Ankieta

Czy Claude jest piratem?

Wszystko wskazuje, że tak.
17 (68%)
Jeśli pisze, że nie jest, to mu wierzę
8 (32%)

Głosów w sumie: 22

!!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!

  • 59 Odpowiedzi
  • 9028 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:37:28 »
Dokładnie... Jakbyście nie mieli co robić w domu/pracy/szkole/innym miejscu, w którym korzystacie z Internetu. Każdy czasem coś robi złego i to jego sprawa. Jeśli źle postępuje można po prostu upomnieć spokojnie, ale po co się rzucać.. Co Wam da takie oskarżanie? Czy on Wam wyrządza krzywdę? Czy rozpowszechnia piracki soft na forum? Nie zauważyłem. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
Nie przesadzajcie już tak z tym piractwem...

EDIT: Jego zachowanie przemilczę (zapomniałem o tym napisać wcześniej). Wyraziłem opinię tylko i wyłącznie na temat takiego czepiania się i szukania haków obciążających innych.

Swoją drogą Panie "zbanowany" jak trafiłeś na to forum?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 22:40:12 wysłana przez Nameless »

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

mpbc

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:38:09 »
Dla mnie jest to mocno podejrzanie i raczej nie wierzę iż tom ten sam Claude. Ile może mi zając założenie konta z twoim nickiem na tamtym portalu?

Co mógłby to mógłby, osobiście uważam, że moderatorzy powinni przyjmować duży margines błędu i mieć ogromny dystans do siebie i być "nad wszystkimi" ułatwiając im korzystanie z forum oczyszczając je ze zbędnych treści, ale przy tym nie powinni wykorzystywać "władzy" do własnych celów.

A mnie chodzi o obłudę.

"Korzystasz z piratów - OK, Twoja sprawa, ale nie pouczaj innych jak to okradają twórców oprogramowania"

A ten ban to już mnie do białości rozgrzał.

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:40:04 »
Dokładnie... Jakbyście nie mieli co robić w domu/pracy/szkole/innym miejscu, w którym korzystacie z Internetu. Każdy czasem coś robi złego i to jego sprawa. Jeśli źle postępuje można po prostu upomnieć spokojnie, ale po co się rzucać.. Co Wam da takie oskarżanie? Czy on Wam wyrządza krzywdę? Czy rozpowszechnia piracki soft na forum? Nie zauważyłem. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
Nie przesadzajcie już tak z tym piractwem...

A to do kogo Nameless jest adresowane?

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:40:37 »
dobra, rozmowa rozmową, ale gdzie jest CLAUDE? chyba czas nastał aby zabrał głos...a tak wogóle Panowie, zachowujemy się jak cały nasz sejm i obrażamy o byle co...każdy może mieć cracka, pirata, czy inne badziewie na kompie...i daje sobie odciąć...internet na dwa miesiące, że każdy na tym forum ma przynajmniej jeden nielegalny plik na dysku...i po co komu ta dyskusja...Claude zrobił z siebie jakiegoś obrońcę cudzej własności i sam chyba za bardzo dał się ponieść emocjom, więc dajcie sobie spokój...i tak nic mądrego z tego nie będzie...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:41:19 »
Do ludzi, którzy czepiają się o byle gó*no. Jego sprawa co robi poza forum. Ważniejsze jest to co robi na forum PDAclubu..

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:42:21 »
Do ludzi, którzy czepiają się o byle gó*no. Jego sprawa co robi poza forum. Ważniejsze jest to co robi na forum PDAclubu..

A śmieci najlepiej pod dywan, nie?

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:43:16 »
Do ludzi, którzy czepiają się o byle gó*no. Jego sprawa co robi poza forum. Ważniejsze jest to co robi na forum PDAclubu..

A śmieci najlepiej pod dywan, nie?
Jakie śmieci? U mnie raczej nie, nie wiem jak u Ciebie..

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

mpbc

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:44:27 »
dobra, rozmowa rozmową, ale gdzie jest CLAUDE? chyba czas nastał aby zabrał głos...a tak wogóle Panowie, zachowujemy się jak cały nasz sejm i obrażamy o byle co...każdy może mieć cracka, pirata, czy inne badziewie na kompie...i daje sobie odciąć...internet na dwa miesiące, że każdy na tym forum ma przynajmniej jeden nielegalny plik na dysku...i po co komu ta dyskusja...Claude zrobił z siebie jakiegoś obrońcę cudzej własności i sam chyba za bardzo dał się ponieść emocjom, więc dajcie sobie spokój...i tak nic mądrego z tego nie będzie...

Ja nie posiadam ANI jednego nielegalnego programu/pliku/filmu/...

