Ankieta

Czy Claude jest piratem?

Wszystko wskazuje, że tak.
17 (68%)
Jeśli pisze, że nie jest, to mu wierzę
8 (32%)

Głosów w sumie: 22

!!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!

  • 59 Odpowiedzi
  • 9027 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

!!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:26:19 »
Witam,

to ja, MILOOO. Niestety aby odnieść się do zarzutów z tego wątku http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=71471.0 muszę użyć nowego konta, gdyż stare zostało zbanowane.

Aby każdy mógł sprawę Claude'a osądzić w zaciszu domowym proszę o zapoznanie się z wątkiem z innego forum:

http://www.[PIRACTWO]/read.php?tid=26810

Podałem link bezpośredni, aby ktoś nie posądził mnie o jakieś fotomontaże.

Proszę o wypowiedzi.


Ps.mam nadzieję, że wątek ten nie zostanie usunięty pod jakimś błahym powodem przez administrację forum. Będzie to świadczyło o takiej samej obłudzie usuwającego. I odebraniu mi prawa do odniesienia się do zarzutów
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 21:34:29 wysłana przez Nicktymczasowy »

*

Offline kocyk

  • **
  • 178
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:34:42 »
olala...

A z ciekawosci. Za co zostales zbanowany? Za ta domniemana obraze moderatora czy jednak cos innego? Tak sie pytam bo jesli za ta 'obraze' to zaczynam sie zastanawiac czy jest sens dalej uczestniczyc na forum na ktorym kroluje cenzura.

Inna spraw jesli cos przeskrobaless.

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:37:01 »
Nie wiem ale jestem straszony sądem, Urzędem telekomunikacyjnym, przegraną sprawą, wycieczką do Szczecina i wielkimi kosztami. Chyba chodzi o publiczne nazwanie Claude'a piratem.

Pozdrawiam,
Miłosz

EDIT: To chyba wynika z jego wypowiedzi na forum, bo w PW nic nie napisał.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 21:38:36 wysłana przez Nicktymczasowy »

*

mpbc

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:40:44 »
Dla mnie jesteś  oszczercą, chyba że masz dowody na swoje słowa.

Czy jesteś tchórzem, trudno mi sie wypowiadać bo nie wiem czy podałeś swoje dane gdy rzuciłeś oskarżenia, Jeżeli podałeś to Sąd rozstrzygnie spór, jeżeli nie to znaczy iż jesteś tchórzem.

Witam,

to ja, MILOOO. Niestety aby odnieść się do zarzutów z tego wątku http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=71471.0 muszę użyć nowego konta, gdyż stare zostało zbanowane.

Aby każdy mógł sprawę Claude'a osądzić w zaciszu domowym proszę o zapoznanie się z wątkiem z innego forum:

http://www.[PIRACTWO]/read.php?tid=26810

Podałem link bezpośredni, aby ktoś nie posądził mnie o jakieś fotomontaże.

Proszę o wypowiedzi.


Ps.mam nadzieję, że wątek ten nie zostanie usunięty pod jakimś błahym powodem przez administrację forum. Będzie to świadczyło o takiej samej obłudzie usuwającego. I odebraniu mi prawa do odniesienia się do zarzutów

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:45:26 »
Dla mnie jesteś  oszczercą, chyba że masz dowody na swoje słowa.

Czy jesteś tchórzem, trudno mi sie wypowiadać bo nie wiem czy podałeś swoje dane gdy rzuciłeś oskarżenia, Jeżeli podałeś to Sąd rozstrzygnie spór, jeżeli nie to znaczy iż jesteś tchórzem.

Witam,

to ja, MILOOO. Niestety aby odnieść się do zarzutów z tego wątku http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=71471.0 muszę użyć nowego konta, gdyż stare zostało zbanowane.


Aby każdy mógł sprawę Claude'a osądzić w zaciszu domowym proszę o zapoznanie się z wątkiem z innego forum:

http://www.[PIRACTWO]/read.php?tid=26810

Podałem link bezpośredni, aby ktoś nie posądził mnie o jakieś fotomontaże.

