trudności w instalacji softu - SPV E100/Qtek 7070

  • 4 Odpowiedzi
  • 3267 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

trudności w instalacji softu - SPV E100/Qtek 7070
« dnia: Czerwiec 08, 2004, 01:25:23 »
Od pewnego czasu nie mogę zainstalować żadnego softu...:( Po instalacji programy są widoczne w ActiveSync, ale tylko tam. Po zaznaczeniu w AS programu, instaluje się ponownie i po ponownym uruchomieniu ActiveSync - znowu okienko wyboru instalacji jest nie zaznaczone. Po instalacji w telefonie nie pojawiają się żadne komunikaty, jak to było do tej pory.
Proszę pomóżcie lamerowi :)

trudności w instalacji softu - SPV E100/Qtek 7070
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2004, 22:31:52 »
... musisz bardziej szczegolowo opisac problem.
Jednak na poczatek sprobuj hard reset - najlepiej z czyszczeniem pamieci. Jak nie pomize to sprawdz koniecznie czy nie masz zalozonej blokady na wgrywanie aplikacji - orange tak robil w spv. Jesli ja masz to powinienes miec po probie instalacji komunikt informujacy o tym ze nie zostalo nic zainstalowane bo nie:). Jesli masz bokade to latwo ja mozna zdjac i legalnie.Muisz miec podlaczony telefon do ienernetu poprzez as i wejsc na komputerze na strone
http://developer.orangews.com/orgspv/comdef.aspx
tam zaznaczas oblokuj i podajesz nr. IMEI po chwili na toim telefonie - podlaczonym do sieci pojawi sie komunikat ze zostal odblokowany. to jest bezplatne legalne i dziala. Oczywiscie tylko w telefonach orange.
Powodzenia

trudności w instalacji softu - SPV E100/Qtek 7070
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2004, 00:38:47 »
Niestety fon nie pochodzi z Orange-a. Ale myślę, że to nie problem blokady. Obecnie nie instalują się żadne aplikacje (nawet te, które instalowały się wcześniej). Wygląda to tak, że po instalacji nie mam żadnego komunikatu w telefonie, a w ActiveSync widnieje program bez zaznaczenia. Po zaznaczeniu aplikacji rozpoczyna się instalacja od nowa i tak w kółko :S. W telefonie nie mam żadnych skrótów, zainstalowanych aplikacji czy nowych folderów. Informacyjnie podaję, że robiłem twardy reset i w między czasie nie robiłem updatu OS-u, czy ROM-u.

trudności w instalacji softu - SPV E100/Qtek 7070
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2004, 13:43:49 »
Nierozumiem coto znaczy telefon podłączony do netu poprzez as. Jestem początkującym uzytkownikiem SPVE100 i chciałbym sciągnąć tą właśnie blokade bo podejrzewam ze ją ma :) Chciałbym więcej wiedzieć na temat Hard resetu i tego jak wrzucić jakiś film do fona bo zaden mi niechce działać :( Pozatym czy  mozna jakoś przeglądać pamięc fona i karty z poziomu samego telefona bez podlączenia do kompa?

trudności w instalacji softu - SPV E100/Qtek 7070
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2004, 21:00:57 »
Tez mialem ten problem z instalacja i musialem dopiero na nowo wgrac ROM zeby bylo ok, a co do przegladania plikow w tel to musisz sobie osobny program zainstalowac, ja uzywam Smart Explorer i nie narzekam, bardzo dobry program