SPV C550 - Przyciski multimedialne

  • 9 Odpowiedzi
  • 7127 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline leszekcce

  • **
  • 151
  • Sprzęt: HTC Magic
SPV C550 - Przyciski multimedialne
« dnia: Czerwiec 02, 2007, 12:53:47 »
Witam mam SPV C550.
Telefon ten pod wyświetlaczem ma 4 przyciski multimedialne ( wstecz, play,naprzód i nutka) czy da sie jakoś zrobić tak żeby po wciśnięciu nutki odpalał sie Windows Media Player, a pozostałymi przyciskami dało sie go obsługiwać ??
Bo teraz mam tak ze jak wcisnę którykolwiek z tych przycisków to ekran robi sie pomarańczowy, próbuje odpalać sie jakiś Music Palyer i łączy mnie z internetem. Pozdrawiam

*

Offline SidieN

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: C550 + 2GB mSD
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:17:53 »
Start > Ustawienia > Ustawienia przyciskow
zmieniasz na WMP i gotowe

na modaco jest opis jak zrobic aby przyciskami mozna bylo obslugiwac TCMP.

przy okazji... czy ktos wie czy istnieje mozliwosc obslugi CorePlayera tymi przyciskami??

*

Offline leszekcce

  • **
  • 151
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2007, 16:34:17 »
Dzięki, nie przypuszczałem że to takie proste, juz wszystko działa :) Pozdrawiam

*

Offline Ganwilk

  • **
  • 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://jakieautko.eu/
  • Sprzęt: Iphone 3g 8gb
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2007, 11:26:16 »

jesli chodzi o przyciski, to musisz zgrac z katalogu windows skroty interesujacych cie klawiszy (oczywiscie skroty sa w postaci plikow z rozszerzeniem .lnk) na kompa, otworzyc np za pomoca notatnika i zmienic sciezke dostepu na odpowiednia aplikacje. zwroc uwage, zeby nie zapisac pozniej pliku z rozszerzeniem txt  :wink: . pozniej wystarczy wgrac do telefony i zastapic gdy spyta. powinno zadzialac  8)


Jeden z użytkowników tak napisał może ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat jak dokładnie to zrobić bo osobiście nie używam WM więc w tym wypadku te przyciski stają się mi zbędne a chciałbym to zmienić.

*

Offline alfa78

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C550
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2008, 14:55:42 »
Start > Ustawienia > Ustawienia przyciskow
zmieniasz na WMP i gotowe

na modaco jest opis jak zrobic aby przyciskami mozna bylo obslugiwac TCMP.

przy okazji... czy ktos wie czy istnieje mozliwosc obslugi CorePlayera tymi przyciskami??
  kurcze jak wy to zrobiliście ? Bo u mnie nie ma czegoś takiego w moim C550 ,jak "Ustawienia przycisków" /opcji/ a też bardzo bym chciał sobie podporządkować te multimedialne przyciski do tego WMP  :S

Ps. sorki że się dopisałem do tego tematu,ale raczej mi się chyba nie opłaca zakładać nowy wątek o tej samej treści i zapytaniach

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2008, 15:54:52 »
No, bo widocznie ktoś zapomniał o tym, że nie wszyscy muszą mieć taki sam ROM jak on..
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline alfa78

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C550
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2008, 17:29:08 »
ja znalazłem /odkryłem/ tak..wchodząc w WMPLayer /otwieram go/ i póżniej klikam.. Menu>Opcje>Przyciski  i ukazują się wtedy dopiero"Opcje przycisków" do których mogę sobie przypisać klawisz który chcę, ale jest jedno ALE :S
Kiedy chce np. przypisać do Odtwórz/Wstrzymaj klawisz np ten z klawiatury Play/pauza ,to wciskając go pojawia mi się też program Total Commander, i z tego co widzę, to nie mogę przypisać ,bo dziwnie ten Total Commander blokuje na "stałe"  ten klawisz jak z resztą niektóre pozostałem klawisze też są uparte i przy przypisywaniu innego też przypisują klawisz itp ale otwierają się równocześnie z innymi programami :S Jak mam temu zapobiec?? :O
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2008, 17:33:34 wysłana przez alfa78 »

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2008, 12:18:34 »
W niektórych ROM'ach nie da się przypisać klawisza tak aby nic innego nie było uruchamiane.
Tzn metoda jest ale trudna, trzeba zmienić ustawienia rejestru systemowego
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline alfa78

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C550
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2008, 09:57:21 »
a na razie dam sobie spokój z przypisaniem klawiszy..  na razie się tak jak są ustawione to sie tak przyzwyczaiłem i szybciej obsługje przynajmniej Moje maleństwo :mrgreen:

*

Offline Wiotek

  • **
  • 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • skąd: Smolec (koło Wrocławia)
  • Sprzęt: Za mało miejca by wypisać wszystko ;p
Odp: SPV C550 - Przyciski multimedialne
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2009, 18:11:04 »
Odświeżę temat:

Mam wgrany ROM WM 6 GRAPHITE EDITION 2.1 i też bym chciał sobie te nieszczęsne przyciski przypisać do WMP. Ktoś może wie, gdzie trzeba pogrzebać w rejestrze??



jesli chodzi o przyciski, to musisz zgrac z katalogu windows skroty interesujacych cie klawiszy (oczywiscie skroty sa w postaci plikow z rozszerzeniem .lnk) na kompa, otworzyc np za pomoca notatnika i zmienic sciezke dostepu na odpowiednia aplikacje. zwroc uwage, zeby nie zapisac pozniej pliku z rozszerzeniem txt  :wink: . pozniej wystarczy wgrac do telefony i zastapic gdy spyta. powinno zadzialac  8)


Z ciekawości poszperam i dam znać, czy ta metoda działa, ew. wrzucę przeedytowane przyciski :ok:

Pozdrawiam:
Wiotek