HP iPaq hx2410 - Problem z WiFi i karta

  • 4 Odpowiedzi
  • 11060 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HP iPaq hx2410 - Problem z WiFi i karta
« dnia: Marzec 13, 2007, 14:29:00 »
Witam,

Mam problem ze swoim iPaq hx2410. Po uruchomieniu WiFi i przy wlaczeniu samego iPaqa pojawia sie nastepujacy komunikat:

"Unrecognized Card

Enter the name of the device driver for this card. For information,see the card manufacturer's documentation

Network card in Socket 2"



Nie musze oczywiscie dodawac, ze WiFi nie dziala, dioda sie nie swieci i generalnie wyglada to slabo. Nie pomog twardy restart, ani inne znane mi metody.

Dodatkowe dane:
Product ID: Pocket PC
ROM Revision: 1.10.09 ENG
OS Version: Windows CE 4.21

Prosze o pomoc!! Czy mam juz z tym isc do serwisu, czy jest jakas inna, tansza i skuteczniejsza metoda????

Pzdr,

LKRAW

Odp: HP iPaq hx2410 - Problem z WiFi i karta
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2008, 00:36:09 »
mam taki sam problem na hx2415 - udało Ci się znaleźć przyczynę?  U mnie czasem zadziała ale jest to cąłkowita loteria..Zmieniałem oryginalny 2003se na WM6.1 - bez zmian. "Driver not loaded"

*

Offline Thorny

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
    • pilski.ath.cx
  • Sprzęt: hx2410, CF 8GB + SD 2GB
Odp: HP iPaq hx2410 - Problem z WiFi i karta
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2010, 03:57:11 »
Wiem że odkopuję ale sam miałem taki problem i go rozwiązałem. Więc napewno przyda się komuś bo sam w internecie nie odnalazłem rozwiązania.
(brak mrugającej diody , "unrecognized card in socket 2" , Driver not loaded itp.)

Oczywiście jak inni próbowałem HR , różne romy itp (mój sprzęt to hx2410)

Żeby się pozbyć problemu i naprawić WiFi wystarczy rozebrać PDA i znaleźć moduł wifi u mnie to był samsung SWL - ??? u mnie przykręcony był dwoma śrubeczkami wyciągnąłem go a  po osadzeniu go spowrotem w slocie WiFi ruszyło ! Jednak pojawił się mały problem - po dokładnym skręceniu obudowy problem pojawiał się znowu WiFi działało czasami albo znowu całkowicie padało. Problem ten rozwiązałem w banalny sposób - Podłożyłem troszkę papieru pod kartę tak że była ona minimalnie krzywo w slocie i przykręciłem ją dokładnie . Po skręceniu wszystkiego WiFi działa jak rakieta :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 03:59:48 wysłana przez Thorny »

*

Offline sebx2434

  • 12
  • Sprzęt: HP IPAQ H2210+2GB Platinum,Sony Ericsson K800i+512Sandisc,
Odp: HP iPaq hx2410 - Problem z WiFi i karta
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2010, 13:38:25 »
Siema kiedyś miałem podobny problem ale sobie z nim poradziłem spróbuje ci jakoś pomóc:

plik PRISMNDS.dll  dołączam do mojego postu
skopiuj plik PRISMNDS.dll do folderu windows w pockecie następnie po włożeniu karty wifi do pda wyskoczy Ci komunikat

"Unrecognized Card

Enter the name of the device driver for this card. For information,see the card manufacturer's documentation

Network card in Socket 2"

wpisz w to miejsce PRISMNDS i WiFi powinno dzialac poprawnie
pozdrawiam sebx

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: HP iPaq hx2410 - Problem z WiFi i karta
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2010, 12:12:59 »
sebx2434 ale tutaj jest mowa o PDA z wbudowanym modułem wifi, a nie zewnętrznym na karcie...