Proszę o wypowiedzi.


Ps.mam nadzieję, że wątek ten nie zostanie usunięty pod jakimś błahym powodem przez administrację forum. Będzie to świadczyło o takiej samej obłudzie usuwającego. I odebraniu mi prawa do odniesienia się do zarzutów

A przeczytałeś ten zamieszczony wątek? o jakich innych dowodach piszesz? Mało? No chyba, źe potrzebujesz tłumaczenia z angielskiego wyrażenia:

"I cracked ver. 6.1"

Poza tym, jeśli ktoś chce moich danych sam powinien się przedstawić.

*

mpbc

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:51:54 »
„A sam jako pirat nie masz prawa roztrząsać się nad względami moralno prawnymi,...” to napisałeś o Claude . Możesz podać linka lub wykazać gdzie jest potwierdzenie  twoich słów? Tych iż Claude jest piratem.



A przeczytałeś ten zamieszczony wątek? o jakich innych dowodach piszesz? Mało? No chyba, źe potrzebujesz tłumaczenia z angielskiego wyrażenia:

"I cracked ver. 6.1"

Poza tym, jeśli ktoś chce moich danych sam powinien się przedstawić.

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:53:50 »
„A sam jako pirat nie masz prawa roztrząsać się nad względami moralno prawnymi,...” to napisałeś o Claude . Możesz podać linka lub wykazać gdzie jest potwierdzenie  twoich słów? Tych iż Claude jest piratem.



A przeczytałeś ten zamieszczony wątek? o jakich innych dowodach piszesz? Mało? No chyba, źe potrzebujesz tłumaczenia z angielskiego wyrażenia:

"I cracked ver. 6.1"

Poza tym, jeśli ktoś chce moich danych sam powinien się przedstawić.


Człowieku, czego więcej chcesz?

*

Offline Maciej Wójcik

  • *****
  • 1038
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Treo 600, IBM ThinkPad T60, Asus eee 701, Nokia E71
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:56:48 »
mpbc, odpisujemy *pod* cytatem.

*

mpbc

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:58:05 »
Nie rozumiem. Napisałeś iż Claude jest piratem, teraz czekam na linka do dowodu na to. Chyba możesz podac linka w którym Claude pisze iż jest piratem lub robił coś co kwalifikuje go jako pirata.

Słów  "I cracked ver. 6.1" nigdzie nie widziałem dlatego myślę iż podasz mi linka do nich.




„A sam jako pirat nie masz prawa roztrząsać się nad względami moralno prawnymi,...” to napisałeś o Claude . Możesz podać linka lub wykazać gdzie jest potwierdzenie  twoich słów? Tych iż Claude jest piratem.



A przeczytałeś ten zamieszczony wątek? o jakich innych dowodach piszesz? Mało? No chyba, źe potrzebujesz tłumaczenia z angielskiego wyrażenia:

"I cracked ver. 6.1"

Poza tym, jeśli ktoś chce moich danych sam powinien się przedstawić.


Człowieku, czego więcej chcesz?

Napisane: Czerwiec 20, 2007, 21:57:05
mpbc, odpisujemy *pod* cytatem.

ok, nie wiedziałem, poprawię się na przyszłość :)

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 20, 2007, 21:58:06 »
to może ja się wypowiem w taki sposób...weźcie sobie Panowie dajcie po strzale w r*j i po sprawie...albo idźcie na piwo, bo nudno się robi...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline syrjusz

  • **
  • 222
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:00:26 »
A czy Claude jest z Karaibów??

