PDAclub.pl

Różne => Hyde Park => Wątek zaczęty przez: maciek0zielinski w Sierpień 11, 2017, 13:52:01

Tytuł: Jakie szkolenia?
Wiadomość wysłana przez: maciek0zielinski w Sierpień 11, 2017, 13:52:01
Witajcie. Czy i jakie szkolenia są warte zrobienia? Może takie, które podniosą nasze kwalifikacje i atrakcyjność na rynku pracy?
Tytuł: Odp: Jakie szkolenia?
Wiadomość wysłana przez: wredny89 w Sierpień 12, 2017, 17:26:24
Zależy od obszaru poszukiwania pracy. W tej chwili u nas na opolszczyźnie przynajmniej podejrzewam że jedyny warunek to dalej jest taki sam. Nie wygórowane wymagania co do stawki... 25 lat doświadczenia itp. A tak na serio to zależy od branży w którą celujesz. Ja jako elektryk stwierdzam że liczą się tak naprawdę uprawnienia do pracy pod napięciem oraz pomiarów oraz co dziwne uprawnienia spawalnicze MMA. Ale tak naprawdę musisz myśleć o tym że trzeba się pokazać że chcesz niż składać kilka papierów o kursach. Tak naprawdę warto celować w stanowiska gdzie jesteś konkurencyjny i nie darady cię zastąpić tanią siłą roboczą. Przez kilka lat nauczyłem się że lepiej jest myśleć i pokazać że się chce niż machać papierami. Bo szkolenia i uprawnienia nie pokazują że masz łeb na karku.
Tytuł: Odp: Jakie szkolenia?
Wiadomość wysłana przez: morela43 w Wrzesień 13, 2017, 23:49:32
Musisz poszukać. Czasem na przykład google organizuje bardzo ciekawe i darmowe szkolenia.
Tytuł: Odp: Jakie szkolenia?
Wiadomość wysłana przez: KarWitka w Wrzesień 14, 2017, 15:19:42
Szkolenia powinny być związane z rodzajem pracy jaką aktualnie wykonujemy bądź jaką chcielibyśmy wykonywać. Robienie kursów, aby tylko były może i kiedyś się przydadzą, ale czy warto marnować czas i pieniądze. Lepiej zainwestować w to co nas intersuje i naprawdę nam się przyda.