*

Offline emes71

  • ****
  • 684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Zire71 Treo 650  BB Storm2 BB Bold
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:45:13 »
Ludziska tu się zaczyna robić regularna wojna  :o , więcej luzu

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:45:43 »
A mnie chodzi o obłudę.

"Korzystasz z piratów - OK, Twoja sprawa, ale nie pouczaj innych jak to okradają twórców oprogramowania"

A ten ban to już mnie do białości rozgrzał.
 
Domyśliłem się o co Ci chodzi już na podstawie 1 posta, jednakże to tylko jedna strona medalu, być może masz swoje racje, a ja też bym chciał tu przeczytać co ma sam pozwany do powiedzenia, a nie piszą sobie i komentują na forum niedostępnym dla "niewtajemniczonych".

Bo my tu sobie czytamy, wszyscy wielkie oburzenie, ale niech się wypowie sam "pozwany";) może ma coś na swoje usprawiedliwienie.

Inna sprawa to "ban", w tej sprawie rzeczywiście nie powinien Cię zablokować, bo to jednak trochę zbytnio posunięte wykorzystanie "możlwiości" i "przywielejów".
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:45:54 »
Cytuj
Ja nie posiadam ANI jednego nielegalnego programu/pliku/filmu/...


no i dobrze, jeśli mówisz prawdę to się chwali, a ja nie mam na dwa miesiące internetu...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 22:59:46 wysłana przez bikekowal »
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline jajko

  • 22
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:47:52 »
Dla mnie jest to mocno podejrzanie i raczej nie wierzę iż tom ten sam Claude. Ile może mi zając założenie konta z twoim nickiem na tamtym portalu?

Jasne. Zły ten człowiek założył sobie to konto kilka miesięcy temu (wiesz, tam są daty przy postach), żeby dziś zaatakować niewinnego moderatora. Powinieneś być rzecznikiem rządu.

@ Miloo: dawno, dawno temu próbowałem dyskutować tutaj o hipokryzji. Skutek był taki, że sam się zbanowałem, bo mi się nie chciało dyskutować ze ścianą.
Pozdrawiam.

yayco

PS A poza tym uważam, że piractwo niczym się nie różni od innych form kradzieży. Natomiast hipokryzja jest żenująca.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 22:49:51 wysłana przez jajko »

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:59:32 »
Robicie z igły widły.

Odpuśćcie sobie.

To nie pierwsza taka akcja na tym forum, a nie raz wam się zdarzyło przejechać. Weźcie się uspokójcie. Znowu komentujecie bez udziału autora. Widziałem, co Claude pisał, ale ten temat to wcale nie jest rzecz lepsza.

Zacytowałbym trochę Biblii, ale nie chcę czegoś pomieszać ;)

Ja nie posiadam ANI jednego nielegalnego programu/pliku/filmu/...
Pewnie posiadasz, tylko jesteś tego nieświadomy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 23:03:57 wysłana przez Batִ »

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:03:19 »
ku*** hiszpanska inkwizycja i jeden i drugi nie anioly, sam przyznaje ze czasem cracka zassam, coraz rzadziej bo freewary wystarcza , a z drugiej strony to sie w pewnym wieku dorasta do tego ze software sie kupuje.... ale po co te watki ciagnac jak wszystko jest jasne... a jak nie to sie mozna domyslic...watek zamknac i tyle .... heh, cisnienie albo diabel wie co ze ludzie wariuja....jak w filmie "Ptaki"....zamknie to ktos rozsadny ????

Popieram , żenujące się to robi
Znaczy rozmyć aferę jak większość za PIS'u ?
Góra (mody) rozrabiają a jak sprawa wychodzi to należy zamknąć wątek i najlepiej poszukać ofiary zastępczej jak Doktor G ?
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:03:40 »
Dla mnie jest to mocno podejrzanie i raczej nie wierzę iż tom ten sam Claude. Ile może mi zając założenie konta z twoim nickiem na tamtym portalu?

Nooo, jeśli chciałbyś to konto założyć jeszcze w 2006 roku, a ostatni wpis mieć ze stycznia tego roku, to myślę, że trochę by Ci to zajęło.

BTW - obłuda na tym forum jest nieprzeciętna. Oczywiście nikt nie jest święty, samemu zdarzyło mi się korzystać z "lewych" programów.
Jeśli idzie o mnie, to uważam, że:
1) To czy ktoś jest piratem to jest jego problem i jego uczciwości
2) Jeśli jest piratem, to MINIMUM uczciwości nakazuje mu mówić o tym wprost, bez kombinowania w stylu "a bo programy są drogie, to muszę kraść" - to jest najczęstsze tłumaczenie własnego piractwa. Najbardziej żenujące jakie czytałem to "ja tylko klonuję, więc producent na tym nie traci - nie zabieram mu ani jednej płyty!"
3) Pouczanie innych przy piratowaniu samemu pachnie obłudą i hipokryzją.
4) Banowanie innych za wykrycie że jest się nie w porządku - nie skomentuję.
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:04:15 »
Robicie z igły widły.

