Jakie słuchawki do HTC?

  • 31 Odpowiedzi
  • 14029 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline (ATG)

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S4
Jakie słuchawki do HTC?
« dnia: Marzec 29, 2008, 19:53:40 »
Witam, jakie słuchawki proponujecie? Dokładnie do sprzętu spv m3100.
Mam na oku coś takiego? Najlepsze?
http://allegro.pl/item331658723_oryg_sluchawki_htc_u110_htc_qtek_spv_mda_tm%5D.html
ps. One mają w ogóle mikrofon?
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2008, 20:12:14 wysłana przez (ATG) »

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2008, 12:56:18 »
mają mikrofon w adapterze, jest nawet przycisk do odbierania rozmów... wcześniej szukałem je na allegro, ale widzę że pokazały się dopiero teraz, a ja już posiadam podróbki :-?

edit: a do nich douszne od mojego sony ericsson-a serii walkman, grają wyśmienicie :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2008, 13:10:11 wysłana przez szczyku »
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline varth

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2008, 20:55:43 »
Zakupiłem te słuchaweczki na tej aukcji (login mathiss)   B)
Grają tak jak standartowe i dlatego podpiąłem do nich moje Creative EP-630 kupione wcześniej do N70ME. Jedyny minus to strasznie długi kabel słuchawkowy (w słuchawkach) i dlatego polecam EP-635 (ten sam dźwięk tylko z krótszym kablem i zakładane na szyję). Zestaw ten ma wbudowany mikrofon i przycisk do odbierania rozmów. Gdzieś na allegro widziałem zestawik HTC z pełnym sterowaniem radia i odtwarzacza niestety kajzerka nie ma radia FM  :-?
Czekam na Touch Pro 2

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2008, 21:30:24 »
Mam dokładnie takie same i od tego sprzedawcy z Allegro. Słuchawki bardzo fajne i odbieram na moim SPV M650 radio, polecam  :ok:
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2008, 21:36:44 »
na zagranicznej stronie są odstępne z pilotem do odtwarzacza... ale nie opłacalne przez samą przesyłkę....
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2008, 08:35:02 »
na zagranicznej stronie są odstępne z pilotem do odtwarzacza... ale nie opłacalne przez samą przesyłkę....

O tym mowisz ----> http://www.skleppda.pl/index.php?p1230,pilot-sterowania-audio-przejsciowka-htc-wired-remote-controller-rc-w100-czarny ??
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2008, 09:14:16 »
Ja bym brał choćby ze względu na samą przejściówke, która na allegro "chodzi" za 34 zeta+przesyłka=ok.40 zeta

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2008, 10:42:32 »
na zagranicznej stronie są odstępne z pilotem do odtwarzacza... ale nie opłacalne przez samą przesyłkę....

O tym mowisz ----> http://www.skleppda.pl/index.php?p1230,pilot-sterowania-audio-przejsciowka-htc-wired-remote-controller-rc-w100-czarny ??
właśnie o te mi chodziło... chyba je kupie.... ciekawe czy gdzieś znajdę taniej....

interesują mnie także oryginalne HTC bluetooth stereo, ale prawdopodobnie cena jest powalająca, kiedyś gdzieś je widziałem... no i tylko do około 5-7 godzin słuchania muzyki :-?

słuchawki bluetooth stereo: http://www.skleppda.pl/index.php?p1139,zestaw-sluchawkowy-bluetooth-stereo-htc-bh-s100 prawie 300 stówki...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2008, 10:48:06 wysłana przez szczyku »
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2008, 14:31:21 »
słuchawki bluetooth stereo: http://www.skleppda.pl/index.php?p1139,zestaw-sluchawkowy-bluetooth-stereo-htc-bh-s100 prawie 300 stówki...

Koszmar cenowy. Kupiłem kilka dni temu to http://allegro.pl/item352773562_wyprz_sluchawki_stereo_jabra_bt320s_bluetooth.html i po drobnych perturbacjach, ktore opisałem w dziale Polaris, teraz jest OK...więc po co przepłacać prawie 3-krotnie  :wink:

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2008, 15:09:38 »
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2008, 23:24:43 »
słuchawki bluetooth stereo: http://www.skleppda.pl/index.php?p1139,zestaw-sluchawkowy-bluetooth-stereo-htc-bh-s100 prawie 300 stówki...

