PSP - kompedium

  • 4 Odpowiedzi
  • 469 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
PSP - kompedium
« dnia: Marzec 04, 2008, 19:58:24 »
Jako że to Hyde Park, a ja potrzebuje poznać pytanie na moje odpowiedzi, więc pytam:

Potrzebowałbym pomocy przy upgrade mojej konsolki...
Czy mogę flashować posiadając rom 3.40 na 3.71 M33?
W instrukcji pisze, że mogę upnąć z 1.50 i 3.40 OE... nie wiem czy to to samo  :-?

Nie mogę się zarejestrować na forum PSP, więc pytam tutaj
Nienawidzę Androida!

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
Odp: PSP - kompedium
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2008, 20:42:42 »
potrzebuje poznać pytanie na moje odpowiedzi,

 :mrgreen:


a co do pytan to teraz kazdy soft mozna przerobic i na chwile obecna jego numerek nie ma zadnego znaczenia, gdyz podchodzimy do sprawy od innej strony, w czasie bootowania konsoli kazemy jej czytac z karty pamieci, a nie z wewnetrznej pamieci, dlatego to co jest w wewnetrzenej pamieci nie ma zadnego znaczenia
...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: PSP - kompedium
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2008, 21:29:10 »
To więc dlaczego jak odpalam instalator softu 3.71 M33, to pisze "file corrupted"
Chciałbym sobie poemulować gry z PSX i GBA, a z tego co wyczytałem, to oryginalny soft nie daje takich możliwości...

Może jakiś mały tutorial jak zmienić soft, albo bezpośrednie linki, bo szukam i znaleźć nie mogę  :|
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2008, 21:36:42 wysłana przez Paveu69 »
Nienawidzę Androida!

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
Odp: PSP - kompedium
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2008, 21:39:20 »
oryginalny soft daje mozliwosc emulacji PSX ale tylko gry wystawione na PSP store, zmieniony oczywiscie pozwala wszystkie

wyskakuje Ci blad bo instalowac soft m33 mozna tylko na nizszym sofcie m33 czyli na juz przerobionej konsoli

zeby konsole przerobic trzeba miec druga przerobiona i na niej stworzyc odpowiednia karte pamieci oraz przerobic baterie, zeby dziala w trybie pandory, tzn wymuszala na konsoli bootowanie z karty pamieci, ktora bedzie w tym czasie wrzucony bootloader + soft m33 ktory chcesz wgrac

BTW na necie sa tony opisow, jak przerabiac PSP

sa tez inne metody przerobienia konsoli, ale z tego co wiem dotyczyly one nizszych softow niz 3.40 i tez wymagaly np. posiadania oryginalnej gry Lumines, albo GTA LCS albo jeszcze jakis innych warunkow poczatkowych, a do tego byly bardzo ryzykowne, metoda z pandora wyklucza ryzyko
...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: PSP - kompedium
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2008, 22:14:42 »
Dzięki za odpowiedzi na moje pytania  :)

Z tego wynika chyba, że muszę sobie podarować samodzielne przeróbki, bo mam tylko 1 PSP...
Trudno, szykuje się wydatek rzędu 25zł
Nienawidzę Androida!