Odpuśćcie sobie.


Nie uważam, że to robienie z igieł wideł, obłudę będę zawsze tępił (bo mnie nie chodzi o piractwo, naprawdę).

Nie odpuszczę sobie, gdyż zostałem postraszony rozmaitymi urzędami i sądami. I sprawę załatwię do końca.

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:11:14 »
Po pierwsze-temat należy zamknąć,bo nie prowadzimy tu postępowania wyjaśniającego.
Po drugie- nie wnikam w to,czy Claude jest piratem. Zainteresowani niech sobie tę kwestię ustalą na PW.
               Mogą tam do woli sobie grozić,ciagać po sądach itp.itd.etc
Po trzecie-na forum piractwa sie nie popiera,ale jest to forum o urządzeniach mobilnych,a nie filia W-11
Po czwarte-
Cytuj
troche to faktycznie not fair i moim zdaniem administratorzy powinni sie za to zabrac - zwlaszcza, ze rzeczona sprawe zbanowania kogos...
Tu się niestety zgadzam. Nawet przy założeniu,że ban był słuszny-nie w ten sposób się to przeprowadza. W takiej sprawie powinien decydować Admin,bo nie jest osobą zainteresowaną w tym konflikcie. A jeśli nie był słuszny to tym bardziej. O ile to Claude zbanował of kors.
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:12:24 »
Robicie z igły widły.

Odpuśćcie sobie.


Nie uważam, że to robienie z igieł wideł, obłudę będę zawsze tępił (bo mnie nie chodzi o piractwo, naprawdę).

Nie odpuszczę sobie, gdyż zostałem postraszony rozmaitymi urzędami i sądami. I sprawę załatwię do końca.

następny wielce urażony... >:(
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:12:41 »
O Jezu!!!

dopiero teraz przeczytałem:


Poczulem sie obrazony i jestem gotowy przeczolgac goloslownego goscia przez sad.


No to się poczołgamy, gościu.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:12:49 »
Nie uważam, że to robienie z igieł wideł, obłudę będę zawsze tępił (bo mnie nie chodzi o piractwo, naprawdę).

Nie odpuszczę sobie, gdyż zostałem postraszony rozmaitymi urzędami i sądami. I sprawę załatwię do końca.

Nie mogłeś napisać do adminów zamiast robić aferę? Na pewno osiągnąłbyś tyle samo, albo i więcej.

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:14:57 »
O Jezu!!!

dopiero teraz przeczytałem:


Poczulem sie obrazony i jestem gotowy przeczolgac goloslownego goscia przez sad.


No to się poczołgamy, gościu.

aleś Ty kozak jest... >:(
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:17:46 »
Nie uważam, że to robienie z igieł wideł, obłudę będę zawsze tępił (bo mnie nie chodzi o piractwo, naprawdę).

Nie odpuszczę sobie, gdyż zostałem postraszony rozmaitymi urzędami i sądami. I sprawę załatwię do końca.

Nie mogłeś napisać do adminów zamiast robić aferę? Na pewno osiągnąłbyś tyle samo, albo i więcej.

Napisałem, a jakże. Ale prawdziwie wychowawczy efekt to dopiero tu. Niech się wszyscy dowiedzą, a nie śmieci pod dywan zamiatać.
Napisane: Czerwiec 20, 2007, 23:15:04

aleś Ty kozak jest... >:(

A bo co?

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:18:06 »
Bez komentarza... Nie ma żadnego zamiatania śmieci pod dywan... Pisał publicznie i wszyscy mogli to przeczytać tak jak i teraz mogą. To wiele nie zmienia. Natomiast tworzy się bezsensowna dyskusja bez udziału oskarżanego. A piractwa już się naprawdę nie czepiajcie bo to jego sprawa...

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:22:48 »
Nie uważam, że to robienie z igieł wideł, obłudę będę zawsze tępił (bo mnie nie chodzi o piractwo, naprawdę).

Nie odpuszczę sobie, gdyż zostałem postraszony rozmaitymi urzędami i sądami. I sprawę załatwię do końca.

Nie mogłeś napisać do adminów zamiast robić aferę? Na pewno osiągnąłbyś tyle samo, albo i więcej.

