Problem z poczta

  • 1 Odpowiedzi
  • 1614 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ja678

  • 10
Problem z poczta
« dnia: Luty 07, 2009, 10:16:38 »
Witam,

Tak jak w temacie. Mam problem z poczta na moim HTC Touch Pro, gdyż proces logowania(podawania hasła) powtarza mi sie cały czas.
Dokładniej mówiąc, to wpisuje hasło, jest napis:"logowanie", a potem znowu mnie wyrzuca do podawania hasła. Sytuacja sie powtarza...

Prawdopodobnie musialem źle skonfigurować jakieś ustawienia. Wie ktoś może jakie?
Albo jest jakiś program(najlepiej freeware), dzięki ktoremu mógłbym wpisać raz hasło do moich kont pocztowych i je przegladac do woli?

Z góry dziękuje za odpowiedz

*

Offline litwikrz

  • **
  • 109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD, Navroad NR470
Odp: Problem z poczta
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2009, 15:11:40 »
cześć
jeżeli pojawia się monit o podanie hasła, to moim zdaniem - ma to związek z tym, że... wpisałeś złe hasło.
Sprawdź ewentualne polskie znaki, znaki specjalne, duże i małe litery.
Gdyby to był problem z ustawieniami konta pocztowego na urządzeniu, to wyskakiwałby komunikat o błędach synchronizacji, o problemach z ustawieniem serwera poczty przychodzącej (POP3). Warto też zwrócić uwagę, w jaki sposób trzeba wpisać nazwę użytkownika - czasem wystarczy sam alias, czasem trzeba podać alias@domena.
Z doświadczenia wiem, że na darmowych kontach pocztowych często pojawiają sie problemy z obciążeniami serwerów i chwilowymi problemami z dostępem (mam tak często na O2 na przykład).
pozdrowienia