Nowy, groźny wirus

  • 29 Odpowiedzi
  • 3682 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Nowy, groźny wirus
« dnia: Styczeń 21, 2009, 14:40:44 »
http://hacking.pl/pl/news-15260-Conficker_.html
http://di.com.pl/news/25477,0,W_4_dni_zainfekowal_9_mln_komputerow.html

Cytuj
Conficker - nowa rodzina robaków komputerowych wykorzystujących do rozprzestrzeniania się lukę w zabezpieczeniach systemu Microsoft Windows, atakuje komputery na całym świecie.

Co ważne, rozprzestrzenia się nie tylko w Internecie, ale także poprzez urządzenia USB: pamięci masowe czy odtwarzacze MP3. Robaki Conficker pobierają także inne złośliwe kody na zainfekowany komputer, pozwalając na przejęcie nad nim kontroli
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:23:46 »
Dawno nie było takiego halo :P Moim zdaniem żadne zagrożenie jak zawsze. Kto aktulizuje system, ten nie ma wirusów ;)

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2009, 16:43:44 »
ostatnio na moim pccie zaczął się robić pier***nik  :S gg zdycha podczas zainicjowania rozmowy, ogolnie zwisa, ff sie wyłożył...


ma to jakiś związek? :P eee chyba nie, ale na wszelki wypadek przeskanuje softem f-downadup :P :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 16:52:14 wysłana przez wikrap1 »

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2009, 00:29:07 »
Dawno nie było takiego halo :P Moim zdaniem żadne zagrożenie jak zawsze. Kto aktulizuje system, ten nie ma wirusów ;)

No to nazwij to dmuchaniem na zimne, bo robak ten niezwykle popularny jest raczej w firmach, gdzie często przewala się tona spamu. :|
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2009, 01:22:20 »
hmm jak miło mieć linuxa :)
Evendim na prezydenta!

*

Offline kristoff_sz

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • I śmieszno i strasznie!
  • Sprzęt: HTC TyTN II (Kaiser KAIS130)
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2009, 09:15:17 »
hmm jak miło mieć linuxa :)

No przecież to było nieuniknione...
Kaiser (KAIS 130)
ROM:   APR16 Dutty's WM6.1
Radio: 1.58.16.27
SPL:    3.56.HARD

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2009, 12:04:13 »
hmm jak miło mieć linuxa :)
Nie wiedziałem, że jesteś masochistą :)

Ten news niczemu nie dowodzi, Windows i tak jest bezpieczny.

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 22, 2009, 12:35:40 »
ostatnio na moim pccie zaczął się robić pier***nik  :S gg zdycha podczas zainicjowania rozmowy, ogolnie zwisa, ff sie wyłożył...


ma to jakiś związek? :P eee chyba nie, ale na wszelki wypadek przeskanuje softem f-downadup :P :D

gg zdycha podczas zainicjowania rozmowy jak gadu gadu SA ma problem na serwerach...u mnie tez to jest ale to nie od wirusa..po kilku godzinach lub 1-2 dniach wszystko wraca do normy.

*

Offline macholl

  • ***
  • 274
  • Płeć: Mężczyzna
  • woojek mierzej, elo.
    • Moje zdjęcia
  • Sprzęt: Mio168, x51v, Samsung i600
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2009, 12:36:18 »
to ja sie podepne: jakiego darmowego antyvira polecacie? Bo ja jak narazie jade bez zabezpieczenia ;D
Wizard -> p526 -> hx4700 -> Universal -> x51v :)
do tego mio168, i600 :)

Regulamin - potrzebna zgoda administracji

*

Offline Patrynio84

  • ***
  • 314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia-->Omnia II-->HTC HD2
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2009, 12:45:34 »
hmm jak miło mieć linuxa :)
Nie wiedziałem, że jesteś masochistą :)

Ten news niczemu nie dowodzi, Windows i tak jest bezpieczny.

