Autor Wątek: Co kupić?  (Przeczytany 5822 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cort06

• Clubowicz
  • *
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S+
Co kupić?
« : Listopad 28, 2011, 12:35:07 »
Witam, miałem kiedyś starego Kaisera. Teraz obecnie posiadam samsunga B2100 :). Chciałbym wrócić do palmtopów i kupić coś porządnego. Co na dzień dzisiejszy z HTC byście polecili? Chodzi mi o coś o dużej funkcjonalności, niezawodności i względnej baterii. Jestem studentem, stąd dużo internetu, sporadycznie coś dla rozrywki. Niech posiada GPS, dobry wyświetlacz i szybkość działania.

Edit: niechcący w złym dziale. Prośba o przeniesienie do HTC WP7

« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 12:36:46 wysłana przez cort06 »

PDAclub.pl

Co kupić?
« : Listopad 28, 2011, 12:35:07 »
R E K L A M A:

Offline qbajatko

• Newbie
  • zawsze jest ten pierwszy raz
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2 (RHODIUM)
Odp: Co kupić?
« Odpowiedź #1 : Listopad 29, 2011, 15:11:10 »
Posiadam od trzech dni "radarka" i powiem szczerze, ze w zyciu nie przesiade sie na inne telefony niz z wp7... HTC naprawde robi dobre fony...
.... ostatnio mialem desire s i nie ma porownania... zielony ludek wymieka przy "siodemkowych okienkach".
Jednego mi tylko brakuje "speed diala".

Reszta to juz sam miod !!

Offline gbbsoft

• Moderator
« Odpowiedź #2 : Listopad 29, 2011, 15:16:00 »
A co dla Ciebie jest "speed dialer"?
Czy to może:
- 7Dialer
- Dialer+ Free
- TrueDialer
itd...

« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 15:17:36 wysłana przez gbbsoft »

Offline cort06

• Clubowicz
  • *
« Odpowiedź #3 : Listopad 29, 2011, 16:38:08 »
Możemy wrócić do tematu? Jednak chodzi mi o wypowiedzi osób, które dane telefony posiadają już troszkę większy okres czasu niż 3 dni.

Offline TheStigr

• Newbie
« Odpowiedź #4 : Listopad 29, 2011, 20:41:32 »
Jeżeli masz dużo kasy i dość spore kieszenie to polecam HTC Titana  :E, a jeżeli nie ... to polecam HTC Mozarta, moim zdaniem była to do czasu HTC Radara, najlepsza słuchawka z WP7... w miarę dobry aparat, aluminiowa obudowa, i nawet radzi sobie z muzyką (ale na pewno nie z oryginalnymi słuchawkami  :-|)
-Do internetu WP7 nadaje się idealnie, przeglądarka chodzi szybko płynnie a rozdzielczość nawet dość czytelnie wyświetla strony.
-Do nawigowania pewnie równie dobrze, gdyby była jakaś porządna nawigacja w obecnej chwili coś tam jest, ale to jeszcze nie jest to ...   
-Szybkość działania  :D tego nie trzeba opisywać ... po prostu idealny ...
-Co do baterii to ja się nie mogę wypowiedzieć, bo ja swojego Mozarta praktycznie cały czas używam, i bateria starcza na 1 dzień, czyli jak wstaje o 5,30 to do 19:30 potrafi wytrzymać ... nie wiem czy to dobrze czy źle, ale mnie to nie przeszkadza, bo i tak chodzę z ładowarka  :E

W sumie również mógłbyś zainteresować się Nokią Lumią 800 ale na jej temat nie potrafię się wypowiedzieć bo jej nie używałem, ale systemowo zapewne jest identyczna co inne Windows Phony...

Offline qbajatko

• Newbie
  • zawsze jest ten pierwszy raz
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2 (RHODIUM)
« Odpowiedź #5 : Listopad 30, 2011, 00:52:34 »
A co dla Ciebie jest "speed dialer"?
Czy to może:
- 7Dialer
- Dialer+ Free
- TrueDialer
itd...

dokładnie tak... tylko sam nie wiem, która wybrac aplikacje.. wiec poki co mecze sie.. wchodzac w kontakty szukaj i tak dalej.. moze poradziasz ?? czym one tak naprawde sie roznia ???

Offline gbbsoft

• Moderator
« Odpowiedź #6 : Listopad 30, 2011, 09:40:21 »
dokładnie tak... tylko sam nie wiem, która wybrac aplikacje.. wiec poki co mecze sie.. wchodzac w kontakty szukaj i tak dalej.. moze poradziasz ?? czym one tak naprawde sie roznia ???

Nie poradzę, bo nie używam. Ja moje 6 najczęściej używanych kontaktów mam zrobione w grupę i grupa wyciągnięta na główną stronę. Nic więcej mi nie jest potrzebne.
Ale pewnie są osoby, które mają tysiące kontaktów i wtedy potrzebują jakie wynalazki...
 :wink:

Offline cort06

• Clubowicz
  • *
« Odpowiedź #7 : Listopad 30, 2011, 11:55:25 »
a coś pokroju sensation tylko z WP7?

Offline jarekt

• Clubowicz
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
« Odpowiedź #8 : Styczeń 12, 2012, 01:52:16 »
To pewnie mocno spóźniona odpowiedź ale nabyłem mozarta ostatnio i dzięki rozdanemu tysiącu tych telefonów przez Orange ich cena spradła do tego stopnia, że nowiutki egzemplarz bez simlocka i z 2 letnią gwarancją smiga za 600 zł. Jakikolwiek lepszy byłby Titan, Radar czy cokolwiek innego z pewnoscia nie zbliży się nawet do tej relacji ceny do jakości.
Mam jeszcze uwagę odnośnie wielkości ekranu. IMHO w Titanie ten ekran jest za duży. Jedna sprawa, że dla osoby o średnim wzroku 800x480 na tylu calach to po prostu za mała rozdzielczość (gestość upakowania pikseli jest chyba rekordowo niska wśród smartfonów) druga sprawa jest taka, że WP7 z założenia projektowany jest dla urządzeń max 4 calowych. Wszystkie elementy systemu są tak dobrane, że najwygodniej obsługuje się go na 3,7 cala a wiekszy ekran poza przeglądarką internetową nie przynosi żadnych korzyści w postaci wiekszej ilości widocznych danych. To stąd biorą się narzekania na wielkość czcionki tytułowej w aplikacjach systmowych - o ile na Mozarcie wygląda to bardzo fajnie o tyle na ekranie 4,7 cala czcionka ta wydaje się monstrualnie duża.
Reasumując IMHO o ile w Androidzie warto się szarpnąć na ekran duży ekran HD o tyle w WP7 to raczej nie ma wiekszego sensu.