Problem z widzialnością połączeń...

  • 5 Odpowiedzi
  • 1440 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z widzialnością połączeń...
« dnia: Czerwiec 24, 2011, 18:19:21 »
Witam. Nie dalej jak wczoraj wreszcie udało mi się legalnie odblokować telefon (za pośrednictwem konta studenckiego). Bardzo się ucieszyłem gdyż nareszcie mogłem wgrać sobie niestandardowe dzwonki na mój HD7. Wszystko zrobiłem poprawnie(bynajmniej tak mi się wydaje), po wgrywałem jeszcze różne aplikacje. I niby wszystko ładnie pięknie chodzi, system normalnie bajka, nie zawiesza się dopóki ktoś do mnie nie dzwoni. Mam stare radio które emituje każde nadchodzące połączenie (taki dziwny hałas) i w momencie gdy ktoś do mnie dzwoni telefon się zawiesza i nawet go nie można odblokować (radio cały czas hałasuje), generalnie nic nie można z nim zrobić dopóki ktoś nie przestanie dzwonić, wtedy pojawia się wibracja i telefon pokazuje nieodebrane połączenie. Chciałem jednak zwrócić uwagę że nie zawsze telefon się blokuje gdy ktoś do mnie dzwoni czasami normalnie pojawia się numer i mogę odebrać ale odkąd go odblokowałem więcej nie mogę odbierać niż mogę. Czy komuś z was też tak się dzieje?? Czy to normalne zjawisko przy odblokowaniu urządzenia czy tylko u mnie to występuje. Trochę to jest denerwujące bo cóż z tego że mam fajne nowe dzwonki jak i tak one nie grają. Masakra normalnie z tym WP7. Może ma ktoś jakieś doświadczenie i wie coś na ten temat. Moje urządzenie to HTC HD7. Czekam zainteresowanych na odpowiedź.

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Problem z widzialnością połączeń...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2011, 20:44:06 »
Wróć do standardowego dzwonka i zobacz, czy się poprawiło...

Odp: Problem z widzialnością połączeń...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2011, 23:22:54 »
jakie powinny być właściwości standardowego dzwonka??

*wątek myślę że do zamknięcia, zwykłe mp3 wgrane do My Ringtones w Urządzenie działają bez zarzutu a ja kombinowałem jak debil z wma i jakimiś właściwościami.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2011, 23:59:32 wysłana przez Przemulek1910 »

Odp: Problem z widzialnością połączeń...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2011, 19:01:54 »
czy ktoś ma podobny problem?? myślałem że już to minęło ale jak wieczorem zrobię Hard reset to jest wszystko ok ale rano wraca problem od nowa. Musicie mi jakoś pomóc. Chociaż użytkownicy HD7 się wypowiedzą czy mają problemy z własnymi dzwonkami. Zaktualizowałem do wersji Mango i nadal lipa. Mogę wgrać tylko 6 dzwonków ale każdy ma problem z zagraniem w momencie połączenia. Ludzie posiadający HD7 wgrajcie własne dzwonki i napiszcie czy u was jest ok.

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Problem z widzialnością połączeń...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2011, 21:35:21 »
A może użytkownicy HD7 (tak jak ja) po prostu nie wgrywają swoich dzwonków, bo to wymaga odblokowanie telefonu i jak widać są problemy. Jak się wydało tyle pieniędzy, to może lepiej niech telefon działa najlepiej jak może... Po co zmieniać, jak coś dobrze działa?

*

Offline grzegorzb50

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4,  LG E900
Odp: Problem z widzialnością połączeń...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2011, 21:51:11 »
dzwonki,tapetki,gify... to jest dobre w nokiach i sonyericsonach :D