HD2 i pierwsze problemy...

  • 1 Odpowiedzi
  • 1775 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Drusss

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Compact IV
HD2 i pierwsze problemy...
« dnia: Grudzień 21, 2010, 23:42:55 »
Witam wszystkich. Dzis kupilem sobie HD2 i juz mam kilka problemow z nim, mianowicie:
1. Godzina - sama sie zmienia, data rownierz, po ustawieniu warszawy pochodzi dobrze a potem ot tak sobie dodaje 1 godz albo i kilka godz... O co tu chodzi ?
2.SMS - na TF3d klikam w ikonke smsow i nic sie niepokazuje.Wiem ze dostalem sms'a ale nie moge go odczytac. O co chodzi z tym ?
3. No i najwazniejszy punkt. Czemu mam angielska wersje WM 6.5?? Jak kupowalem bylo npisane WM 6.5 PL, gdzie to ustawic zeby WSZYSTKO bylo w PL ??
Region mam ustawiony ze PL, przy starcie tez wszystko na PL a i tak wyswietla mi sie na EN.

Panowie pomozcie mi, bo nie chce miec takich wspomnien z pierwszego uruchomienia nowego tel...

Pozdrawiam Drusss
Kiedys : Nokia N72, MDA Compact IV
Teraz : HTC HD2

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: HD2 i pierwsze problemy...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:33:29 »
Popracuj nad ortografią, potem zobacz do działu HTC Leo i dostaniesz oświecenia - ZAMYKAM bo wszystko jest !!
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G