LG Shine Kg970 jako modem jak??

  • 2 Odpowiedzi
  • 1907 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LG Shine Kg970 jako modem jak??
« dnia: Wrzesień 15, 2008, 22:41:45 »
a wiec: wchodze w  ustawienia polaczen w shine, polaczenie usb, i zaznaczam przesylanie danych. Podlaczylem do kompa, zainstalowale sterowniki i w menadzerze urzdzen wykrywa mi modem LG i ze dziala poprawnie, ale neta na kompie nie ma. Dodam ze stery instalowalem z plytki LG od innego tela (no ale poinstalowalo i wykrywa)

Jakas pomoc??  Spzredalem hermesa ktorego uzywalem jako modem, jutro mam wyslac i chce byc odciety od internetu ( a zwlaszcza od Naszego Forum ;p)


jest tez taka aplikacja w zestawie LG "Internet Kit" (mam z 2004 roku wersje)

i trzeba tu wpisac apn, user name i password, i to wiem, ale jeszcze call number, co tu wpisac?? W Oranzadzie to ma byc..
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2008, 22:54:44 wysłana przez maniekasus »
mpx200 > a925 > Hermes > G900 > p552 > Kaiser > Universal > Flame > Omnia > G1 > i8510.......> Galaxy S III

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: LG Shine Kg970 jako modem jak??
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2008, 15:32:18 »
Cytuj
call number, co tu wpisac?? W Oranzadzie to ma byc..
bodajże *99***1# albo podobnie. Dawno się wyzbyłem modemu gprs, a udostępnianie internetu w WM to bajka :grin:
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

Odp: LG Shine Kg970 jako modem jak??
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2008, 17:36:53 »
Fakt, mogłem od razu do Ciebie napisac  :P  Za godzinke sprobuje (shine znowu bede mial w rekach) ale pobralem tez teraz bardziej aktualne oprogramowanie przeznaczone na shina, wiec powinno sie udac  :ok:

Udalo sie, po USB za nic w swiecie nie szlo, a po bluetooth w modemach musialem wpisac  AT+CGDCONT=1,"IP","internet" sam nie wiem po co  :-|  ale dziala  :ok:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 21:09:43 wysłana przez maniekasus »
mpx200 > a925 > Hermes > G900 > p552 > Kaiser > Universal > Flame > Omnia > G1 > i8510.......> Galaxy S III