A co z nową wersją Automapy?

  • 305 Odpowiedzi
  • 48674 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: A co z nową wersją Automapy?
« Odpowiedź #300 dnia: Październik 28, 2009, 10:08:18 »
Nie wszędzie.
Oczywiście, że "nie wszędzie". Czy w jakiejkolwiek innej mapie jest "wszędzie"? Wątpię - zawsze znajdę jakiś świeżo wybudowany market i już się "wszędzie" wysypuje. Dla mnie ważne to, że bardzo ciężko jest mi znaleźć osiedle czy market gdzie nie byłoby mapy drobnych uliczek.

Bilunia - o czym ty mówisz? Traffic to jest PRZEKATEGORYZOWANIE większości dróg. Jakie pudrowanie? Tam, gdzie są dane z traffica, mapa prowadzi na podstawie tych dancyh statycznie zaszytych w mapach, a nie tych dostępnych on-line, bo zdaje się o tym piszesz "nie wszyscy będą korzystać".

Zresztą, skoro inne systemy są dużo lepsze i od dawna to wszystko mają, to po co korzystasz z AM i tracisz czas na jej opluwanie na forum? ;) Jakoś nie widzę potrzeby wchodzenia sobie na forum TomToma. znajhdowania opisu jakiegoś błędu i dopisywania "Ha, Automapa to już ma!"
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Bilunia

Odp: A co z nową wersją Automapy?
« Odpowiedź #301 dnia: Październik 28, 2009, 21:13:30 »
Zresztą, skoro inne systemy są dużo lepsze i od dawna to wszystko mają, to po co korzystasz z AM i tracisz czas na jej opluwanie na forum?

Ani nie pisałem, że inne systemy są dużo lepsze, ani że to wszystko mają, Proszę nie przekręcać sensu moich wypowiedzi.
Powiem więcej. Mają o wiele mniej, niż AM. Ale to co mają - działa.
Wskazywanie wad, czy błędów to jedno, a opluwanie - to drugie. Pora to zrozumieć.
Czyżbyś też nosił szalik z napisem AutoMapa ???
Natomiast dlaczego korzystam ??? Odpowiedź jest prosta - bo kupiłem.
Czy to, że w 5.5.1 POI wbudowane były OK i praktycznie nie było potrzeby korzystania z zewnętrznych źródeł, a w 5.5.3 ten temat to kataklizm, nazywasz poprawą funkcjonalności ???
Czy to, że w 5.5.3 jest sporo dróg, z przejazdem przez które problemy będzie miała furmanka (a zgodnie z kategoryzacją "pokryły się" asfaltem, to jest super ???
Żadna sztuka jeździć na Trafficu po głównych drogach, autostradach .... Ale pamiętaj, że są też inne drogi.
Co do "Ha, Automapa to już ma!". To, że jakiś program coś ma, to jedno, natomiast najważniejsze jest to, by to coś działało jak należy.
Natomiast co do opluwania, to daruj sobie - pomyliłeś pojęcia. Komentarz jest chyba zbędny.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 21:38:00 wysłana przez Bilunia »

*

Offline nocnyMarek

  • ******
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: A co z nową wersją Automapy?
« Odpowiedź #302 dnia: Październik 28, 2009, 21:31:34 »
Czy to, że w 5.5.3 jest sporo dróg, z przejazdem przez które problemy będzie miała furmanka (a zgodnie z kategoryzacją "pokryły się" asfaltem, to jest super ???

Co to jest sporo? IMHO takich jest niewiele a ponadto rzadko są istotne nawigacyjnie (a może w GPMapie takich nie ma?).
Znacznie więcej, (przynajmniej o rząd wielkości) jest asfaltowych, które na mapie AM są gruntowymi.
Czy "pokryły się", to znaczy że w 5.5.1 były oznaczone prawidłowo?
A skoro ich tak sporo, to może podasz kilka przykładów?
Bo podnosisz ten zarzut chyba po raz trzeci i znów bez konkretów.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: A co z nową wersją Automapy?
« Odpowiedź #303 dnia: Październik 29, 2009, 06:36:10 »
Nie wszędzie.
Oczywiście, że "nie wszędzie". Czy w jakiejkolwiek innej mapie jest "wszędzie"? Wątpię - zawsze znajdę jakiś świeżo wybudowany market i już się "wszędzie" wysypuje. Dla mnie ważne to, że bardzo ciężko jest mi znaleźć osiedle czy market gdzie nie byłoby mapy drobnych uliczek.

Sugerujesz że np. Auchan pod Częstochową jest to "jakiś świeżo wybudowany market"?
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: A co z nową wersją Automapy?
« Odpowiedź #304 dnia: Październik 29, 2009, 10:23:54 »
Nic nie sugeruję.  Piszę, że "nie wszędzie" jest głupim tesktem, bo można to powiedzieć o każdej nawigacji.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline nocnyMarek

  • ******
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: A co z nową wersją Automapy?
« Odpowiedź #305 dnia: Październik 30, 2009, 23:33:00 »
... w 5.5.3 jest sporo dróg, z przejazdem przez które problemy będzie miała furmanka...
A skoro ich tak sporo, to może podasz kilka przykładów?
Bo podnosisz ten zarzut chyba po raz trzeci i znów bez konkretów.

No cóż, tak jak się spodziewałem ... wymowna cisza ...
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free