tmobile sda usa

  • 7 Odpowiedzi
  • 1896 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tmobile sda usa
« dnia: Czerwiec 06, 2007, 06:08:46 »
mam telefon t-mobile sda i szukam dla niego programu gadu gadu, mam juz skype i zalaczylem mobile gadu na moim sda ale pokazal sie tylko szary ekran z dwoma tabelkami i napis info i wyslij ale obydwa nie dzialaja, jakie programy i z jakim rozszerzeniem powienienem pobierac z cab mi sie intaluje z exe czasami tez , co to jest rozszeczenie prc w programie radu-gadio czy to by tez poszlo, dziek iz gory narka, pozdro new york

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: tmobile sda usa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2007, 07:06:57 »
1. MobileGadu nie jest dla telefonow tylko palmtopow, Ty potrzebujesz SmartGadu.
2. Pliki .prc to platforma PalmOS czyli jeszcze cos innego (co za tym idzie nie odpalisz Radu-Gadu).
3. Polecam nasze FAQ i dzial dla poczatkujacych.

Odp: tmobile sda usa
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2007, 07:14:01 »
skopiowalem smart gadu na sda i pisze smartgadu is not valid windows ce aplication

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: tmobile sda usa
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2007, 18:30:50 »
Musisz zainstalowac aplikacje a nie skopiowac..

Odp: tmobile sda usa
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2007, 02:49:16 »
a jak zainstalowac jak xp nie widzi mi telefonu pod active sync i pod bluetooth tez nie widzi a sterowniki do sda to skad sciagnac

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tmobile sda usa
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2007, 08:17:27 »
niemożliwe że nie widzi...powyłączaj wszystkie firewalle, to wtedy nie da rady, musi się połączyć, chyba że używasz najnowszej wersji AS, polecam 3.9 do komunikacji tym sprzętem, jak go połączysz to wtedy próbuj, sterowników do tych sprzętów nie ma...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: tmobile sda usa
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2007, 01:29:47 »
czyli co mma dokladnie zrobic bo jka skopiwolaem smartgadu na htc to sie uruchomilo ale nic nei dzialalo tylko byl akren z napisem wyslij ale nie aktywny a na gorze telefonu swiecilo szare slonce

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: tmobile sda usa
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2007, 08:52:28 »
jeśli nie widzi Ci tego sda active sync to znajdź instalkę  smartgadu w formie cab, wrzuć na karte i zainstaluj...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...