Koszmar cenowy. Kupiłem kilka dni temu to http://allegro.pl/item352773562_wyprz_sluchawki_stereo_jabra_bt320s_bluetooth.html i po drobnych perturbacjach, ktore opisałem w dziale Polaris, teraz jest OK...więc po co przepłacać prawie 3-krotnie  :wink:

zastanawiam się nad tańszym zestawem i ten także oglądałem, mam pytanie: czy na tych zestawach działają Ustawienia wspomagające audio (audio booster)...

O tym mowisz ----> http://www.skleppda.pl/index.php?p1230,pilot-sterowania-audio-przejsciowka-htc-wired-remote-controller-rc-w100-czarny ??

właśnie o te mi chodziło... chyba je kupie.... ciekawe czy gdzieś znajdę taniej....

Jest jeszcze cos takiego bez sterowania, ale tez z mikrofonem i  przyciskiem odbierania ---- >http://www.skleppda.pl/index.php?p987,zestaw-sluchawkowy-przejsciowka-stereo-z-htc-extusb-na-jack-3-5mm

No i sama przejsciowka ---> http://www.skleppda.pl/index.php?p912,przejsciowka-stereo-z-htc-extusb-11pin-usb-na-3-5mm-jack

takie coś posiadam aktualnie (zakupiłem zanim pokazały się oryginalne akcesoria) i bardzo dobrze się spisuje... używam go ze słuchawkami sony ericssona, takimi dousznymi, które dla mnie grają bardzo dobrze...
Napisane: 30-04-2008, 23:17:21
i pytanie za 100 punktów... czy touch dual obsługuje/posiada: AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile)
Napisane: 30-04-2008, 23:21:44
czyżby podróbki tych HTC: http://allegro.pl/item356483372_sluchawki_z_mikrofonem_bluetooth_nokia_motorola.html
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 01, 2008, 20:47:59 »
wg moich informacji to obsługuje, jednak głowy, ani nawet małego paluszka sobie uciąć nie dam. W instrukcji nie ma wzmianki?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline szczyku

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • AUTO-CZĘŚCI
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Desire
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 01, 2008, 21:52:04 »
czy na tych zestawach bluetooth stereo działają Ustawienia wspomagające audio (audio booster)...

aby włączyć audio booster system każe podłączyć słuchawki, a jak ma się sprawa z bezprzewodowymi...?
hypnotiQ  -----> --=BYSIO=--

*

Offline Hikari

  • **
  • 200
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 02, 2008, 22:12:40 »
Czy macie jakiś sprawdzony sklep w USA, który ma taka fajna przejściówkę razem z pilotem (w Ziriusie za 118 PLN)?

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 09, 2008, 15:50:03 »
Mam takie pytanie:

Co będzie miało lepszą jakość dźwięku: motorola S9 na bluetooth czy podrobione sennheiser CX300 z kablem?

Pytam, gdyż S9 motoroli kosztują prawie 3 razy więcej niż sennki cx300 (nie mówię o oryginałach)? Wiadomo, że przez bluta jakość byłaby o wiele niższa, ale biorąc pod uwagę słuchawki z podobnej półki cenowej. Jak to się ma do w/w słuchawek?
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 17:04:35 wysłana przez kaamien »

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 09, 2008, 17:58:33 »
najlepiej sprawdzić. Po samej nazwie dźwięku się nie określa.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 09, 2008, 18:07:36 »
To to ja wiem. Gdybym miał możliwość sprawdzenia, już dawno bym to zrobił!

