SPV C550... ile wam trzyma, bateria w nim najdłużej,i opinie o tym Smartphone..

  • 4 Odpowiedzi
  • 3679 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline alfa78

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C550
Witam!
Mam takie pytanko jak właśnie w temaciku  :) oczywiście przy normalnym użytkowaniu tego Smartphona ,czyli wysyłanie sms-ów ,i czasami wykonywanie połączeń telefonicznych w ciągu dnia :wink: ,i jeszcze takie pytanie mam; co sądzicie o tym modelu i jak wam się sprawuję? Pytam bo, czekam właśnie na paczuszkę pocztową z nim,bo zakupiłem go właśnie na aukcji..i nie mogę się już doczekać aż go w ręce będę miał  :grin:
Aha... miałem do wyboru z SPV modele c500, c550, c600 ,ale akurat ten mi pewna osoba poleciła żebym zakupił sobie c550, bo niczym prawie się nie różni od modelu c660 , natomiast lepszy jest od c500.Czy też tak myślicie ,dobry model wybrałem,nie zawiodę się na nim itd. :-?
Jeszcze mam takie pytanie :wink: Czy według Was,jest lepszy Sybian w telefonach ,czy na prawdę ten system Mobile Windows w tych Smartphon-ach?? pytam bo już miałem nie jedną Nokie,itd z sybianem ale każdy mi doradzał żebym sobie zakupił Smartphone właśnie z tym Mobile windowsem  :| dlatego akurat zaczynam od modelu SPV C550 ,mam nadzieję że mi nie będzie sprawiał kłopocików, :]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 15:23:43 wysłana przez alfa78 »

*

Offline malys

  • ****
  • 959
  • Płeć: Mężczyzna
C550 ma badziewną obudowę, pod tym względem c600 jest dużo lepszy, poza tym, c600 jest świetnie wyważony dlatego wygodniej np. piszę się na nim smsy jedną ręką. Poza wykonaniem w zasadzie są podobne, bateria dobra wytrzyma ok 4dni, z włączonym taktowaniem procesora w locie.

*

Offline alfa78

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C550
no też tak słyszałem ,że obudowa jest tylko nie za bardzo,bo pomalowana zwykła farbą czy coś podobnego.która po jakimś czasie dobrego użytkowania będzie się ścierać niestety :( natomiast co dopisania sms-ów to myślę że to tylko wystarczy się wprawić i będzie też oki, ale dobrze że tak bateria trzyma dość długo,bo o to mi najbardziej chodziło ,żeby nie trzymała tylko góra 2 dni jak w noki 6230i :) Aha ten Smartphon SPVC550,powinien mi przyjść dziś-jutro piorytetową paczką ,ale mniejsze o to.. :wink: ,wiem tylko że ma wgrane WN6 PL, ma orginalne plomby /nigdy nie rozkręcany/ kabel usb,ładowarka,zakupiłem go za 200zł  opłacało się?

EDIT; widzę też że C550  ma guziki co do obsługi multimedialnej bezpośrednio klawiatura dostęp tj. przewijanie,pauza,stop ,play, i  ten model na aukcji ..chodzi drożej jak ten c600,ciekawe dlaczego :S
Zastanawiam się też nad jednym.. czy ten C550  ma możliwość  połączenia się,przez WI FI /bezprzewodowy necik/ ? Bo znajomy twierdzi ,że kiedyś widział jak oglądał c550 ,że opcja w menu była  Wireless Settings.. czyli według was do czego ona służy,co się w niej konfiguruje? Wole się zapytać za w czasu , :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 07:36:47 wysłana przez alfa78 »

*

Offline malys

  • ****
  • 959
  • Płeć: Mężczyzna
Moim zdaniem 200zł to trochę za dużo w zeszłym roku sprzedawałem c600 po takiej cenie.
Znajomy mógł widzieć HTC Tempo, czyli c600 z wi-fi ale w obudowie podobnej do takiej jaką ma c550.

*

Offline alfa78

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV C550
Może i dużo te 200zł dałem ,ale stan jak nowy,z plombami orginalnymi, nic nie wytarte itd /odebrałem dziś paczkę z poczty../, i za tą kasę na pewno wart ten Smartphon :ok:
Natomiast prawdopodobnie, tak jak piszesz.. mój znajomy mógł się pomylić ,bo nie zna się na fonach,tym bardziej Smartphonach,a co dopiero jak jest HTC TEMPO podobny do c550,więc na pewno się pomylił co do Wi Fi :mrgreen: W razie jakichkolwiek problemów z nim, wiem gdzie kliknąć,bo to forum jest super :ok:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2008, 10:53:45 wysłana przez alfa78 »