Jakie autka posiadają Clubowicze:)

  • 799 Odpowiedzi
  • 98070 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #780 dnia: Marzec 04, 2009, 21:06:14 »
Bat mi właśnie ta czerń ze złotymi felgami się podoba, dla mnie lepsze to niż jakby miał nawalić różnych naklejek i innych gówien :wink:

*

Offline MaciejK

  • ****
  • 706
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Iphone 3gs 32gb
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #781 dnia: Marzec 04, 2009, 22:16:50 »
Felgi beda napewno magnezowki... Wiec rowniez ciemne Tenzory

Warsztat 4x4 Modyfikacje Aut Ternowych Na Wyprawy i Przeprawy, Wyciągatki Zderzaki, Halogeny, Lifty Zawieszeń itp!
Za Pół roku w Polsce bedzie tak jak w Stanach Uwieżcie...

*

Offline pietia

  • **
  • 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Tab 2 10.1 + HTC 8X
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #782 dnia: Marzec 05, 2009, 00:42:23 »
Myslalem ze tylko kobitki tak rozprawiaja o kolorach samochodow  :) mysle ze w tym nissanku nie kolor najwazniejszy tylko co ta bestia potrafi chodzi o przyjemnosc z jazdy i tego kopa. 
HX4700-> Toshiba G900-> Samsung i600-> SPV m650-> SGS->HTC 8X

*

Offline MaciejK

  • ****
  • 706
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Iphone 3gs 32gb
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #783 dnia: Marzec 05, 2009, 01:45:27 »
Ja tam nie wiem dla mnie kolor moze byc nawet kupa... nie smigam tym autem codziennie to ma frówac dawac frajde z jazdy a nie wygladac... w zrodku moze nawet nie byc tapicerki... I tak klatke robie wiec nie bedzie pieknie

Warsztat 4x4 Modyfikacje Aut Ternowych Na Wyprawy i Przeprawy, Wyciągatki Zderzaki, Halogeny, Lifty Zawieszeń itp!
Za Pół roku w Polsce bedzie tak jak w Stanach Uwieżcie...

*

Offline malys

  • ****
  • 959
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #784 dnia: Marzec 05, 2009, 10:40:44 »
Chodziło mi o ten http://www.youtube.com/watch?v=64pOJcKVgX0 gdzieś pełny powinien być na yt.
A skyline to przecież rodzinny sedan tak jak subaru impreza wrx, która też zresztą ma złote felgi a lotka jest jeszcze większa.

*

Offline MaciejK

  • ****
  • 706
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Iphone 3gs 32gb
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #785 dnia: Marzec 05, 2009, 18:04:32 »
Skaje sa te 4 drzwiowe jak najbardziej i tez smigaja jak szatany moj koleszka ma... 

Warsztat 4x4 Modyfikacje Aut Ternowych Na Wyprawy i Przeprawy, Wyciągatki Zderzaki, Halogeny, Lifty Zawieszeń itp!
Za Pół roku w Polsce bedzie tak jak w Stanach Uwieżcie...

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #786 dnia: Marzec 05, 2009, 18:59:57 »

Skaj r34 gt-r Awd Rb25dett, 570rwhp

Dlubniete: HKS Cewki,Nismo Korek Oleju, Apexi Wydech i Dolot, HKS Chlodnica Oleju, ATS Carbon Sprzeglo, Brembo 6tlokow, Nismo Aero Kit, Àdvan Racing Felgi, 4-ro Puntkowe pasy, Nardi Kierownica, Nismo Gala Biegow, , Apexi Power FC and Commander, HKS EVC4, Pivot Speedo.

Autko juz do wakacji powinno zjechac na polskie drogi... Czeka na zielone swiatlo z Przepisami :)

Skyline GTR ma silnik RB26DETT, a nie RB25DETT, chyba że to GTS z dwoma turbinami.

*

Offline MaciejK

  • ****
  • 706
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Iphone 3gs 32gb
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #787 dnia: Marzec 05, 2009, 19:14:50 »
Pomylka w jednej cyferce wczesniej podawalem model i byl dobry :) Rb26 i z reszta na fotkach tez jest rb26 Straszny potencjal ma ten silnik duzo wiekszy niz vg30dett jaki mialem w Fairlady w tym silniku odcinka na 11tys :) Wtrychy Nismo 750cc 2 mapy wgrane, Piggyback Jak sie wezme za niego na ostro to Nx wrzuce :) bo straszna faza moj koleszka ma w 306 gti6 i massakra jaka frajda :)  W najblizszych Planach maska i klapa Carbon Lotka tez, Felgi Tensory magnezowki, Klatka  na tylnie dzwony z zastrzalami.