co do linuxa..wiesz..linux nie ma wsparcia  najnowszych gier...tak wiem ze jest wirtual pc i ze moge sobie emu xpeka odpalic na linuxie..ale to juz jest kombinowanie a co do najnowszych gier to i tak nie zdaje to egzaminu bo przy grach typu crysis,GTA4 Resident Evil 5,gears of war są dodatkowe aplikacje bez których giera nie pójdzie a pod linuxem tego nie ma.Linux nie jest códem wszechczasów-jak coraz częściej wejśc w rozmowe xp vs linux to mozna osiwieć z nerwów..bo zagorzali zwolennicy linuxa nie odpuszczą i zawsze coś znajda w obronę...ale nie o to tu chodzi..linux jest ok..ale nie do najnowszych gier..jest masa sterów pod xp do dodatków do gier takich jak np stery pod x-remore czyli odbiornik fal radiowych które wysyła pad od xboxa 360 którego uzywam do gier na pc a pod linuxem juz niestety nie ma tego i sobie nie uzyje tego pada.Jest takich ''s,aczków'' cała masa ale nie bede tego tutaj teraz wymieniał bo nie ma sensu..jesdnym słowem 'Nie ma róży bez kolców''.Wiadomo ze win jest komercyjny i musza być na niego wirusy bo na tym sie zarabia ogromne miliony,.linux nie jest tak powszechny jak windows..ma zamienniki różnych programów z pod xpeka,co nie wszystkim odpowiada..na linuxa tez jest mozna powiedziec kilka wirusów..bo około 100 ale nie są one grozne.

*

Offline P10TR3K

  • ***
  • 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lumia 800 / GT-S5360 / A810
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 22, 2009, 12:49:30 »
to ja sie podepne: jakiego darmowego antyvira polecacie? Bo ja jak narazie jade bez zabezpieczenia ;D

Avira-używam od ponad 3 lat i nic się nie dzieje, do tego Sygate, Windows Defender no i FF...

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2009, 12:51:49 »
Cytuj
co do linuxa..wiesz..linux nie ma wsparcia  najnowszych gier...tak wiem ze jest wirtual pc i ze moge sobie emu xpeka odpalic na linuxie..ale to juz jest kombinowanie a co do najnowszych gier to i tak nie zdaje to egzaminu bo przy grach typu crysis,GTA4 Resident Evil 5,gears of war są dodatkowe aplikacje bez których giera nie pójdzie a pod linuxem tego nie ma.Linux nie jest códem wszechczasów-jak coraz częściej wejśc w rozmowe xp vs linux to mozna osiwieć z nerwów..bo zagorzali zwolennicy linuxa nie odpuszczą i zawsze coś znajda w obronę...ale nie o to tu chodzi..linux jest ok..ale nie do najnowszych gier..jest masa sterów pod xp do dodatków do gier takich jak np stery pod x-remore czyli odbiornik fal radiowych które wysyła pad od xboxa 360 którego uzywam do gier na pc a pod linuxem juz niestety nie ma tego i sobie nie uzyje tego pada.Jest takich ''s,aczków'' cała masa ale nie bede tego tutaj teraz wymieniał bo nie ma sensu..jesdnym słowem 'Nie ma róży bez kolców''.Wiadomo ze win jest komercyjny i musza być na niego wirusy bo na tym sie zarabia ogromne miliony,.linux nie jest tak powszechny jak windows..ma zamienniki różnych programów z pod xpeka,co nie wszystkim odpowiada..na linuxa tez jest mozna powiedziec kilka wirusów..bo około 100 ale nie są one grozne.
Graj w gry na linuxie za pomocą wirtualnej maszyny. Powodzenia!
Linux jest najbezpieczniejszy (nie złamali go na pwn2own jako jedynego), najszybszy, najstabilniejszy, masz kilka środowisk graficznych do wyboru... Nawet połączenie z PPC działa jak trzeba ;DD  Jeżeli poznasz linuxa jak trzeba, a nie będziesz korzystał z gotowego Ubuntu na pewno będziesz zadowolony :))

No, ale co ja się będę wypowiadał jak ostatnio z Gentoo na windowsa 7 się przeniosłem :P

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2009, 13:34:17 »
Największy ból dystrybucji linuxa jak dla mnie, to utrudniona dostępność sterowników. Do głupiej kamerki trzeba było szukać softu z godzinę, podobnie do karty TV, przy czym na winde stery daje producent na płytce i dodatkowo najnowsze wersje można znalesć w pierszych linkach z googli :mad: Linux jest wspaniałym systemem i na pewno bezpieczniejszym od windy, ale jestem po prostu zmuszony do windy, bo oczywiście wszelkie gierki sterowniki itd. :|