Tam jest najwiecej piratow! Widzialem w kinie!  :D :D :D :D

Pozdro

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:02:10 »
?A sam jako pirat nie masz prawa roztrząsać się nad względami moralno prawnymi,...? to napisałeś o Claude . Możesz podać linka lub wykazać gdzie jest potwierdzenie  twoich słów? Tych iż Claude jest piratem

Przecież podał linka, na którym ktoś o nicku Claude i identycznym avatarze pyta o patha do Destinatora.
Zrobił to w pierwszym poście
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:06:17 »

Przecież podał linka, na którym ktoś o nicku Claude i identycznym avatarze pyta o patha do Destinatora.
Zrobił to w pierwszym poście

A nawet awatar podlinkowany do tego samego obrazka w sieci, cóż za zbieg okoliczności.

Zaraz wyjdzie, że się ktoś pod niego podszywał, zakładał wątki tylko w działach GPS, w których to zapewne przypadkiem, i na tym forum udziela się Claude najbardziej.

A może to jego alter ego???

*

mpbc

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:07:42 »
?A sam jako pirat nie masz prawa roztrząsać się nad względami moralno prawnymi,...? to napisałeś o Claude . Możesz podać linka lub wykazać gdzie jest potwierdzenie  twoich słów? Tych iż Claude jest piratem

Przecież podał linka, na którym ktoś o nicku Claude i identycznym avatarze pyta o patha do Destinatora.
Zrobił to w pierwszym poście

Claude to popularne imię, to iż ktoś miał na imię Józef to nie znaczy iż jest to Stalin. Nawet sławny impresjonista Monet miał na imię Claude.

To cały dowód????????
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 22:20:26 wysłana przez mpbc »

*

Offline DinthKSC

  • ****
  • 962
  • Płeć: Mężczyzna
    • Prywatny blog
  • Sprzęt: iPAQ h4150
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:12:31 »
ojejku ale bigosu narobilem  :o

*

Offline syrjusz

  • **
  • 222
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:13:12 »
Ale temat... LOL
Jak z CSI  ;D

Za duzy zbieg okolicznosci zeby to nie byla ta sama osoba:
1. Zainteresowanie PDA
2. Ten sam Nick
3. Ten sam Awatar
4. Ten sam link do Awatara
5. I ten sam adres strony od linku w profilu Claude na pdaclub.pl

To nie moze byc przypadek! :-)
 :) :)

.

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:14:17 »
?A sam jako pirat nie masz prawa roztrząsać się nad względami moralno prawnymi,...? to napisałeś o Claude . Możesz podać linka lub wykazać gdzie jest potwierdzenie  twoich słów? Tych iż Claude jest piratem

Przecież podał linka, na którym ktoś o nicku Claude i identycznym avatarze pyta o patha do Destinatora.
Zrobił to w pierwszym poście

Claude to popularne imię, to iż ktoś miał na imię Józef to nie znaczy iż jest to Stalin. Nawet sławny impresjonista Monet miał na imię Claude.

To cały dowód????????

Był jeszcze Jean-Claude van Damme (czy jakoś tak). To zapewne jemu są potrzebne mapy Europy wschodniej do nawigowania. O ja głupi. Tak, teraz jestem pewien. To na pewno van Damme ;D. Przepraszam za zamieszanie. ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 22:16:48 wysłana przez Nicktymczasowy »

*

Offline DinthKSC

  • ****
  • 962
  • Płeć: Mężczyzna
    • Prywatny blog
  • Sprzęt: iPAQ h4150
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:16:31 »
i cracked a poprawnie "i've cracked" to znaczy bardziej stworzenie cracka (zlamanie zabezpieczen programu) niz jego zastosowanie. to tak na marginesie.

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:18:08 »
?A sam jako pirat nie masz prawa roztrząsać się nad względami moralno prawnymi,...? to napisałeś o Claude . Możesz podać linka lub wykazać gdzie jest potwierdzenie  twoich słów? Tych iż Claude jest piratem

Przecież podał linka, na którym ktoś o nicku Claude i identycznym avatarze pyta o patha do Destinatora.
Zrobił to w pierwszym poście

Claude to popularne imię, to iż ktoś miał na imię Józef to nie znaczy iż jest to Stalin. Nawet sławny impresjonista Monet miał na imię Claude.