Napisalem ze gtr bo ma Awd i jak byk rb26dett bracie :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2009, 19:23:05 wysłana przez MaciejK »

Warsztat 4x4 Modyfikacje Aut Ternowych Na Wyprawy i Przeprawy, Wyciągatki Zderzaki, Halogeny, Lifty Zawieszeń itp!
Za Pół roku w Polsce bedzie tak jak w Stanach Uwieżcie...

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #788 dnia: Marzec 05, 2009, 19:49:25 »
To że GTR ma AWD to wiadomo... Mój kumpel bawi się nissanami i teraz buduje sobie wózek do driftu. Buda z wersji GTS, a silnik od GTR-a i napęd tylko na tył. Już jednego Skyline'a przerobił na LHD, więc ma w tym wprawę ;) Poza tym sprowadza silniki RB25DET z dalekiego wschodu i montuje je zamiast SR20DET do 200SX-ów :)

*

Offline MaciejK

  • ****
  • 706
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Iphone 3gs 32gb
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #789 dnia: Marzec 05, 2009, 20:04:23 »
A jak sie koleszka nazywa ?? :) Pewno znam. Sky LHD to dla mnie profanacja Prawdziwy JDM tylko RHD znam typow z Usa ktorzy przekladaja Fairlady na Rhd :)

Warsztat 4x4 Modyfikacje Aut Ternowych Na Wyprawy i Przeprawy, Wyciągatki Zderzaki, Halogeny, Lifty Zawieszeń itp!
Za Pół roku w Polsce bedzie tak jak w Stanach Uwieżcie...

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #790 dnia: Marzec 06, 2009, 07:53:01 »
Kolega się nazywa Gelo i założył sobie własną firmę GGarage, która specjalizuje się właśnie w przeróbkach nissanów.
Tak się składa, że Skyline był też produkowany w LHD, ale tylko w wersji GTS, więc nie uważam przekładki kierownicy na prawidłową stronę za profanację ;) Dla mnie profanacją jest jeżdżenie lewą stroną ulicy  :P

*

Offline KrissLodz

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • BMW Klub Łódź, MCKP - Mercedes Klub Polska
  • Sprzęt: Samsung i5700 SPICA, Samsung Galaxy SIII
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #791 dnia: Marzec 08, 2009, 18:30:52 »
Renault 25 Limited V6 Injection 1989r z tego co mi wiadomo to w tej wersji jedyna w polsce, zresztą i tak niewiele ich zostało

silnik V6 2.8l, w trakcie odbudowy narazie na pokładzie 2.2i
skóra, klimatyzacja, gadaczka, tempomat, full elektryka ( 4x szyby, lusterka, przednie fotele z ogrzewaniem )

nie czepiać się tylnych dżwi są do wymiany  :mrgreen:


Przecież ten link który wstawiłeś to technologiczny wrak pomijając ten fakt że jest doposażona w skóre bo w orginale miała welury co widać po desce w innym koloże niz fotele

prawie wszystkie R25 na sprzedaż w polsce to techniczne wraki w większości nadające się tylko na dawcy części których już nie można kupić

co do porównania R25 vs R19  :grin: nie no pozostawie to bez komentaża nie wiem czy wiecie ale renault 25 to protoplasta wszystkich samochodów o nadwoziu typu Liftback czyli połączenie limuzyny z hatchbackiem nawet skoda Superb 2 zapozyczyła wiele rozwiązań technicznych z R25 o domykaniu klapy bagażnika nie wspominając

jak wiadomo kazdy bedzie chwalił swoje ale życze wszystkim takiej bezawaryjnej jazdy jak w R25 pozatym do dzisiejszego dnia powstał jedyny godny następca Renault 25 o dziwo został nim Renault VelSatis


zadna reklama chcialem tylko watpliwosci rozwiac, ze to takie egzotyczne auto...
http://www.allegro.pl/item567495067_renault_25_super_limuzyna_zobacz.html#gallery
Kriss_Lodz

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #792 dnia: Marzec 09, 2009, 01:04:52 »
Cytuj
do dzisiejszego dnia powstał jedyny godny następca Renault 25 o dziwo został nim Renault VelSatis

eee... oczywiście chodzi tylko o markę Renault? :)

*

Offline Orb

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung S21
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #793 dnia: Listopad 15, 2022, 20:53:17 »
Robie odkop także możecie przyznać mi nagrodę złotej łopaty :P czym teraz się wozicie?

