HTC ONE (M8) - POWER BANK, uchwyt, sakwa, rower

  • 4 Odpowiedzi
  • 3055 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Derdel

  • *
  • 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 aka Leo
HTC ONE (M8) - POWER BANK, uchwyt, sakwa, rower
« dnia: Czerwiec 09, 2014, 10:02:42 »
Witam wszystkich, dawno mnie tu nie i było wracam po długiej nieobecności. Mam nadzieję, że teraz będę tu częściej jak za dawnych lat. Tyle tytułem wstępu...

Posiadam HTC ONE (M8) - zmagam się obecnie z problemem jak go wykorzystywać podczas jazdy rowerem. Szukam jakiegoś rozwiązania by zamocować tel na kierownicy bądź ramie i dodatkowo upchnąć gdzieś power bank. I tu dochodzimy do momentu gdzie potrzebuję Waszej pomocy.

Ma ktoś już jakieś doświadczenie jaki uchwyt na kierownicę bądź sakwę na ramę kupić? Czy jest tam dodatkowe miejsce na Power Bank? Jaki Power Bank wybrać, na co zwracać uwagę by tel. podczas używania LTE GPS włączony ekran nie przestał się ładować? Strasznie dużo jest ofert na rynku, sporo przejrzałem i teraz jest to bardziej problematyczne niż było.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

D.
HTC HD 2 Aka LEO (ROM: Leo Storm v.1.2b4 Full RADIO: 2.07.50.27_2) - private
SE C902 - company

HTC TOUCH, SE P910i, SE K800, SE K750
Ludzie, którzy piją na umór są dla mnie niczym, niczym bracia.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC ONE (M8) - POWER BANK, uchwyt, sakwa, rower
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2014, 17:15:50 »
Ja mam zwykłą trójkątną pod ramą, ma małą kieszeń z siatki na zamek i tam też pcham Xcovera.
Zwykłego smartfona bym nie ryzykował na sztywno do ramy a tym bardziej kierownicy przytwierdzać ze względu na dorodne czasem wstrząsy.
Chyba że zamierzasz go szybko zabić albo jeździsz wyłącznie po gładkich jak stół asfaltach.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: HTC ONE (M8) - POWER BANK, uchwyt, sakwa, rower
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2014, 20:25:17 »
http://allegro.pl/etui-na-telefon-torba-sakwa-uchwyt-na-rame-rower-i4271625783.html

Akcja przypadkowa, da się taniej. Telefon w etui, bateria pod spód do sakwy i można z mapą odmierzać kilometry.

Chociaż szczerze mówiąc nie wiem, po co komu telefon na kierownicy.

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC ONE (M8) - POWER BANK, uchwyt, sakwa, rower
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2014, 23:49:21 »
O, toto niezłe!
I navi se można odpalić w czasie jazdy!
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: HTC ONE (M8) - POWER BANK, uchwyt, sakwa, rower
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2014, 08:52:22 »
Można i za 1/3 tej ceny...
Ja kupiłem to:
http://www.dx.com/p/bike-protective-waterproof-bag-w-mounting-holder-for-samsung-galaxy-note-i9220-n7100-black-175949#.U5aquSgxq5I

Note wchodzi bez niczego, do Z1C dociąłem sobie tą piankę i też pasuje ładnie. Power banku nie testowałem- obydwa telefony mają tak dużą baterię, że dają radę bez.