SPV E100 spolszczenie

  • 3 Odpowiedzi
  • 759 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV E100 spolszczenie
« dnia: Wrzesień 23, 2005, 17:00:10 »
Witam
Od niedawna jestem w posiadaniu smartphonu SPV E100. Był on strasznie zawalony i ciągle się wieszał.Zrobiłem mu więc  twardy reset.I straciłem  spolszcenie do niego.Prosze o pomoc skąd mogę sciągnąć spolszczenie do Smartphone 2002 i jak je zainstalować.
I jeszcze jedno; udało mi sie zdobyc Microsoft SMARTPHONE 2003 SDK czy mogę go zainstalować w SPV e 100, jak tak, to jak to zrobić.Nadmieniam, iż mam tylko kartę pamięci 8MB.
Proszę o pomoc

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
SPV E100 spolszczenie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2005, 21:59:17 »
SDK to jest Software Developers Kit przeznaczony dla komputera PC z zainstalowanym pakietem Visual Studio, do tworzenia aplikacji dla mobilnych okienek. Po co chcesz to wrzucac do aparatu?

*

Offline PWSys

  • *
  • 77
SPV E100 spolszczenie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2005, 01:35:35 »
A wiesz że sztuczna ingerencja w soft telefonu czyli np "Spolszczenia" mogą powodować (wg. niektóych autorytetów) wolne a nawet nieprawidłowe działanie całego systemu? Być może to była przyczyna wieszania się fonu, a nie to że był "zawalony".

Tak naprawdę w telefonie jest tak niewiele Angielskiego, że spokojnie można sobie bez spolszczeń poradzić. Jeśli liznołeś nawet w niewielkim stopniu Angielski, nie powinieneś mieć problemów z używaniem fona.

SPV E100 spolszczenie
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2005, 09:58:40 »
Pamięć była zawalona sms'ami,bo było ich chyba 300 i dwa całe filmy.
Bardzo zależy mi na spolszczeniu.Pomocy.