Tematy i mój htc

  • 1 Odpowiedzi
  • 1717 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tematy i mój htc
« dnia: Październik 27, 2010, 23:35:34 »
Witam,
proszę o wyrozumiałość, to jest mój pierwszy post i dopiero co zaczynam zabawę z telefonem HTC i systemem Windows Mobile.
Zacznę od początku. Zakupiłem sobie telefon HTC HD2, po kilku dniach korzystania z telefonu wpadłem na pomysł, że chcę go jakoś zmodyfikować. Poczytałem na necie i zainstalowałem sobie nowe Radio, drivery i ROM. Teraz chciałem pobawić się z tematami, bardzo chciałbym, zeby mój htc wyglądał tak http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=583862 lecz nie mam pojęcia co mam zrobić, wiem, ze pliki *.cab instaluje się na telefonie, ale tam mam archiwa .zip które muszę gdzieś podmieniać, ustawiać, zmieniać. Mam prośbe możecie mi przybliżyć co konkretnie mam zrobić by mój HTC wyglądał tak jak ten ze screnów w linku ? Z góry dzięki.

Odp: Tematy i mój htc
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2010, 21:06:27 »
nie jestem biegły w modyfikacji bo mój MINI jest pierwszym telefonem z WM. Odkryłem jednak, że pliki .zip wcale nie są .zipami :)
są tylko tak wyświetlane na Twoim komputerze. Wejdź w WinRar'a i odhacz kojarzenie z plikami .cab wtedy też się zmieni ich wygląd.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2010, 21:08:55 wysłana przez billek »