HTC Titan kupiony w USA nie działa w PL

  • 2 Odpowiedzi
  • 14487 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC Titan kupiony w USA nie działa w PL
« dnia: Sierpień 08, 2013, 18:06:30 »
Witam, mam pytanie odnośnie HTC Titan x310a AT&T

telefon został zakupiony w USA i nie chce działać w PL. Telefon podrzucił mi kumpel (w sumie to podrzuci jutro rano), z racji tego że sporo bawiłem się swoim poczciwym Kasierem, ale tutaj jednak nowy HTC i jeszcze WM7, więc nie chciałbym w ciemno tutaj nic instalować. Zgaduję, że chodzi o wgranie odpowiedniego oprogramowania. Znalazłem wzmiankę na anglojęzycznym forum xda-developers.com o tym by wgrać jakiś europejski ROM, natomiast nie chciałbym się bawić w ciemno. byłbym wdzięczny za jakąś pomoc.

Pozdrawiam, szczakiel

*

don.kamillo

Odp: HTC Titan kupiony w USA nie działa w PL
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2013, 18:26:55 »
Ja zgaduję, że masz simlocka. Prawdopodobnie najpierw jego będzie trzeba ściągnąć. Musisz też uważać, chyba wszystkie telefony z AT&T wymagają więcej "uwagi", bo różnią się nieznacznie od swoich europejskich wersji. Nawet taki Galaxy Nexus z AT&T wymaga osobnych ROMów.

Odp: HTC Titan kupiony w USA nie działa w PL
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2013, 20:00:39 »
Simlock faktycznie jest. Kumpel przed chwilą podrzucił mi telefon wraz z kodem odblokowującym. Tylko właśnie szukam szczegółowych informacji, czy od razu zabrać się za ściąganie programu do odblokowania, czy najpierw jednak jakiś EU rom itd ... ogólnie chodzi o to żeby niczego nie zepsuć więc wolę zaczerpnąć języka ;)