Problem z Bateria w SPV e 100

  • 2 Odpowiedzi
  • 759 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z Bateria w SPV e 100
« dnia: Lipiec 23, 2005, 21:54:34 »
Witam wszystkich mam do was pytanie ,w moim spv mam baterie orginalna od niego jest troche uszkodzona bo nie trzyma ona napiecia ale telefon na niej odpali na chwile i widzi ja jest to standardowa bateria 3,7v i 1000 mah , a kupiłem nową baterie na allegro i ma ona 3,7v i 1150 mah i telefon jej nie widzi w ogóle  tej nowej a stara chodzi ok czyli telefon jest dobry na 100 % moje pytanie brzmi czy telefon nie może wykryć baterii dlatego , że jest ona z innymi parametrami i muśi być inny rom do telefonu czy co ? dodam też ,że mam francuskiego rom-a 1.6.2.10. takiego najnowszego znalazłem czy jest nowszy rom do mojego spv i czy to jest wina romu ,że nie wykrywa baterii czy możecie mi pomoc prosze  .

*

Offline ell

  • ****
  • 778
    • http://www.windowsmobile.pl
  • Sprzęt: Motorola Milestone @1GHz
Problem z Bateria w SPV e 100
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2005, 23:16:35 »
Nowa bateria moze byc calkowicie rozladowana. Wloz nowa baterie do telefonu, podlacz ladowanie i odczekaj przynajmniej godzine. Po tym czasie bateria powinna naladowac sie juz troche a telefon dac sie uruchomic, jednak baterie musisz ladowac oczywiscie dluzej (przy pierwszym ladowaniu polecam zostawic podlaczona na cala noc).

Problem z Bateria w SPV e 100
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2005, 13:31:51 »
Bateria jest naładowana ma około 4.2v i wiecej sie juz nie naładuje ,a telefon mi przez cały czas pokazuje ,że mam słabą baterie "battery low" i telefon co jakis czas mi pokazuje to ,że mam słabą baterie nawet jak bedzie siedziała całą noc w stacji dokującej ,ale jak ją wyciągne i zmierze napiecie to ma dobre zawsze  pokazuje mi od 3.9V do nawet 4.2V , nawet jeśli odpale ten program smrtione to jej nie widac żeby ona była pokazuje , że ładuje i tylko to ,a jak podłącze starą baterie ona jest w prawdzie uszkodzona ale telefon ją widzi i smartione też .Mierzyłem tą baterie miernikiem napiecie ma ok 4.2 V
na tych skrajnych stykach a na tych w samym środku też mi jakieś wartości pokazuje wiec może to jest przez to , ta bateria ma troszke większą pojemnosc i telefon głupieje może rom nie taki czy jest nowszy od tego co mam 1.6.2.10. fr. :(