Pytam raczej tych, którzy byli lub są w posiadaniu słuchawek Motorola S9 i mogą coś o nich powiedzieć.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 09, 2008, 18:32:27 »
Przeciętny użytkownik nie jest w stanie stwierdzić czy jest duża różnica dźwięku chyba, że masz dobry słuch. Poza tym jak używasz słuchawek na zewnątrz to jest tak głośne otoczenie, że nie jesteś w stanie docenić klasy słuchawek.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 09, 2008, 19:46:40 »
miałem w ręku wiele słuchawek bluetoothowych i żadne tak naprawdę nie dawały sensownego dźwięku. Jeśli chcesz słuchać muzyki, to daj sobie spokój ze słuchawkami BT. Kabel to lepsze rozwiązanie. Chyba, że stać Cie na zakup słuchawek za 1000PLN. Ale przy hałasie ulicy wątpię, że to ma sens.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 10, 2008, 15:34:33 »
Skoro mówisz że żadne nie grały rewelacyjnie to jednak zostanę przy kablu. Kabel nie jest w sumie taki straszny, a ja jednak cenię sobie jakość dźwięku.
S9 to fajna alternatywa dla kogoś kto dużo rozmawia, bo mają wbudowany mikrofon. Ja mimo wszystko wolę do rozmów zwykłą słuchawkę bluetooth na jedno ucho.

Dzięki za radę!

Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 12, 2008, 09:45:51 »
Witam, jakie słuchawki proponujecie? Dokładnie do sprzętu spv m3100.
Mam na oku coś takiego? Najlepsze?
http://allegro.pl/item331658723_oryg_sluchawki_htc_u110_htc_qtek_spv_mda_tm%5D.html
ps. One mają w ogóle mikrofon?

HTC Prophet (SPV M600) ma gniazdo słuchawkowe stereo czy mono?
kupiłem przejściówkę mały jack - > standardowy jack i gdy wpinam do telefonu przez tą przejściówkę słuchawki to nie mam pełnego stereo, trzeszczy mi mi dźwięk trzeba dociskać gniazdo.

*

Offline kaamien

  • ***
  • 314
  • Sprzęt: TyTN, Diamond, Milestone
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 14, 2008, 14:07:54 »
Zakupiłem taką przejściówkę: http://fondo.pl/produkt.php?idg2=17&id=779
Fondo to chyba najtańszy sklep jeśli chodzi o tą właśnie część. Nawet za przesyłkę nie trzeba płacić. Co prawda przejściówka jest trochę inna, tzn. końcówka nie jest pozłacana i tyle nie wystaje, ale w zasadzie działa OK i nie ma się do czego przyczepić.

Podłączyłem moje Sennheisery HD 457 (otwarte, nauszne) i jestem zachwycony! Dźwięk jest co najmniej 2x lepszy niż na Symbianie 9.1 (Nokia E50), moim poprzednim telefonie. Użyłem wtyczki SRS WOW HD oraz Pocket Player w najnowszej wersji, plus kilka ustawień equalizera (zarówno SRS WOW jak i tego z Playera, gdyż sam SRS WOW nie dawał mi pełnej satysfakcji). Na Sennheiserach CX300 (które też posiadam) dźwięk także jest niczego sobie. Podłączyłem Pocketa także pod głośniki Logitechy Z-2300 THX i muzyka była taka sobie w porównaniu do źródła dźwięku jakim jest dobra karta muzyczna i komp, ale nie jest najgorzej. Ogólnie jako przenośny player, oczekiwałem dużo gorszej jakości dźwięku, lepszej od tej z Symbiana, ale mimo wszystko gorszej od tej, jaka jest. Miłe rozczarowanie :)

*

Offline zygzag

  • ****
  • 808
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Polaris>OMNIA II i8000>Wave II S8530>SGS II
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 15, 2008, 12:49:18 »
czy na tych zestawach bluetooth stereo działają Ustawienia wspomagające audio (audio booster)...

aby włączyć audio booster system każe podłączyć słuchawki, a jak ma się sprawa z bezprzewodowymi...?

Przy żadnych słuchawkach typu BT audio-booster niestety nie działa  :S - dźwięk jest płaski ale ja generalnie nie narzekam w końcy żaden ze mnie audiofil z tym, że różnica po podłączeniu kablowych słuchawek i a-b jest WYRAŹNA  :ok:

Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 24, 2008, 09:44:11 »
Czy ktoś może zainwestował w słuchawki HTC HS U110 ? Nie wiem czy warto to kupić.
Wiadomo, że można kupić zwykłą przejściówke, ale mikrofon do ewentualnej rozmowy to przydatna funkcja.

