PlayStation Portable

  • 98 Odpowiedzi
  • 6425 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 01, 2008, 15:29:32 »
To jaka cena jest odpowiednia?


poszukaj na allegro i będziesz wiedział :) Jest tam chyba ich dość dużo, żeby sobie pogląd wyrobić:)

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 01, 2008, 15:39:07 »
Ale mu pomogłeś, ja dziękuję.  :P

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 03, 2008, 09:22:16 »
No 2-3 posty ponad tym jego pytaniem było napisane ile clubowicze uważają, że jest warte.  :O


A żeby poznać realną wartość rynkową innej opcji nie ma niż allegro raczej  :worried:


No chyba, że powinienem był dać mu linka do wcześniejszych postów, bo nie chciało mu się czytać  :sleepy: :P

*

Offline Buchu

  • 39
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 03, 2008, 15:12:12 »
No 2-3 posty ponad tym jego pytaniem było napisane ile clubowicze uważają, że jest warte.  :O


A żeby poznać realną wartość rynkową innej opcji nie ma niż allegro raczej  :worried:


No chyba, że powinienem był dać mu linka do wcześniejszych postów, bo nie chciało mu się czytać  :sleepy: :P

Chciało , a Tobie chyba brakuje umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Pytałem się o slimy nie o faty.
Jak sie nie znasz na czymś to sie nie wypowiadaj ,  tym bardziej nie pouczaj

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 03, 2008, 15:24:23 »
Sam przecież słusznie zauważyłeś, że na allegro kosztuje od 500 do 750 (zapewnie zależnie od stanu i koloru)...

Nie wiem czego oczekiwałeś :O Że powiemy Ci, że wart jest 594,12zł pod warunkiem, że ma w komplecie pudełko, instrukcję francuską, polską, angielską zgubioną, że słuchawki i pilocik są, karta ma ryski od wsadzania w czytnik, a psp rysę z tyłu, a przód ok oraz używany był przez nie więcej niż średnio 28minut dziennie o.0


Rynek kształtują ceny, które możesz (i sprawdziłeś) sprawdzić np. na allegro - tam jest największy rynek i najłatwiej się przekonać... Nikt Ci nie poda dokładnej kwoty bo to od konkretnego egzemplarza zależy przecież...  Im masz więcej na ten cel tym ładniejszy kupisz :-? I będą takie, za które 600zł to okazja, a inny w tej cenie to zdzierstwo :)

*

Offline slammer

  • ****
  • 536
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Spica
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 03, 2008, 15:26:46 »
Odnośnie smużenia oczywiście też je widziałem, ale mam głupie wrażenie, że powoduje je wyłącznie czarny kolor o.0

Spróbuj włączyć np. GTA VCS - tam można bardzo dokładnie zobaczyć to smużenie. Podejdź do drzewa, i patrząc na nie pójdź w którąś stronę... Dużo gorsze niż mój monitor, który ma 25ms czas reakcji :( A jeśli chodzi o smużenie czarnego koloru... Z pewnością znasz budowę wyświetlacza w takim stopniu aby wiedzieć, że czarny kolor = udział wszystkich kolorów :)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 03, 2008, 15:29:44 »
Spróbuj włączyć np. GTA VCS - tam można bardzo dokładnie zobaczyć to smużenie. Podejdź do drzewa, i patrząc na nie pójdź w którąś stronę... Dużo gorsze niż mój monitor, który ma 25ms czas reakcji :( A jeśli chodzi o smużenie czarnego koloru... Z pewnością znasz budowę wyświetlacza w takim stopniu aby wiedzieć, że czarny kolor = udział wszystkich kolorów :)

Smuży tak, ale czy czarny kolor = udział wszystkich kolorów? Myślałem że udział wszystkich kolorów = biały?  :O
Może się nie znam, ale tak mnie do tej pory uczyli...
Nienawidzę Androida!

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 03, 2008, 15:38:19 »
Smuży tak, ale czy czarny kolor = udział wszystkich kolorów? Myślałem że udział wszystkich kolorów = biały?  :O
Może się nie znam, ale tak mnie do tej pory uczyli...

czarny = brak kolorów...

A odnośnie samego efektu smużenia czarnym - nie wiem, takie odniosłem wrażenie :) Może wzbudzenie pixeli jest dłuższe niż wygaszenie przez co smużenie jest mniej widoczne przy kolorach (gdzie jeden się gasi, a inny rozjaśnia więc nieco zakamuflowane by było)? Znów nie wiem,ale dla gier to ma sens, bo smużenie w pewnym stopniu nadaje płynność animacji i daje ładny motion blur :)

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: PlayStation Portable
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 15, 2008, 10:18:26 »
Ciągle się rozglądam i poluję na tą zabawkę. :)
Jeszcze przyszło mi do głowy jedno pytanie: metody podpięcia do Internetu inne niż WiFi. Czy ludzie zajmujący się Homebrew coś wymyślili? W końcu mieliśmy już klawiatury or starych Ericssonów podpinane na kabelku, może więc ktoś opracował sposób podpięcia konsolki do komórki? Zwłaszcza, że wersja FAT posiada oczko IrDA. No właśnie - owa IrDA - co z nią można zrobić poza podpięciem Palm Wireless Keyboard? Były dla tego w ogóle jakieś "oficjalne" zastosowania? Po co oni je zamontowali? Wymiana zdjęć i multimediów? Dzisiaj? Taką metodą?