poraz kolejny... MMS'y

  • 3 Odpowiedzi
  • 1459 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

poraz kolejny... MMS'y
« dnia: Lipiec 24, 2006, 21:37:14 »
Witam.
Mam telefon qtek 8310 z softem od i-mate i5. Wsio jest pieknie ale mam problem z ustawieniem mmsow. Otoz w punkcie, gdzie trzeba ustawic "Polaczenie do" nie mam zadnej opcji zwiazanej z mmsami. Wedlug instrukcji orange (tu mam abonament) powinienem wybrac w tym punkcie opcje Orange MMS. Nie mam takiej opcji. Mam tylko Polaczenie WAP, Bezpieczne polaczenie WAP, Praca oraz Internet.

Dokladnie tak samo mam w ustawieniach MMSC. Tam tez w punkcie, gdzie trzeba wybrac Polacz do nie ma opcji Orange MMS ani zadnego innego z mms'ami zwiazanego.

Czy zna ktos jakis magiczny sposob aby dodac taka opcje to tego punktu? Znalazlem jakies cab'y z ustawieniami zagranicznych sieci i po ich zainstalowaniu pojawiaja sie tam nowe opcje do mmsow, jednak sa one do zagranicznych sieci. Moze dysponuje ktos takim cab'em przerobionym na nasza siec orange?

Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam.

poraz kolejny... MMS'y
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2006, 20:21:45 »
Wybierasz
Start -> Settings -> Data Connections -> Menu -> Edit Conections -> GPRS Connections -> Menu -> Add
...i wpisujesz co potrzeba APN, IP i inne takie Ważne jest tylko zeby wybrać do połączeń MMS Network

pozwodzenia

poraz kolejny... MMS'y
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2006, 00:16:19 »
Dzieki za odpowiedz ale niestety po pierwsze nie mam opcji data connections... Co prawda mam po polsku WM ale jedyne co moge ustawic to start -> ustawienia -> polaczenia -> i tutaj mam do wyboru: transmitowanie, bluetooth, polaczenie telefonieczne, siec GPRS (tu sie powinno wszystko ustawiac jezeli chodzi o mms'y), serwer proxy, siec VPN oraz ustawienia wifi. Po drugie to wlasnie nie moge wybrac do polaczen MMS Network bo takiej opcji poprostu nie mam. WLasnie chcodzi mi o to jak taka opcje ustawic zeby pokazala sie w polaczeniach do (przez).

*

Offline jacky

  • 15
poraz kolejny... MMS'y
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2006, 07:22:21 »
przerabiałem ten temat bo też mam 8310 (z ang softem) i nie udało mi się go zmusić do mmsów, poczytaj przyklejone wątki, ja już zrezygnowałem