Downgrade HTC Titan po aktualizacji do 2.6

  • 2 Odpowiedzi
  • 6867 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Downgrade HTC Titan po aktualizacji do 2.6
« dnia: Wrzesień 06, 2012, 09:57:31 »
Witam
Może ktoś doradzi.

Mój geniusz nakazał mi zaktualizować nowiutkiego Titana przez Zune , posiadał jeszcze wtedy wersję 2.5 programu ładującego, kilka kliknięć i pozamiatane , zablokowana możliwość dostępu do custom ROMów .
Potem dopiero szperałem po forach , może ktoś zna działającą metodę ,np z kabelkiem "Y" , ma to w ogóle jakikolwiek sens da się zrobić downgrade bez uwalenia brzydko mówiąc telefonu ?

Dzięki za sugestie

Odp: Downgrade HTC Titan po aktualizacji do 2.6
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2012, 19:53:29 »
ja podpinam się pod watek bo mam problem tez z tym telefonem pewnie podobnie  ktoś zrobił aktualizacje

Witam dostałem wczoraj telefon htc titan ale jest on uszkodzony mianowicie nie reaguje na przycisk włączania, jeśli podepnę go pod ładowarkę chwile ładuje po czym włącza się białe tło z napisem htc próbowałem na tym koniec zrobić reset przez kombinacje 3 klawiszy Volume i power al nic to nie dało mam do niego dokumenty na które pisze nr seryjny Windows mobile os 7,0 i później serial nie posiada on slotu na kartę ma wbudowana pamięć

 może wie ktoś jak wgrać od nowa system ? lub co robić

znalazłem coś takiego ale  moze ktos juz przez to przechodził i powie cos więcej

http://forum.windows-phone.pl/threads/5022-Nie-uruchamia-się-po-aktualizacji-w-Zune 
 

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Downgrade HTC Titan po aktualizacji do 2.6
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2012, 20:10:53 »
Jeżeli nie możesz go wprowadzić w tryb bootloadera (to jest ta kombinacja przycisków vol i power) to w warunkach domowych nic nie zrobisz.