Wine do gier sie nie nadaje, chodzą z o wiele mniejszą wydajnością i do tego z reguły nie chodzą :grin: :P

A jak windows 7 się sprawuje? jak wydajność i kompatybilność z programami? jak sprawuje się na codzień? Mam go w planach :grin: On jest za darmo na 8 miesięcy tak?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2009, 20:18:18 wysłana przez wikrap1 »

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 22, 2009, 13:39:48 »
Cytuj
Największy ból dystrybucji linuxa jak dla mnie, to utrudniona dostępność sterowników. Do głupiej kamerki trzeba było szukać softu z godzinę, podobnie do karty TV, przy czym na winde stery daje producent na płytce i dodatkowo najnowsze wersje można znalesć w pierszych linkach z googli
I tak miałeś szczęście, bo dla mojego skaner (HP) nie było sterowników ;P
Cytuj
Wine do gier sie nie nadaje, chodzą z o wiele mniejszą wydajnością i do tego z reguły nie chodzą szczerzy się język
Cedega chłopie, cedega i wszystko działa jak trzeba ;D
Cytuj
A jak windows 7 się sprawuje? jak wydajność i kompatybilność z programami? jak sprawuje się na codzień? Mam go w planach szczerzy się On jest za darmo na 8 miesięcy tak?
Tak, na razie jest za darmo. Programy działają, sterowniki działają ;) Z ppc bezproblemowe połączenie przez WMDC, działa minimalnie szybciej niż xp, ale mam wyłączone wszystkie dodatki. Mam słaby komputer (jednordzeniowy procesor, karta graficzna bez zgodności z DX10 i ram DDR) dlatego nie oczekiwałem cudów, ale i tak byłem mile zaskoczony ;)

Jedyne co mnie wkurzyło to, że nie chciał sam sformatować dysku przed instalacją, dlatego że na partycjach był wcześniej linux. No ale liveCD i gparted i załatwione!

*

Offline wikrap1

  • *****
  • 1162
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.mtbrowery.pl.tl
  • Sprzęt: atari portfolio/wizard /g900/Nokia e51
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2009, 13:45:17 »
A czy to prawda, że uszkadza mp3 znajdujące się na twardzielu? :P Chyba dzisia zmieniam, bo już doczesny system mi świruje :P

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2009, 15:00:35 »
Podobno prawda, ale tylko w wersjach 64. Poza tym i tak już to rozwiązali i jest pacz.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2009, 15:28:20 »
to ja sie podepne: jakiego darmowego antyvira polecacie? Bo ja jak narazie jade bez zabezpieczenia ;D

A ja polecam darmowa wersje AVG :)

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2009, 17:23:17 »
Nie będę komentował tych bzdur tutaj o Linuksie - nie mam już do tego cierpliwości ani czasu. Żyjcie sobie w swoim świecie z pingwinami pod pachą :)

Dodam tylko tyle, że każdy uważa się za bardziej pro usera jak wybierze Linuksa i wychwala wiele oczywistych rzeczy, które tylko świadczą o tym jaką ma małą wiedzę o systemach operacyjnych, nawet o Windowsie "dla idiotów" :)

*

Offline skerdeJ

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2009, 18:56:27 »
Ja na temat linuxa tez mam coś do powiedzienia ale tym forum jest wielu linuxowców wiec nie będę obrażał ich uczuć religijnych
.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2009, 19:30:54 »
True, true, dobre podejście :))

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2009, 19:56:18 »
mam nadzieję, że do freebsd obiekcji nie macie? :E
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2009, 19:58:15 »
A to to jeszcze żyje? :))

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2009, 19:59:02 »
na mały serwer jak najbardziej
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 22, 2009, 20:23:43 »
Do wszystkich uniksopodobnych na serwery nie mam nic przeciwko, a wręcz przeciwnie - jak najbardziej ;)