Napisałem, a jakże. Ale prawdziwie wychowawczy efekt to dopiero tu. Niech się wszyscy dowiedzą, a nie śmieci pod dywan zamiatać.
Napisane: Czerwiec 20, 2007, 23:15:04

z takim rozumowaniem to masz drugie miejsce w pisie zaraz po kaczorach...

[/quote]

Cytuj


aleś Ty kozak jest... >:(

A bo co?


ile Ty chłopie masz lat...weź się za siebie, płaczesz aż się słuchać nie da...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:23:08 »
Popieram Namelessa. Do 2048 roku chodzić po sądach? A 24-godzinny się taka sprawa raczej nie zajmie.
Szkoda gadać. Wszyscy zainteresowani powinni sie przespać,żeby ochłonąć,bo-jak mówia-sen przynosi dobrą radę. Teraz w grę wchodzą nerwy i wszystkich nosi. Też tak mam nieraz,a rano mi przechodzi. ;D
Admin ci przywróci konto-odczekaj trochę,a jak ci nie przejdzie - wtedy rób-jak uważasz.
W ogóle trzeba by ten wątek zamknąć,bo nakręca spirale emocji-i wcale nie mam na myśli,żeby zrobić to,by zamieść śmieci pod dywan ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 23:25:07 wysłana przez Yoggi »
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:24:15 »
Bez komentarza... Nie ma żadnego zamiatania śmieci pod dywan... Pisał publicznie i wszyscy mogli to przeczytać tak jak i teraz mogą. To wiele nie zmienia. Natomiast tworzy się bezsensowna dyskusja bez udziału oskarżanego. A piractwa już się naprawdę nie czepiajcie bo to jego sprawa...
Nie chodzi o piractwo (choć jest ono tematem i powodem tej dyskusji) tylko o obłudę osoby która powinna świecić przykładem jak każdy moderator czy administrator. W tym przypadku została nadużyta władza (jaką niewątpliwie posiada mod) w celu prawdopodobnie zatarcia śladów wspomnianej obłudy.
Uważam że powinniśmy w tym przypadku mieć jednego moda mniej.
Sądy to oczywiśćie delikatnie mówiąc przesada :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 23:26:03 wysłana przez may »
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:26:04 »
Dokładnie... Jakbyście nie mieli co robić w domu/pracy/szkole/innym miejscu, w którym korzystacie z Internetu. Każdy czasem coś robi złego i to jego sprawa. Jeśli źle postępuje można po prostu upomnieć spokojnie, ale po co się rzucać.. Co Wam da takie oskarżanie? Czy on Wam wyrządza krzywdę? Czy rozpowszechnia piracki soft na forum? Nie zauważyłem. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
Nie przesadzajcie już tak z tym piractwem...

A to do kogo Nameless jest adresowane?

Nie bede tolerowal na tym forum czegos takiego co  Ty wyczyniasz ...
Ta ankieta jak najbardziej swiadczy o Twoim poziomie  ...
Zamykam watek bo nie mam zamiaru go tolerowac ...
pozdrawiam
Jachu

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:26:24 »
Bez komentarza... Nie ma żadnego zamiatania śmieci pod dywan... Pisał publicznie i wszyscy mogli to przeczytać tak jak i teraz mogą. To wiele nie zmienia. Natomiast tworzy się bezsensowna dyskusja bez udziału oskarżanego. A piractwa już się naprawdę nie czepiajcie bo to jego sprawa...
Nie chodzi o piractwo (choć jest ono tematem i powodem tej dyskusji) tylko o obłudę osoby która powinna świecić przykładem jak każdy moderator czy administrator. W tym przypadku została nadużyta władza (jaką niewątpliwie posiada mod) w celu prawdopodobnie zatarcia śladów wspomnianej obłudy.
Uważam że powinniśmy w tym przypadku mieć jednego moda mniej.

ja bym nie wyciągał tak szybko i pochopnie wniosków, dopóki się sam "oskarżony" nie wypowie...nie oskarża się kogoś na podstawie pomówień...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline jajko

  • 22
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:27:19 »
A piractwa już się naprawdę nie czepiajcie bo to jego sprawa...

Cy to takie jest teraz oficjalne stanowisko PDAclub-u wobec piractwa? Ciekawe...

*

Offline jachu

  • [OpenBSD rulez]
  • *****
  • 3596
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl
  • Sprzęt: Galaxy NOTE
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 20, 2007, 23:30:59 »
A piractwa już się naprawdę nie czepiajcie bo to jego sprawa...

Cy to takie jest teraz oficjalne stanowisko PDAclub-u wobec piractwa? Ciekawe...

Jest niezmienne i znane ....
pozdrawiam
Jachu