności wyszła szybciej niż weszła.

Zastanawiam się jak można być aż tak bezmyślnym. W mediach non-stop mówią blackoucie, wioskach odciętych od świata, drzewach które przewracając się pozrywały linie energetyczne. Jednak nie! Wszystkiemu winien jest jakiś złośliwy pracownik elektrowni, bawiący się przełącznikiem. Obrywa się oczywiście niewinnym ludziom, którzy w dodatku mają teraz mnóstwo nieprzyjemnej pracy przy przywracaniu całej infrastruktury do życia. Na wietrze, śniegu i mrozie...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 18:08:04 wysłana przez Atlantis »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:36:06 »
Obrywa się oczywiście niewinnym ludziom, którzy w dodatku mają teraz mnóstwo nieprzyjemnej pracy przy przywracaniu całej infrastruktury do życia. Na wietrze, śniegu i mrozie...

oni raczej nie cierpią na brak gotówki, jeśli są na umowę zlecenie zatrudnieni to im więcej awarii tym lepiej dla nich. Bo to Polska a nie francja elegancja.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 17, 2010, 13:12:09 »
Co nie zmienia faktu, ze to nie oni odpowiadaja za fale awarii. Wrecz przeciwnie.

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 17, 2010, 13:23:58 »
Czy ja wiem, leci linia przez las, drzewami zarośnięta = pierwsza wichura/śnieżyca i linii nie ma. Zadbać o to jakoś nie ma komu.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline DawiX

  • *****
  • 1528
  • Płeć: Mężczyzna
  • yyyyy DawiX jestem XD
  • Sprzęt: Dell Streak 5 16gb
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 17, 2010, 13:53:17 »
Czy ja wiem, leci linia przez las, drzewami zarośnięta = pierwsza wichura/śnieżyca i linii nie ma. Zadbać o to jakoś nie ma komu.
najlepiej po drzewach  :E
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Są dwie kategorie ludzi - pracujący i ci, którzy korzystają z kredytu; lepiej należeć do tej pierwszej, jest w niej mniejsza konkurencja.

*

Offline Dargas

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N95
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 17, 2010, 16:36:07 »
Zgubiłem rysik do HTC  :(
Regulamin

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 18, 2010, 00:06:34 »
Mówimy o kraju, w którym chcąc wyciąć drzewo rosnące na twojej własnej działce musisz żebrać u pozwolenie u władzy.
Nie sądzę więc, żeby elektrycy mogli swobodnie usuwać kłopotliwe drzewa rosnące przy linii wysokiego napięcia. tak wedle własnego uznania, bo im się nie podobają. ;)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 18, 2010, 00:31:30 »
Mówimy o kraju, w którym chcąc wyciąć drzewo rosnące na twojej własnej działce musisz żebrać u pozwolenie u władzy.
Nie sądzę więc, żeby elektrycy mogli swobodnie usuwać kłopotliwe drzewa rosnące przy linii wysokiego napięcia. tak wedle własnego uznania, bo im się nie podobają. ;)

Atlantis - bo to polska jest a nie Francja elegancja. Co dziwne - słownik automatycznie chce poprawiać słowo francja na Francja a polska nie poprawia na Polska. Coś w tym jest.

Tu nie wytniesz drzewa rosnącego na twoim polu, tu nie pierdniesz bez zgody władzy. Ja jestem za państwem policyjnym By kaczor. Nie wiem jak ty, ale mi było lepiej za kadencji rządu pana Kaczki.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 18, 2010, 01:02:36 »
Beju, wyraz Polska może być też przymiotnikiem, np. złota polska jesień i wtedy piszemy go małą literą, natomiast Francja jest tylko rzeczownikiem (tak gwoli pocieszenia ;) ).