U mnie focus 2014r a zona fiesta 2021
Compaq 2130, Eten P700, HP HW6515, hw6910, I-mate 8502, IPAQ 914, Dell Axim x50, x51, x51v BB KeyOne Black

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #794 dnia: Listopad 18, 2022, 07:41:15 »
Ja Ford Fiesta z 2017 a żona Kia Sportage z 2018. Młody ma VW Polo z 2003 albo 2004  :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline WladWladimirowiczPutin

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wal Polski, Polska sama się zawali... :)
  • Sprzęt: Kalkulator HP 820-G2
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #795 dnia: Listopad 18, 2022, 12:05:23 »
U mnie nadal poczciwy W124 250D bez zamiaru na jakiekolwiek choćby myślenie o zmianie. Gdy miałem lat 21 dostałem od pseudo wujaszka zza Odry w prezencie (spóźniona 18-stka) wysłużonego Merca W124. Rocznik 1987, wąska listwa, kolor był budyniowaty jak na taxi przystało ale był oklejony folią (kapnąłem się po 8 latach użytkowania, gdy ktoś mnie wtedy zapytał, czepu tej folii nie zerwałem). Pod spodem był kolor coś w deseń jasnego brązu, ciemnego złotego lub nie wiem co bo ciężko to nazwać. Kolor metalic. Fura w 1997 roku miała już 10 lat i przejechane 575000km. Dzisiaj ma 2135400km. Od tamtego czasu robiłem dwa razy kompletnie zawieszenie i troszeczkę podłogi podspawałem, korozja robiła swoje. Bebechy oczywiście tylko oryginalne. Motor miał robione UPG, szlif 2 cylindrów + nadwymiary oraz wymieniany łańcuch. Panewki też były robione i kilka innych pierdołek - zwłaszcza uszczelniaczy. Dwa razy sprzęgło robiłem jeszcze. Poza tym skrzynia manual 4 biegowa, motor 250D bez turbo a fura sedan. Do dnia dzisiejszego zero jakichkolwiek poważnych awarii. Zima, nie zima, odpala, hula. Wiele lat próbowałem go sprzedać, nie chcieli dać ile chciałem więc zmuszony byłem jeździć dalej no i dziś mam kurdę lat 46 i meśka nadal pod chałupą. Dzisiaj, nie sprzedam nawet za trzy razy tyle, ile 15 lat temu chciałem :)  Nie ma, nie było i nigdy już nie będzie lepszych wozów. W124 to pancernik nieśmiertleny. W Bangladeszach i podobnych W124 wykręcają po 4-5 milionów kilometrów i żyją. I wiecie co? Z lekką nogą na trasie ten 250D pali do 6.5L/100 a w miastach różnie, od 7 do 9, nigdy dychy nie wziął. Staram się dbać, fakt, demonem prędkości to to nie jest ale na autobahnie jeszcze te 185km/h poleci bez większego zmęczenia. W przyszłym roku mam zaplanowany remont generalny, od roku koresponduję z Mercedesem w sprawie częśi, trochę się nazbierało, mam zamiar wyremontować silnik w całości. Wyjdzie jakieś 33400zł niestety. Mercedes powiedział, że jeśli nabędę osprzęt do remontu silnika w całości to skrzynię biegów dadzą w gratisie. Mam taki zamiar, albowiem gdy widzę jak sypią się dzisiejsze fury to szkoda słów. Chciałbym, aby merol pociągnął ze mną do konca mego życia i wszystko zapowiada się że tak będzie. Teraz, gdy już młody nie jestem robię max. 3000km miesięcznie, myślę, że nowy silnik zamęczyłbym w drugim życiu. Mam nadzieję tylko, że za 10-15-20lat ropa będzie jeszcze istnieć :)))
Nie wal Polski, Polska sama się zawali :)

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #796 dnia: Grudzień 14, 2023, 00:21:59 »
U mnie nadal poczciwy W124 250D bez zamiaru na jakiekolwiek choćby myślenie o zmianie. Gdy miałem lat 21 dostałem od pseudo wujaszka zza Odry w prezencie (spóźniona 18-stka) wysłużonego Merca W124. Rocznik 1987, wąska listwa, kolor był budyniowaty jak na taxi przystało ale był oklejony folią (kapnąłem się po 8 latach użytkowania, gdy ktoś mnie wtedy zapytał, czepu tej folii nie zerwałem). Pod spodem był kolor coś w deseń jasnego brązu, ciemnego złotego lub nie wiem co bo ciężko to nazwać. Kolor metalic. Fura w 1997 roku miała już 10 lat i przejechane 575000km. Dzisiaj ma 2135400km.
O mój boże, szanuje za cierpliwość do posiadania jednego i tego samego samochodu :)  Ja bym się zanudził jednak :)

