Karta do spv e-100

  • 3 Odpowiedzi
  • 782 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karta do spv e-100
« dnia: Grudzień 07, 2005, 11:43:53 »
witam mam pytanie co do kart do spv, mam karte Hama 256 MB kupioną kiedys do aparatu i działała bez zadego problemy ale od kiedy wsadziłem ja do spv to mam same problemy, nawet jak juz mi sie uda cos na nią wrzucic tak zeby dziąłało na komie to wystarczy ze wyłacze telefon i wszystko znika, a potem znowu jest problem  z wrzucaniem danych, jakie polecacie karty?! chodzi mi o firme i oglnie jakis model... prosze o pomoc !!

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Karta do spv e-100
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2005, 21:12:10 »
Jestes pewien ze wrzucasz to na karte? Wyglada na to ze pliki te wrzucasz do pamieci aparatu i to do czesci gdzie przechowywany jest system - dlatego po wylaczeniu aparatu wszystko znika.

Karta do spv e-100
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2005, 22:14:43 »
nie no napewno wrzucam na karte bo raczej rom by mi nie weszło 120 mega.... a wogole to czasem nie wykrywa karty ;/ nie wiem co jest musze sobie jakas nowa sprawdzic tylko nie mam pojecia jaka bedzie dobra zeby znowu sie to nie działo.,.. mam karte 16 mb panasonica... i na niej wszystko ok ... ehhh moze ktoś kto ma spv powie mi jaka ma swoją to moze cos mi to da ... ehhh ale dzieki :)

*

Offline p.janowski

  • ****
  • 649
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: aktualnie : HTC Touch Pro, SPV m650,  eeePC 701 1G
Karta do spv e-100
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2005, 08:40:32 »
to samo miałem z kingstonem sd 512 (nie dzialal zapis na karte). Na toshibie sd działało !