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 18, 2010, 01:10:03 »
Nie wiem jak ty, ale mi było lepiej za kadencji rządu pana Kaczki.

o,0 whhaaaaaaaaat? w czym?! :mysli:

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 18, 2010, 01:25:37 »
odnośnie wycinania na własnej posesji, to sam chciałem taką operację przeprowadzic, w zasadzie bez pozwoleń, ale jak zaczytałem się przez chwilę w necie, to byłem w szoku; np. za wycięcie rajskiej jabłoni, pewna spółdzielnia musiała zapłacić karę ponad 30tys zł, dla mnie jest to paranoja

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 18, 2010, 02:32:14 »
Nie wiem jak ty, ale mi było lepiej za kadencji rządu pana Kaczki.

o,0 whhaaaaaaaaat? w czym?! :mysli:

We wszystkim. Z resztą nas to nie obchodzi kto jest przy korycie, te same świnie. Tylko kolorki inne.
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:16:05 »
tak sie sklada ze sluzby mogą ciac drzewa bez wiekszych pozwolen. Oboje z kobieta jestesmy w zawodzie posrednio z tym zwiazanym. W przypadku przecinki lesniczy daje zewzolenie na cięcia sanitarne lub porzadkowe i można wyciac wszystko co zasłania wizure. W przypadku linii energetyczne Energa jest dzierzawca gruntow(lub ma oddzielna umowe regulujaca odszkodowania za uywanie tego gruntu) nad którymi idzie przewod i w jej obowiazku jest utrzymanie droznosci. Polecam stronke visimind.pl  zobaczycie ze linie energetyczne sa monitorowane na zlecenie,po to m.in. wlasnie aby wchwycic czy drzewa nie sa zagrozeniem
Napisane: Styczeń 18, 2010, 08:12:53
wyciecie drzewa na dzilace tez można zrobic bez pozwolen. Srednica pnia ponizeji  20cm już można ciac. Drzewo zagrazajace zyciu mieszkancow..również.  chyba drzewa owocowe tez można zrobic ciecie sanitarne, jak duze to inna sprawa.

Popularne jest też "trucie" drzewa, sposobów nie podam. Martwe drzewo lub chore łatwiej wyciąć zgodnie z procedurami.

Cytuj
Brak zezwolenia na wycinkę dotyczy drzew:

    * w lasach ( tam obowiązują inne normy)
    * owocowych, z wyłączeniem:
          o rosnących na terenie nieruchomości wpisanej do rejestru zabytków
          o oraz w granicach parku narodowego lub rezerwatu przyrody - na obszarach nieobjętych ochroną krajobrazową;
    * na plantacjach drzew i krzewów ( w sadach);
    * młodszych niż 5- o letnie;
http://nieruchomosci.wieszjak.pl/dom-dzialka/76740,Jak-wycinac-drzewa.html
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 18:05:15 wysłana przez Antej »

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 18, 2010, 09:07:12 »
Smuci mnie, że u nas jest takie przekonanie, że jak ktoś z czymś się przez chwilę zapoznał (chociażby tylko dotknął, a czasami to tylko widział na obrazku w gazecie albo w internecie), to już jest znawcą :(  I wie w danej dziedzinie wszystko najlepiej ;/ Wczoraj nareszcie się dowiedziałem, czym się różni palmtop (jako ogólnie pda) od smartphona:
z palmtopów(pda) nie da rady dzwonić, jeżeli da radę to jest to smart phone
ciekaw byłem, czy jest pewien, to stwierdził:  a nie mylisz PDA z MDA ? (co ta Era z ludźmi zrobiła...).
Potem się dowiedziałem, że IPAQi są do dupy, a Delle to już w ogóle szajs taki, że lepiej się do nich nie zbliżać, oraz to, że wszystkie modele tych firm to lepiej omijać szerokim łukiem, za to Asusy brać w ciemno  :grin:


A w ogóle to w dwa tygodnie muszę zdobyć absolutorium, co jest chyba niemożliwe  :-|
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

koldasz

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:05:31 »
odnośnie wycinania na własnej posesji, to sam chciałem taką operację przeprowadzic, w zasadzie bez pozwoleń, ale jak zaczytałem się przez chwilę w necie, to byłem w szoku; np. za wycięcie rajskiej jabłoni, pewna spółdzielnia musiała zapłacić karę ponad 30tys zł, dla mnie jest to paranoja
no widzisz co robia z nami damkol  i jego koledzy z pracy :) aby im sie mapy topograficzne dluzej zgadzaly to utrudnienia robia nam jak moga hahaha. Co do wladzy politycznej kazdej partii widze odbija w 1wszej kadencji. Dopiero druga bedzie wygladac jak  powinna, bo sie w koncu naucza co maja robic .

