Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie

  • 7 Odpowiedzi
  • 567 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline felixb

  • ***
  • 390
  • Płeć: Mężczyzna
  • MapaMap 6.6.2 TOP i Automapa 6.10
  • Sprzęt: Mio 500 v2, Omnia II, ROM 23123_Normal od Ryrzego
Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie
« dnia: Grudzień 11, 2009, 17:03:17 »
I nie tylko:cenzura
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2009, 17:41:47 wysłana przez felixb »
felix

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2009, 17:38:59 »
Drogi Felixie,
To wątek przeznaczony tylko dla leniwych PDAclubowiczów - fanów AM, którym nie starcza sił, by pilnie czytać Stronę Główną PDAclubu. A warto!
Nie promujemy w tym wątku obcych klasowo portali.  :grin:
Pozwolisz, że Twój wpis usunę, by dochować wierności tytułowi wątku. Jeśli chcesz, przenieś tę informację do innego.  :ok:
Usuwam przy następnej aktualizacji listy newsów o AM, czyli Twój wpis pewnie trochę "powisi".

*

Offline Janeo

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 24, 2009, 09:14:12 »
Nie promujemy w tym wątku obcych klasowo portali.  :grin:
W ogóle nie powinieneś promować takim wątkiem jakiejkolwiek mapy a w szczególności AutoMapy. Ona się tutaj winna wypromować, po wypowiedziach, testach, opiniach.
To nie portal reklamowy. Nie przypuszczam, że AM Cię finansuje, ale po co wepchnąłeś te prasowe bzdety? Aż mdli.  :mrgreen:..
Pozdr. - Janeo

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2009, 09:42:43 »
Kolega Janeo ma rację. Twoja inicjatywa moderatorze jest dwuznaczna. Wesołych Świąt  :ok:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2009, 09:44:31 wysłana przez Treker »

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2009, 10:12:30 »
Janeo,
Dotychczas zabierałeś głos tylko na forum Naviexperta. Rozumiem, że w Wigilię postanowiłeś przemówić ludzkim głosem także na forum AutoMapy. Słabo Ci wyszło, ale trudno, nie każdy debiut jest rolą na miarę Oskara.
Zakładam, że newsy o NaviExpercie nie działają na Ciebie alergicznie i nie masz po ich lekturze odruchów wymiotnych. Proponuję zatem, byś utworzył analogiczny wątek na forum NE, a ja obiecuję go przykleić. Trzeba go będzie tylko kultywować. Gdyby newsów było na stronie głównej za mało, to trzeba je na bieżąco podsyłać na adres "redakcja na pdaclub.pl". Promujemy tu wszystkie wartościowe aplikacje nawigacyjne. Portale - nie.

Kolego Treker nie ma racji mówiąc, że kolego Janeo ma rację.
Identyczne co do formy akcje (przyklejony post z linkami do newsów na stronie głównej) zostały przeze mnie przeprowadzone na forum m.in. HTC Leo, HTC Blackstone, G900, itp.
Powód był prozaiczny - z lektury wpisów widać czasem, że użytkownicy forum nie zawsze zaglądają na stronę główną i nie są na bieżąco z newsami. W związku z tym, na najbardziej popularnych forach umieściłem taki wpis, dokonując okresowo aktualizacji. Poprosiłem również moderatorów o uczynienie tego w innych działach. Niestety, zostałem olany.
Upada zatem spiskowa teoria o tajemnym promowaniu AutoMapy i o jakiejkolwiek dwuznaczności w moich działaniach. Przykro mi. Ale możecie nadal tkwić mentalnie w IV Rzeczypospolitej, szukając macek Układu czającego się w każdym przejawie aktywności ludzkiej.

Wesołych Świąt i odzyskania równowagi emocjonalnej życzę.  :grin:

*

Offline Janeo

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 24, 2009, 10:20:48 »
Mam NaviExperta i nieraz wchodzę tu do działu NE. Ale patrzę na ogół i widzę... Tak samo bym zwrócił uwagę na forum NE.
Ale Cię trafiło... Jaka IV Rzeczpospolita? Jakie alergiczne działanie? Jakie odzyskanie emocjonalnej równowagi?
Wyluzuj, dziś wigilia :). Chciałeś jak najlepiej...
Każdemu trafi się błąd. Nie przypuszczałem, że Cię moja uwaga tak ubodzie... Nie przejmuj się, naprawdę wszystkiego najlepszego, miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia  :).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2009, 10:25:12 wysłana przez Janeo »
Pozdr. - Janeo

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2009, 10:25:37 »
Nic mnie nie trafiło, to nie ja mam mdłości. A wyluzowany jestem jak pierś z kurczaka.
W życiu zaś stosuję dewizę królów Szkocji, zapisaną nad wejściem do zamku w Edynburgu (i w paru jeszcze innych miejscach).

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: Newsy o AutoMapie w PDAclubie
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2009, 10:43:11 »
W życiu zaś stosuję dewizę królów Szkocji, zapisaną nad wejściem do zamku w Edynburgu (i w paru jeszcze innych miejscach).

google , szukaj i wszystko jasne. Nie obraziłeś nas kolego  :E :E :E