Problem z profilem

  • 3 Odpowiedzi
  • 767 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline s-s-z

  • 26
Problem z profilem
« dnia: Kwiecień 22, 2005, 02:58:03 »
Mialem ustawiony profil "Normal" i tam mialem ustawone wszystko.Dwa dni temu po odlaczeniu suchawek wskoczyl profil "headset" i nie moge go przestawic na inny.W tym profilu nic nie szlysze bez podlaczonych sluchawek tylko dzwonek rozmow przychodzacych nic poza.
Prosze o pomoc wiem ze glosniczek jest dobry na 100% nawet hard reset nie pomoaga:(:(

Problem z profilem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2005, 03:57:34 »
chyba problem mechaniczny..gniazdo sluchawek ci nie odskoczylo..pokombinuj delikatnie..patyczkiem szpileczka cz czms..koledzy od spv chyba znaja ten problem..nie zauwzyles np ze wtyczka jakos latwiej teraz wchodzi czy cos w tym stylu?? wg mnie na 90% to sprawa mechaniki gniazd..moze uda sie obejsc bez rozbierania lub co gorsza wymiany gniazdka..tak jak mowie..sproboj cos cienkiego tam wsadzic i pomanipulowac

*

Offline s-s-z

  • 26
Problem z profilem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2005, 15:07:45 »
Masz racje grzebanie pomaga na doslownie 2s a potem znowu wskakuje hendset.Ale bede probowal dalej.

Moze ktos rozbieral SPV i wimienial gniazdo od sluchawk prosze o pomoc.

Problem z profilem
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2005, 15:14:58 »
A wiec ja mialem podobny problem !! Ale poradzilem sobie z nim !! Od razu mowie przy rozbieraniu uwazaj Na wyswietlacz ! a teraz do rzeczy kiedy juz rozbierzesz telefon zauwazysz ze plytka drukowana uzyta do produkcji Spv to wielka pomylka ale coz trze4ba zyc i cieszyc sie tym co mamy !! I teraz masz trzy mozliwosci wymienic gniazdo ale jest to bardzo karkolomne i pracochlonne zadanie lub mozesz pogrzebac przy blaszce w srodku SPV ale to tez moze dac mizerny efekt, a najlepiej jest poprostu odlaczyczyc gniazdo (tylko wtedy słuchawki ida w odstawke) no i jest jeszcze czwarta mozliwosc wylutowac gniazdo i wlutowac je na nowo czyszczac wszystkie styki i tez powinno ruszyc i wtedy słuchwaki znowu wracaja do uzycia !!! Ale od razu mowie ze to pomoglo mi a nie wiem czy masz dokladnie to samo uszkodzenie !!