C550 i brak GPRS

  • 3 Odpowiedzi
  • 3314 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C550 i brak GPRS
« dnia: Lipiec 17, 2008, 19:44:16 »
Wszystko było OK aż do przedwczoraj. Z nudów na praktykach włączyłem sobie Operę i stronki nie chciały mi się wczytywać lub ładowały się bardzo powoli. Pomyślałem sobie, że taki słaby jest tam zasięg. No, ale w domu miałem ten sam problem, a od wczoraj w ogóle nie mam GPRSu. W telefonie mam wszystko dobrze ustawione, ale nie mogę się połączyć przez GPRS, nie pojawia się nawet ikonka G, a przeglądarki krzyczą, że nie ma połączenia z siecią. Trochę jest to dziwne, bo wszystko działało jak należy. Dzisiaj próbowałem ze zmianą systemu i niestety na WM6 i WM6.1 jest ten sam problem. Miał ktoś w was podobny problem??? Ktoś wie jak to rozwiązać???

Odp: C550 i brak GPRS
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2008, 20:43:33 »
Może HR albo spróbować przywrócić ustawienia fabryczne i na nowo ustawiać GPRS.

A po podłączeniu do kompa

Otwiera stronki?

*

Offline malys

  • ****
  • 959
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: C550 i brak GPRS
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2008, 21:43:14 »
Namieszałeś i to sporo, bo wygląda to tak jakbyś nie miał edge, a miał gprs. Wbrew pozorom ta ikonka oznacza, że jesteś w zasięgu edge, a nie gprs. Poza tym, piszesz, że strony wolniej się ładują - edge jest szybszy od gprsu. Wina bardziej sprzętowa, ew zmień radio rom.

Odp: C550 i brak GPRS
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2008, 14:01:06 »
Może HR albo spróbować przywrócić ustawienia fabryczne i na nowo ustawiać GPRS.

Przy instalowaniu WM nie zapisują się ustawienia więc tak czy siak jest czysto

Namieszałeś i to sporo, bo wygląda to tak jakbyś nie miał edge, a miał gprs

O ile mi wiadomo to C550 nie ma EDGE...

Problem praktycznie sam się rozwiązał. Od dzisiaj mam z powrotem GPRS. Dziękuję wszystkim za próbę pomocy. Uważam, że temat jest do zamknięcia