Qtek 8060 i wspolpraca z Wifi na SDIO?

  • 3 Odpowiedzi
  • 2836 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline radi

  • 11
Qtek 8060 i wspolpraca z Wifi na SDIO?
« dnia: Wrzesień 02, 2004, 13:16:56 »
Czesc,
czy ktos z Was posiada moze jakas wiedze/informacje nt. mozliwosci wspolpracy tego smartphone z w/w kartami rozszerzen (Sandisk/Socket badz w zasadzie dowolne inne) ? jest to rzecz ktora mnie nurtuje i niestety nie zdolalem uzyskac jak narazie klarownej odpowiedzi w tej sprawie zarowno od dystrybutora urzadzenia, jak i od firm dystrybuujacych tego typu rozszerzenia.
 

Qtek 8060 i wspolpraca z Wifi na SDIO?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2004, 14:36:46 »
Witam,
Mam Qtek-a 2020 i ten współpracuje bardzo dobrze z kartą WiFi Socketa.
Jeśli w specyfikacji swojego Qtek-a 8060 znajdziesz, że gniazdo MMC/SD jset z obsługą SDIO, to i w tym przypadku nie będzie problemów.

pozdrawiam
Henryk

*

Offline radi

  • 11
Qtek 8060 i wspolpraca z Wifi na SDIO?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2004, 15:30:50 »
no wiec wlasnie rzecz w tym ze w specyfikacji 8060 jest SDIO, natomiast
nikt nie dal glowy ze to bedzie napewno dzialalo jak nalezy. inna kwestia to zapewne wsparcie tych kart pod windows smartphone 2003.

jesli chodzi o 2020 w/w watek bede rowniez przerabial, a jako ze jest to zdecydowanie popularniejsze urzadzenie niz 8060 /jakis uzytkownik tutaj? ;)/ to w tym przypadku moglem sie latwo upewnic czytajac o empirycznym potwierdzeniu wspolpracy, takowoz slyszac to od znajomych. niestety o 8060 tego nie wiem a jak wiadomo lepsze jest skonfrontowanie z rzeczywistoscia  niz wiara w specyfikacje i materialy marketingowe ;).   a pytam sie rowniez dlatego ze wlasnie nie jest on jeszcze 'moj', a waham sie nad jego wybiorem pod katem specyficznego zastosowania wymagajacego rowniez dobrego wsparcia wlasnie dla wi-fi. bo Qtek 2020 jest tam juz uwzgledniony od jakiegos czasu wlasnie jako 'pewniak'.

 

Qtek 8060 i wspolpraca z Wifi na SDIO?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2004, 22:44:03 »
karty Socketa BT nie dzialaja np. z SPV ale tam jest system w wersji 2002 ...