Cytuj
Do dnia dzisiejszego zero jakichkolwiek poważnych awarii. Zima, nie zima, odpala, hula. Wiele lat próbowałem go sprzedać, nie chcieli dać ile chciałem więc zmuszony byłem jeździć dalej no i dziś mam kurdę lat 46 i meśka nadal pod chałupą. Dzisiaj, nie sprzedam nawet za trzy razy tyle, ile 15 lat temu chciałem :)  Nie ma, nie było i nigdy już nie będzie lepszych wozów. W124 to pancernik nieśmiertleny. W Bangladeszach i podobnych W124 wykręcają po 4-5 milionów kilometrów i żyją. 
No ja sobie pół roku temu sprawiłem w211 w 2.2 cdi'ku i też zapowiadał się pancernik na lata, przez pół roku, póki co tylko przetwornica xenonowa powiedziała "papa" :) AAAALE... Idzie przecież strefa durnego transportu... Ja z wwa, więc za 4,5 roku koniec okresu przejściowego i skończy się przedszkole i z mesiaczkiem muszę się pożegnać :( Czyli realnie, żeby nie stać w kolejce sprzedających trzeba będzie się za dwa latka mesiaczka pozbyć... Ale następny też merolek chyba, może w S-kę (of course starą benzynkę xD) polecę jak da radę:)... A Ty też raczej do miasta tak starym kopciuszkiem nie wjedziesz, więc jak - robisz żółte, czy też masz szczęście nie potrzebować wjeżdżać do tej zasr... stefy? :)

Cytuj
I wiecie co? Z lekką nogą na trasie ten 250D pali do 6.5L/100 a w miastach różnie, od 7 do 9, nigdy dychy nie wziął.
Heh, mój 211 tak samo, koło 8,5-9l na 100, ale nigdy więcej :) Jednak chyba dość ciężką nóżkę mam, na autocentrum ludziska raportują 7,4, czego nigdy nie osiagnąłem :)

Cytuj
Staram się dbać, fakt, demonem prędkości to to nie jest ale na autobahnie jeszcze te 185km/h poleci bez większego zmęczenia. W przyszłym roku mam zaplanowany remont generalny, od roku koresponduję z Mercedesem w sprawie częśi, trochę się nazbierało, mam zamiar wyremontować silnik w całości. Wyjdzie jakieś 33400zł niestety. Mercedes powiedział, że jeśli nabędę osprzęt do remontu silnika w całości to skrzynię biegów dadzą w gratisie. Mam taki zamiar, albowiem gdy widzę jak sypią się dzisiejsze fury to szkoda słów. Chciałbym, aby merol pociągnął ze mną do konca mego życia i wszystko zapowiada się że tak będzie. Teraz, gdy już młody nie jestem robię max. 3000km miesięcznie, myślę, że nowy silnik zamęczyłbym w drugim życiu. Mam nadzieję tylko, że za 10-15-20lat ropa będzie jeszcze istnieć :)))
Wow, za ponad 30k to można chyba znośną eSkę z okolic 2005 dorwać, to już porządna generacja w mesiach, na pewno chcesz sie pchać w taki interes? o.O

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #797 dnia: Grudzień 24, 2023, 10:55:09 »
Ciekawi mnie jak będzie ta strefa głupoty działać, bramki ustawią i nie będą wpuszczać?
A może mieszkańcy dostaną mandaty, codziennie w drodze do pracy i wracając?
Kompletnie tego nie widzę...

BTW, już widzę jak smog znika wraz ze starszymi autami...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Pretor

  • **
  • 241
  • Płeć: Mężczyzna
    • VW Club Polska
  • Sprzęt: HTC U12+/23pro
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #798 dnia: Grudzień 24, 2023, 12:47:32 »
Ciekawi mnie jak będzie ta strefa głupoty działać, bramki ustawią i nie będą wpuszczać?
Według przekazów medialnych, będą kamery rozpoznające tablice rejestracyjne i z automatu mają wystawiać mandaty dla właścicieli aut z brakiem odpowiednich uprawnień na wjazd do takiej strefy.

Podobny system funkcjonuje w Holandii ale
osobiście nie miałem okazji aby się o tym przekonać  :wink:
Nav: HP hx4700 / TT GO 940 Live / TT GO Navigation
Tel: Siemens S10D ->Siemens C35i ->Nokia 6300/6500 Slider/515 ->HTC Desire 610 ->HTC U Play ->HTC U12+/ HTC U23 Pro
[permit:OleYek] VW Club Polska

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #799 dnia: Grudzień 27, 2023, 12:24:37 »
A kto będzie przyznawał te uprawnienia i na jakiej podstawie?
A takiego starego diesela na rzepakowaym też z automatu będą próbować nagrodzić?
Ja tu widzę urzędy/sądy zapchane odwołaniami.
Tak, każdy kto dostanie ten mandat, słusznie czy nie powinien się odwołać.
Każdy powinien też dostać dofinansowanie w wysokości różnicy ceny między autem niedopuszczonym a nowym, przecież nikt nie może ograniczać w ten sposób naszych swobód.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...