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:08:34 »
no widzisz co robia z nami damkol  i jego koledzy z pracy :) aby im sie mapy topograficzne dluzej zgadzaly to utrudnienia robia nam jak moga hahaha.


hhehehehe teraz będzie "co złego to damkol"  :mrgreen:

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:11:03 »
Zapomnieliście o trzęsieniu ziemi na Haiti. Była zbyt gęsta zabudowa i mapy trudno się rysowało.
Lost in universe.

*

notosiup

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:12:17 »
tylko nie pamiętam kiedy ktoś został wybrany na drugą kadencję :) Zawsze jest tak, że rząd się nie sprawdza a potem jest wybierana inna partia tylko i wyłącznie dlatego, że w założeniach jest mniejszym złem niż obecnie rządząca  :-|

*

koldasz

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:39:31 »
eee i dlatego chyba uzylem czasu przyszlego w trybie przypuszczajacym jak sadze :o :) :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 18, 2010, 17:24:15 »
:mad: padl dotyk w diamondzie :mad:
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 18, 2010, 17:56:47 »
Za państwem policyjnym to ja nie jestem ani trochę. Mam libertariańskie poglądy i IMO władza powinna trzymać swoje ręce z dala od obywatela i jego własności. Co więcej - nie uważam, aby we współczesnym społeczeństwie powinno się używać tego słowa. Jak dla mnie powinno się mówić administracja. Skończyły się czasy królów będących w taki czy inny sposób właścicielami swoich poddanych. Dzisiaj pan prezydent, premier i ministrowie powinni być dobrze opłacanymi menadżerami, wynajmowanymi przez społeczeństwo do zarządzania wspólną własnością. Ja tak to wolę widzieć.
Podatki? W jak największym stopniu powinny być dobrowolne, wedle prostej zasady - nie płacisz, nie korzystasz z tego wszystkiego, co jest z nich finansowane. Zdaje sobie sprawę, że nie da się tego wprowadzić w życie w 100%, ale państwowe monopole powinny być sukcesywnie likwidowane, a nie rozszerzane.

Natomiast jestem za powrotem do represyjnego systemu kar wobec przestępców. Nie ze względu na chęć zemsty czy coś w tym stylu. Po prostu wyznaję behawioryzm (taka szkoła w psychologii) i uważam, że warunkowanie przy pomocy bodźców negatywnych (z efektem w postaci permanentnej traumy) stanowi lepszy środek niż pochylanie się nad kryminalistą "bo miał trudne dzieciństwo". To samo ze szkołami - sam pomysł Giertycha z programem "zero tolerancji dla przemocy w szkołach" był genialny. Nieodpowiednia była osoba, która za tym stała i sposób w jaki się do tego zabierała. Już od pierwszych wypowiedzi było widać, że dąży to tak naprawdę do budowy struktur endeckiej propagandy i cenzury wewnątrz szkół, a nie walki z przemocą. Bo przecież odpowiednie przepisy i ośrodki już są od dawna i nie trzeba wymyślać koła drugi raz. Wystarczyłoby wymóc na na dyrekcjach egzekwowanie odpowiednich przepisów zamiast zamiatania brudów pod dywan.

*

Offline bronx

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc Desire S, Dell XPS M1330, iPad (2012)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 18, 2010, 19:44:04 »
zgadzam sie z Toba i z prawie kazdym Twoim madrym slowem, ale ja jestem z tych, ktorzy uwazaja ze policja powinna istniec i powinna byc utrzymywana z naszych podatkow. dlaczego? panstwo w ktorym nie ma policji nie ma racji bytu. chaos i anarchia doprowadzily by do przykrych konsekwencji. dlaczego z podatkow? a jak inaczej ich utrzymac? z reklam? dobrowolnych datkow? oby wtedy nie okazalo sie, ze sa rowni i rowniejsi. tak poza tym, to podoba mi sie Twoj tok myslenia. na ogol masz bardzo duzo racji w swoich postach.