To cały dowód????????

Nie wiem, ja odbieram to jako bardzo mocne poszlaki. Bo o ile Claude może być popularnym nickiem, o tyle zestawienie tego imienia z dość charakterystycznym avatarem jest raczej mało prawdopodobne. Oczywiście 100% pewności bez "policyjnego" (czytaj - weryfikując np. IP) sprawdzania nie będzie, ale...
IMO abstrahując od tego czy Claude z tego forum i z linkowanego wątku to ta sama osoba, poziom jakim się wykazał w wątku o osiołku jest tego... no, bliski parteru. Jako moderator nie może sobie pozwolić na chamskie odzywki jakie w tamtym wątku padają. I banować ludzi za to, że coś mu zarzucili, jednocześnie rzucając na forum pytania/teksty na które (z racji zabanowania) nie mogą odpowiedzieć.

---
Update: no to teraz ktoś bardziej sprawny ode mnie zweryfikował kolejną garść poszlak które dość mocno wskazują na to że obaj "Claude" to ta sama osoba. Oczywiście może się zdarzyć że są to dwie różne osoby, ale to tak jak w anegdocie z zakresu fizyki o samochodzie pt: "samochód który spadł w przepaść może stanąć z powrotem na drodze* ale jest to bardzo mało prawdopodobne"

* - rzeczywiście może coś takiego się zdarzyć, o ile np. wszystkie atomy samochodu jednocześnie poruszą się w tym samym kierunku. Możliwe, ale baaaaaaaaardzo mało prawdopodobne :"P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 22:22:11 wysłana przez kwieto »
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:20:29 »
Nie chce mi się wypowiadać ani o jednym, ani o drugim, ale kolego przedmówco*, nie wiem, czy może za dużo kawy dzisiaj wypiłeś i dlatego tak się szybko denerwujesz, albo są może tego inne powody, nie wnikam.
Niech Ci wytłumaczę, co autor tego wątku ma na myśli - otóż podał linka, gdzie osoba, o takim samym "nicku" i tym samym obrazku (ten sam adres obrazka jest tu na forum, jak i tam - czy tak jest nie wnikam) i na tym założyciel tego wątku bazuje.

Inna sprawa to taka, że zachowanie Claude może wydać się na pierwszy rzut oka perfidną maskaradą - tu na forum obraża się za nazwanie "piratem", a gdzie indziej postępuje właśnie jak rzeczony pirat.
Jednakże to tylko pierwszy, najszybszy rzut oka na to zagadnienie, które nijako uderza być może i w dobre imie Claude, bo podstawową sprawą jest samo zagadnienie piractwa w sieci, którym nie musi być od razu pobieranie rzeczonego "cracka", ponieważ mógł to po prostu zrobić z czystej ciekawości, bo posiada już oryginalny produkt, a zrobił to w celach edukacyjnych, co nie jest sprzeczne z polskim prawem, zatem Panowie, dajcie sobie spokój.

Pozdr
Michał.


*)odnosiło się do mpbc   - cóż począć, że aaaaż tak dużo osób uprzedziło mnie :P
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

*

mpbc

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:21:15 »
Ten avatar jest zastanawiający ale równie dobrze może być to ordynarne podszywanie się. Tam ten gość napisał 3 (słownie trzy) posty a nasz Claude na pdaclub.pl ponad 2000. Raczej wątpię by ktoś z moderatorów pdaclub  potrzebował cracka do Destinatora. Pewnie dostają mnóstwo programów do testów które automatycznie sobie zachowują.

Kiedyś wydawałem pismo komputerowe (w dawnych czasach) i wszystkie firmy przysyłały nam swoje programy do recenzji na łamach. Początkowo nawet oddawaliśmy ale oni jakoś dziwnie na to reagowali.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:22:34 »
Myślę, że wystarczający... Może IP, ale ciężko z tym będzie... Jednak jest wiele wątpliwości. Nie staję po niczyjej stronie. Stwierdzam fakty. Poczekajmy na wypowiedź Claude
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 22:29:53 wysłana przez Nameless »

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:24:04 »
Tu:
http://www.[PIRACTWO]/read.php?tid=25264

zapewne też szuka mapy aby porównać piracką i legalną wersję? LLLLOOOOLLLL!!!

