spotkanie z chłopakami z HTC

  • 0 Odpowiedzi
  • 3604 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline 6nt

  • Ekspert Mio z GSM
  • ******
  • 2545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myślę, więc... myślę!
    • SGL-W
  • Sprzęt: HTC Kaiser z orangutana (TyTN II), MIO A701, SE K8
spotkanie z chłopakami z HTC
« dnia: Wrzesień 17, 2007, 20:33:06 »
Hej! Sppieszę powiadomić, że odbyłem dziś miłe spotkanie z Panami z HTC Polska. Poza tym, że dostałem Athenę do testów na tydzień, to jeszcze mogłem pobawić się cackiem, które będzie u nas dostępne najprawdopodobniej dopiero pod koniec roku - HTC Shift. Jest to wprawdzie dość duża maszyna, ale jak na klasę UMPC nie aż tak bardzo ogromna. Największe jednak wrażenie zrobiła na mnie szybkość pracy tego urządzenia. Ma na pokładzie Vistę, którą znam z zamulania PC-tów (mój domowy komputer odmówił kooperacji, natomiast laptop mojego kumpla działa jak żółw w gęstej śmietanie). W tym UMPC jednak Vista działa błyskawicznie. Zaskakująco sprawnie. Jak dla mnie, bomba - Shift wygląda na super zamiennik za laptopa dla wszystkich, którzy dużo pracują "w terenie". Gdybym prowadził dużą sieć sprzedaży, bardzo poważnie rozważyłbym rezygnację z laptopów na korzyść Shiftów (podobno cena ma być w okolicach 5000 zł, więc w cenie porządnych laptopów mamy UMPC z GPS i GSM). Cóż... czekam aż się pojawi i będe wiercił dziurę w brzuchu naszemu Dyrektorowi IT, żeby kupił takie przynajmniej naszej "kadrze managerskiej" ;)

Co do Atheny - zaczynam dopiero testy, ale już mi się podoba. Zobaczymy jak będzie dalej...