Konfiguracja poczty gmail w HD2

  • 1 Odpowiedzi
  • 2079 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline atomeck

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 - standard
Konfiguracja poczty gmail w HD2
« dnia: Listopad 08, 2010, 07:17:42 »
Witam,
Pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość.
Zawsze staram się szukać odpowiedzi na forum, ale zmieniłem IP na HD2 i muszę pilnie wyjechać i mam problema :( a czas mnie goni.
Otóż. Konfigurując pocztę na gmailu (czy to ręcznie, czy to korzystając z podpowiedzi jakie daje telefon - wiecie konfiguracja AOL, Gmail ...)
wszystko ładnie śmiga, znalazłem różne opcje (kiedy ma ściągać, ile, itp, itd), ale jak wysyłam pocztę, to nie pojawia się ona w wysłanych :( (mimo, że taka opcja jest zaznaczona w ... opcjach).  Wchodząc przez www na gmaila emile są w wysłąnych, dochodzą, ale w samym telefonie ich nie widać ... w IP działało elegancko ...
Czy ktoś wie, co źle robię ? Może macie jakiegoś tutka do ustawiania poczty (na gmailu).
Jak to wszystko ustawić, żeby synchronizowało się wszystko ładnie z www?
Ale przecież to jest proste jak konstrukcja cepa :(, a jednak nie mogę sobie z tym poradzić.
Bardzo proszę o pomoc

Dziękuję i pozdrawiam - tomasz
Dziewictwo jest uleczalne ... :)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Konfiguracja poczty gmail w HD2
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2010, 07:50:02 »
Zaraz się to skończy warnem bo: dublujesz wątki, do tego w złych działach !!! Prezeczytaj i zaraz usuwam. Poprzedni przeniosłem do Leo.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G