*

Offline syrjusz

  • **
  • 222
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:25:48 »
ponieważ mógł to po prostu zrobić z czystej ciekawości, bo posiada już oryginalny produkt, a zrobił to w celach edukacyjnych,



Tak napewno...  ;D ;D


Po tym 2 linku to juz ewidentnie wskazuje, ze to Pirat!

Moze sie wypowie zainteresowany??! :)




.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2007, 22:28:04 wysłana przez syrjusz »

*

lucass

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:28:19 »
ku*** hiszpanska inkwizycja i jeden i drugi nie anioly, sam przyznaje ze czasem cracka zassam, coraz rzadziej bo freewary wystarcza , a z drugiej strony to sie w pewnym wieku dorasta do tego ze software sie kupuje.... ale po co te watki ciagnac jak wszystko jest jasne... a jak nie to sie mozna domyslic...watek zamknac i tyle .... heh, cisnienie albo diabel wie co ze ludzie wariuja....jak w filmie "Ptaki"....zamknie to ktos rozsadny ????

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:30:17 »
A tu:
[PIRACTWO]/read.php?tid=23427]http://www.[PIRACTWO]/read.php?tid=23427[/url]

zasięga porady co kupić? ;D

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:31:02 »
Co mógłby to mógłby, osobiście uważam, że moderatorzy powinni przyjmować duży margines błędu i mieć ogromny dystans do siebie i być "nad wszystkimi" ułatwiając im korzystanie z forum oczyszczając je ze zbędnych treści, ale przy tym nie powinni wykorzystywać "władzy" do własnych celów.
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:32:04 »
ku*** hiszpanska inkwizycja i jeden i drugi nie anioly, sam przyznaje ze czasem cracka zassam, coraz rzadziej bo freewary wystarcza , a z drugiej strony to sie w pewnym wieku dorasta do tego ze software sie kupuje.... ale po co te watki ciagnac jak wszystko jest jasne... a jak nie to sie mozna domyslic...watek zamknac i tyle .... heh, cisnienie albo diabel wie co ze ludzie wariuja....jak w filmie "Ptaki"....zamknie to ktos rozsadny ????

Lukass, ja cały czas mam od niego bana. I nie zostawię tego tak. AAAA, no i Temida się na mnie czai. ;D

*

Offline emes71

  • ****
  • 684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Zire71 Treo 650  BB Storm2 BB Bold
Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:34:06 »
ku*** hiszpanska inkwizycja i jeden i drugi nie anioly, sam przyznaje ze czasem cracka zassam, coraz rzadziej bo freewary wystarcza , a z drugiej strony to sie w pewnym wieku dorasta do tego ze software sie kupuje.... ale po co te watki ciagnac jak wszystko jest jasne... a jak nie to sie mozna domyslic...watek zamknac i tyle .... heh, cisnienie albo diabel wie co ze ludzie wariuja....jak w filmie "Ptaki"....zamknie to ktos rozsadny ????

Popieram , żenujące się to robi

Odp: !!!CLAUDE A PIRACTWO I JEGO ŚWIĘTE OBURZENIE!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 20, 2007, 22:35:11 »
Co mógłby to mógłby, osobiście uważam, że moderatorzy powinni przyjmować duży margines błędu i mieć ogromny dystans do siebie i być "nad wszystkimi" ułatwiając im korzystanie z forum oczyszczając je ze zbędnych treści, ale przy tym nie powinni wykorzystywać "władzy" do własnych celów.

A mnie chodzi o obłudę.

"Korzystasz z piratów - OK, Twoja sprawa, ale nie pouczaj innych jak to okradają twórców oprogramowania"

A ten ban to już mnie do białości rozgrzał.