naprawa zawiasow (matrycy) w laptopie - Warszawa?

  • 1 Odpowiedzi
  • 1127 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mexx

  • 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TyTN, Gspace R238
naprawa zawiasow (matrycy) w laptopie - Warszawa?
« dnia: Marzec 25, 2008, 12:22:24 »
Witam znow szanownych clubowiczow. Kilka dni temu kolega przekladajac moje bagaze "troche" mocniej postawil torbe, w ktorej mialem laptopa co poskutkowalo lekkim otworzeniem sie obudowy wokol ekranu na zawiasie (kilka mm). Skutek tego jest taki, ze obraz mi skacze jak klatki na starych czarno-bialych filmach i sam nie widze czy juz jestem na ekranie logowania czy jeszcze nie :D Udalo mi sie znalezc taki kat nachylenia, w ktorym ekran dziala, ale w tym wypadku trudno mowic o jakiejkolwiek mobilnosci, bo dlugo pewnie tak nie pociagnie  :proud:

Pytanie: Gdzie w Warszawie mozna za ludzkie pieniadze to naprawic (podejrzewam, ze w najlepszym wypadku chodzi o zlutowanie dwoch naruszonych stykow czy dosztukowanie kawalatka, w najgorszym wymiana czesci z zawiasami i stykami - mam nadzieje, ze bez ekranu :P). Przy okazji ekran sie "chwieje" - stala wada tych modeli ASUSow. Moze przy okazji udalo by sie to wyeliminowac  :evil:

Wiem, ze niejeden serwis sie tego podejmie, tyle, ze od niechcenia zaraz wymienia mi wlasnie caly ekran i policza 1400. Jestem gotow zaplacic  natomiast godne pieniadze warte tej calej naprawy + tez napiwek za fatyge  :grin: Czytalem na forum o firmie z chyba Lodzi, ktora kilka osob polecalo, ale nie jestem zmotoryzowany, wiec odpada.

Moze ktorys z clubowiczow czuje sie na silach zajrzec do tego albo jest w stanie kogos polecic z Warszawy? Czas mnie pogania, bo za 14 dni wyjezdzam w swiat z tym laptopem..  :proud:

ASUS A8Jr [14.1]
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2008, 12:31:21 wysłana przez mexx »

*

Offline mmaciek3905

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wortal o oświetleniu ostrzegawczym
  • Sprzęt: SAMSUNG i780, Samsung Galaxy i5700
Odp: naprawa zawiasow (matrycy) w laptopie - Warszawa?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2008, 21:16:27 »
Z tego co sie orientuje to na allegro są firmy naprawiające zawiasy i inne duperele, warto poszukać tego i znaleźć taką firmę w Warszawie i się dogadać co do naprawy.