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 23, 2009, 00:02:51 »
i ja też używam Linuksa, ale jakoś nie mam ochoty na manifestowanie tu wyższości jednego nad drugim. Każdy używa czego chce, a gadki typu Linux jest super, Windows do piachu czy na odwrót, to istna dziecinada, a traktowanie Linuksa czy Windowsa jak religię, to już wogóle  :)

Co do wirusa, to moim zdaniem wystarczy trochę rozsądku + dobra zapora + antyvir i nic się nie stanie.
Abre tu mente

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 23, 2009, 00:44:41 »
Jeden z niewielu normalnych userów Linuksa :ok:

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 23, 2009, 12:46:49 »
hmm jak miło mieć linuxa :)
Nie wiedziałem, że jesteś masochistą :)

Ten news niczemu nie dowodzi, Windows i tak jest bezpieczny.

co do linuxa..wiesz..linux nie ma wsparcia  najnowszych gier...tak wiem ze jest wirtual pc i ze moge sobie emu xpeka odpalic na linuxie..ale to juz jest kombinowanie a co do najnowszych gier to i tak nie zdaje to egzaminu bo przy grach typu crysis,GTA4 Resident Evil 5,gears of war są dodatkowe aplikacje bez których giera nie pójdzie a pod linuxem tego nie ma.Linux nie jest códem wszechczasów-jak coraz częściej wejśc w rozmowe xp vs linux to mozna osiwieć z nerwów..bo zagorzali zwolennicy linuxa nie odpuszczą i zawsze coś znajda w obronę...ale nie o to tu chodzi..linux jest ok..ale nie do najnowszych gier..jest masa sterów pod xp do dodatków do gier takich jak np stery pod x-remore czyli odbiornik fal radiowych które wysyła pad od xboxa 360 którego uzywam do gier na pc a pod linuxem juz niestety nie ma tego i sobie nie uzyje tego pada.Jest takich ''s,aczków'' cała masa ale nie bede tego tutaj teraz wymieniał bo nie ma sensu..jesdnym słowem 'Nie ma róży bez kolców''.Wiadomo ze win jest komercyjny i musza być na niego wirusy bo na tym sie zarabia ogromne miliony,.linux nie jest tak powszechny jak windows..ma zamienniki różnych programów z pod xpeka,co nie wszystkim odpowiada..na linuxa tez jest mozna powiedziec kilka wirusów..bo około 100 ale nie są one grozne.

A ja rozwijając twoją wypowiedź mogę śmiało stwierdzić, że PC nie jest do gier. Czy to na Linuxie, czy jakimkolwiek windowsie.
Odkąd zakupiłem konsolę cieszę się grami w full detalach na TV 40'' i nie  martwię się czy moja karta graf, proc pociągnie takie GTA czy GOW na znośnych detalach i zmieniać podzespołów co pół roku, aby móc grać w nowości...

Co do tematu, to nie założyłem go po to, aby wywoływać dyskusję win vs linux, ale aby ostrzec was przed otwieraniem/ściąganiem podejrzanych plików.
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 23, 2009, 13:29:05 »
Wiadomo, że PC nie jest do gier i cytowana wypowiedź nie ma sensu, więc nie ma co o tym dyskutować :)

Cytuj
Co do tematu, to nie założyłem go po to, aby wywoływać dyskusję win vs linux, ale aby ostrzec was przed otwieraniem/ściąganiem podejrzanych plików.
Największym zagrożeniem jest user :) Co to za wirus, którego trzeba samemu ściągnąć i uruchomić :)

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2009, 13:44:35 »
Wiadomo, że PC nie jest do gier i cytowana wypowiedź nie ma sensu, więc nie ma co o tym dyskutować :)

Cytuj
Co do tematu, to nie założyłem go po to, aby wywoływać dyskusję win vs linux, ale aby ostrzec was przed otwieraniem/ściąganiem podejrzanych plików.
Największym zagrożeniem jest user :) Co to za wirus, którego trzeba samemu ściągnąć i uruchomić :)

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego apeluję o przekazanie tej wiadomości do waszych matek, żon, sióstr, koleżanek i tego typu osób lubujących się w ploteczkach i hurtowym generowanu spamu ;)
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline skerdeJ

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowy, groźny wirus
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 23, 2009, 13:52:27 »
oraz nie polecam pobierać filmów/zdjęć typu sex.exe
.