Co kupić?

  • 8 Odpowiedzi
  • 8266 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cort06

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S+
Co kupić?
« dnia: Listopad 28, 2011, 12:35:07 »
Witam, miałem kiedyś starego Kaisera. Teraz obecnie posiadam samsunga B2100 :). Chciałbym wrócić do palmtopów i kupić coś porządnego. Co na dzień dzisiejszy z HTC byście polecili? Chodzi mi o coś o dużej funkcjonalności, niezawodności i względnej baterii. Jestem studentem, stąd dużo internetu, sporadycznie coś dla rozrywki. Niech posiada GPS, dobry wyświetlacz i szybkość działania.

Edit: niechcący w złym dziale. Prośba o przeniesienie do HTC WP7
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 12:36:46 wysłana przez cort06 »

*

Offline qbajatko

  • 40
  • zawsze jest ten pierwszy raz
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2 (RHODIUM)
Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2011, 15:11:10 »
Posiadam od trzech dni "radarka" i powiem szczerze, ze w zyciu nie przesiade sie na inne telefony niz z wp7... HTC naprawde robi dobre fony...
.... ostatnio mialem desire s i nie ma porownania... zielony ludek wymieka przy "siodemkowych okienkach".
Jednego mi tylko brakuje "speed diala".

Reszta to juz sam miod !!


*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2011, 15:16:00 »
A co dla Ciebie jest "speed dialer"?
Czy to może:
- 7Dialer
- Dialer+ Free
- TrueDialer
itd...
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 15:17:36 wysłana przez gbbsoft »

*

Offline cort06

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S+
Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2011, 16:38:08 »
Możemy wrócić do tematu? Jednak chodzi mi o wypowiedzi osób, które dane telefony posiadają już troszkę większy okres czasu niż 3 dni.

Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2011, 20:41:32 »
Jeżeli masz dużo kasy i dość spore kieszenie to polecam HTC Titana  :E, a jeżeli nie ... to polecam HTC Mozarta, moim zdaniem była to do czasu HTC Radara, najlepsza słuchawka z WP7... w miarę dobry aparat, aluminiowa obudowa, i nawet radzi sobie z muzyką (ale na pewno nie z oryginalnymi słuchawkami  :-|)
-Do internetu WP7 nadaje się idealnie, przeglądarka chodzi szybko płynnie a rozdzielczość nawet dość czytelnie wyświetla strony.
-Do nawigowania pewnie równie dobrze, gdyby była jakaś porządna nawigacja w obecnej chwili coś tam jest, ale to jeszcze nie jest to ...   
-Szybkość działania  :D tego nie trzeba opisywać ... po prostu idealny ...
-Co do baterii to ja się nie mogę wypowiedzieć, bo ja swojego Mozarta praktycznie cały czas używam, i bateria starcza na 1 dzień, czyli jak wstaje o 5,30 to do 19:30 potrafi wytrzymać ... nie wiem czy to dobrze czy źle, ale mnie to nie przeszkadza, bo i tak chodzę z ładowarka  :E

W sumie również mógłbyś zainteresować się Nokią Lumią 800 ale na jej temat nie potrafię się wypowiedzieć bo jej nie używałem, ale systemowo zapewne jest identyczna co inne Windows Phony...

*

Offline qbajatko

  • 40
  • zawsze jest ten pierwszy raz
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2 (RHODIUM)
Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2011, 00:52:34 »
A co dla Ciebie jest "speed dialer"?
Czy to może:
- 7Dialer
- Dialer+ Free
- TrueDialer
itd...
dokładnie tak... tylko sam nie wiem, która wybrac aplikacje.. wiec poki co mecze sie.. wchodzac w kontakty szukaj i tak dalej.. moze poradziasz ?? czym one tak naprawde sie roznia ???

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2011, 09:40:21 »
dokładnie tak... tylko sam nie wiem, która wybrac aplikacje.. wiec poki co mecze sie.. wchodzac w kontakty szukaj i tak dalej.. moze poradziasz ?? czym one tak naprawde sie roznia ???
Nie poradzę, bo nie używam. Ja moje 6 najczęściej używanych kontaktów mam zrobione w grupę i grupa wyciągnięta na główną stronę. Nic więcej mi nie jest potrzebne.
Ale pewnie są osoby, które mają tysiące kontaktów i wtedy potrzebują jakie wynalazki...
 :wink:

*

Offline cort06

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S+
Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2011, 11:55:25 »
a coś pokroju sensation tylko z WP7?

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2012, 01:52:16 »
To pewnie mocno spóźniona odpowiedź ale nabyłem mozarta ostatnio i dzięki rozdanemu tysiącu tych telefonów przez Orange ich cena spradła do tego stopnia, że nowiutki egzemplarz bez simlocka i z 2 letnią gwarancją smiga za 600 zł. Jakikolwiek lepszy byłby Titan, Radar czy cokolwiek innego z pewnoscia nie zbliży się nawet do tej relacji ceny do jakości.
Mam jeszcze uwagę odnośnie wielkości ekranu. IMHO w Titanie ten ekran jest za duży. Jedna sprawa, że dla osoby o średnim wzroku 800x480 na tylu calach to po prostu za mała rozdzielczość (gestość upakowania pikseli jest chyba rekordowo niska wśród smartfonów) druga sprawa jest taka, że WP7 z założenia projektowany jest dla urządzeń max 4 calowych. Wszystkie elementy systemu są tak dobrane, że najwygodniej obsługuje się go na 3,7 cala a wiekszy ekran poza przeglądarką internetową nie przynosi żadnych korzyści w postaci wiekszej ilości widocznych danych. To stąd biorą się narzekania na wielkość czcionki tytułowej w aplikacjach systmowych - o ile na Mozarcie wygląda to bardzo fajnie o tyle na ekranie 4,7 cala czcionka ta wydaje się monstrualnie duża.
Reasumując IMHO o ile w Androidzie warto się szarpnąć na ekran duży ekran HD o tyle w WP7 to raczej nie ma wiekszego sensu.