SPV c550 ciągły tryb słuchawkowy

  • 3 Odpowiedzi
  • 5526 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV c550 ciągły tryb słuchawkowy
« dnia: Styczeń 13, 2009, 21:58:39 »
Witam
Wczoraj w moim telefonie zepsułem gniazdo słuchawek . W chwili obecnej, telefon jest ciągle w trybie  słuchawkowym którego nie można wyłączyć. Telefon ciągle wykrywa obecność słuchawek, automatycznie przechodzi na ten tryb, co uniemożliwia prowadzenie rozmów.
Proszę o radę jak usunąć ten problem.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: SPV c550 ciągły tryb słuchawkowy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2009, 22:00:38 »
kilka razy włożyć i wyjąć słuchawki lub delikatnie pogrzebać w gniazdku słuchawkowym wykałaczką
standardowy problem  :wink:

Odp: SPV c550 ciągły tryb słuchawkowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2009, 22:09:09 »
Problem że tego wejścia już nie ma. Kupiłem z wyłamanym telefon za grosze bo słuchawki mi potrzebne nie były.
Wszystko było dobrze do  wczoraj, gdy wetknąłem słuchawki jeszcze coś przerywało. Potem niechcący szarpnąłem i całkiem wyłamałem.  Dłubałem w środku ale nic nie pomagało. W końcu otwarłem obudowę i usunąłem resztę wejścia słuchawkowego.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: SPV c550 ciągły tryb słuchawkowy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2009, 17:39:24 »
Problem w ogóle polega na tym że plastikowa część jacka pod obudową jest bardzo nietrwała i gdy pęknie telefon sam zmienia profil co jest bardzo denerwujące. Jeśli masz wyciągniętą całą metalową część Jack'a to wystarczy odchylić na moment pękniętą cześć np wykałaczką i puścić wtedy profil sam się zmieni na domyślnie "Normalny"
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E