Pozdrawiam

*

Offline analfabeta

  • **
  • 130
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: spv m5000
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 10, 2009, 22:00:26 »
troche odświeże wątek  :grin: jakie słuchawki byłyby najlepsze do używania przeważnie z unim? w domu, w wieży mam raczej dość dobre głośniki i nie planuje zbyt często (może czasem w nocy itd.) używać słuchawek, myśle, że chyba najlepsze byłyby pełne? na jakie firmy zwrócić uwagę? zmieszcze się w 2-3 stówach?

*

Offline overconscious

  • ***
  • 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Stary telefon na korbkę
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 12, 2009, 03:12:29 »
Przy żadnych słuchawkach typu BT audio-booster niestety nie działa  :S - dźwięk jest płaski ale ja generalnie nie narzekam w końcy żaden ze mnie audiofil z tym, że różnica po podłączeniu kablowych słuchawek i a-b jest WYRAŹNA  :ok:

To jest też wina kiepskiej obsługi Bluetooth.
Urządzenia Windows Mobile posiadają jeden z dwóch rodzajów sterówników Bluetooth, tj. firm Microsoft lub Widcomm/Broadcom.
Te drugie są dużo lepsze i lepiej obsługują też słuchawki Bluetooth stereo (więcej modeli działa z dobrą jakością dźwięku).
HTC posiadają niestety obsługę Bluetooth z Microsoftu, obsługę Widcomm/Broadcom posiadają np. iPAQ'i firmy HP.

Jest o tym duży artykuł na XDA Develpers, polecam przezczytać: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=1161093

*

Offline kaczor13134

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • " Nieważne skąd pochodzisz , ważne dokąd zmierzasz
    • FM Group - Biznes dla Ludzi
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 09, 2009, 20:16:05 »
Ja osobiscie polecam sluchawki bezprzewodowe na bluetooth Motorola HT820:) Moim zdaniem najlepsze w swojej cenie co do jakosci i wyposarzenia :)
Historia : Wizard->Hermes->Kaiser ->iPhone 3Gs->Touch Diamond->Samsung i5700 -> iPhone 3G -> Nokia N97 Mini -> HTC Touch HD -> iPhone 3G 16GB -> HTC Dream (G1) & BlackBerry 9000c -> HTC Touch HD & Nokia N97-> KAISER i jakiś dualim

*

Offline filipr

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 17, 2009, 09:59:14 »
czy istnieje mozliwosc podmienienia tego sterownika?


To jest też wina kiepskiej obsługi Bluetooth.
Urządzenia Windows Mobile posiadają jeden z dwóch rodzajów sterówników Bluetooth, tj. firm Microsoft lub Widcomm/Broadcom.
Te drugie są dużo lepsze i lepiej obsługują też słuchawki Bluetooth stereo (więcej modeli działa z dobrą jakością dźwięku).
HTC posiadają niestety obsługę Bluetooth z Microsoftu, obsługę Widcomm/Broadcom posiadają np. iPAQ'i firmy HP.


*

Offline overconscious

  • ***
  • 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Stary telefon na korbkę
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 14, 2009, 10:23:00 »
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2009, 05:06:48 wysłana przez overconscious »

*

Offline Ralf63

  • ***
  • 464
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Jakie słuchawki do HTC?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 28, 2009, 01:21:48 »
w tych słuchawkach http://www.skleppda.pl/index.php?p1230,pilot-sterowania-audio-przejsciowka-htc-wired-remote-controller-rc-w100-czarny widze wyjścia na jacka natomiast w opisie jest:

o pilota podłączamy nasze ulubione słuchawki stereo ze standardową wtyczką 3.5mm albo znajdujące się w komplecie słuchawki HTC.

I teraz pytanie, czy mogę podłączyć do tego słuchawki HTC (czyli z wyjsciem miniUSB)?
HTC Desire Z 2.3.4 + 8 GB
iPhone 3GS 32 GB