Jakie szkolenia?

  • 17 Odpowiedzi
  • 16755 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jakie szkolenia?
« dnia: Sierpień 11, 2017, 13:52:01 »
Witajcie. Czy i jakie szkolenia są warte zrobienia? Może takie, które podniosą nasze kwalifikacje i atrakcyjność na rynku pracy?

*

Offline wredny89

  • **
  • 216
  • Sprzęt: Mio p550 wm 6.1 + Treo 750v + Nokia 5800XM
Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2017, 17:26:24 »
Zależy od obszaru poszukiwania pracy. W tej chwili u nas na opolszczyźnie przynajmniej podejrzewam że jedyny warunek to dalej jest taki sam. Nie wygórowane wymagania co do stawki... 25 lat doświadczenia itp. A tak na serio to zależy od branży w którą celujesz. Ja jako elektryk stwierdzam że liczą się tak naprawdę uprawnienia do pracy pod napięciem oraz pomiarów oraz co dziwne uprawnienia spawalnicze MMA. Ale tak naprawdę musisz myśleć o tym że trzeba się pokazać że chcesz niż składać kilka papierów o kursach. Tak naprawdę warto celować w stanowiska gdzie jesteś konkurencyjny i nie darady cię zastąpić tanią siłą roboczą. Przez kilka lat nauczyłem się że lepiej jest myśleć i pokazać że się chce niż machać papierami. Bo szkolenia i uprawnienia nie pokazują że masz łeb na karku.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2017, 23:49:32 »
Musisz poszukać. Czasem na przykład google organizuje bardzo ciekawe i darmowe szkolenia.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2017, 15:19:42 »
Szkolenia powinny być związane z rodzajem pracy jaką aktualnie wykonujemy bądź jaką chcielibyśmy wykonywać. Robienie kursów, aby tylko były może i kiedyś się przydadzą, ale czy warto marnować czas i pieniądze. Lepiej zainwestować w to co nas intersuje i naprawdę nam się przyda.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2019, 09:50:57 »
Szkolenia powinny być związane  znasza pracę, albo z naszymi zainteresowania.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2019, 13:01:28 »

Dla kobiet ciekawymi szkoleniami są szkolenia wizażu, natomiast mężczyźni często uczestniczą na szkoleniach z programowania czy innych czynności IT.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2019, 13:03:30 »
Warto się szkolić. Jeśli mamy możliwość darmowych szkoleń to warto z nich skorzystać, bo nie wiadomo, kiedy co się nam przyda.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2019, 13:40:07 »
To prawda szkolenia są bardzo przydatne. Zawsze dobrze wyglądają w oczach pracodawców.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2020, 12:33:36 »
Szkoleń nigdy za wiele... ostatnio popularne są szkolenia z dziedziny IT... myślę, że warto w nich brać udział. :)

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2020, 13:40:05 »
Spawacza najllepiej, bo tych brakuje i to mocno. Żadne IT bo w to kazdy idzie
Regulamin!

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2020, 12:54:33 »
Ja regularnie podnoszę swoje kwalifikacje. Uczęszczam na kursy związane z moim zawodem.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 09, 2020, 11:45:29 »
Tak, branża IT cały czas rozwija się, dlatego warto inwestować w tego typu szkolenia.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 20, 2020, 09:43:22 »
Właśnie branża IT w ostatnich latach mocno poszła do przodu. Dlatego specjaliści z tej branży powinni cały czas szkolić się, aby świadczyć kompleksowe usługi.

*

Offline Nevaeh

  • 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 27, 2020, 09:34:27 »
Przynajmniej możesz napisać coś konkretnego. Myślę, że możesz wybrać kilka kursów dla siebie i możesz je znaleźć w pracy, ale wybierz tylko to, co musisz wiedzieć szczegółowo, a nie to, co już wiesz. I jeszcze jedno - zależy ci na papierze czy wiedzy? Należy przestrzegać tych zasad przy wyborze kursów.
spam

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2020, 21:14:22 »
musisz poszukać jest wiele szkoleń, warto troszke pogrzebać ;p

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 17, 2020, 14:30:40 »
Ja robię szkolenia blueprint. Dzięki nim został zatrudniony na obecne stanowisko.

Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 25, 2021, 18:56:31 »
Branża It oraz szkolenia marketingu internetowego to ciekawy kierunek. Wybierając szkolenie warto jednak dokładnie zapoznać się z opiniami innych osób które już je przebyły. Wiele ofert jest po prostu na bardzo niskim poziomie.

*

Offline metrol

  • 0
  • Sprzęt: brak
Odp: Jakie szkolenia?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 31, 2021, 21:03:27 »
No tak, nic nie pozostaje jak szkolenie się i uczenie.