Jezyk Polski w SPV E100

  • 1 Odpowiedzi
  • 759 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jezyk Polski w SPV E100
« dnia: Czerwiec 20, 2005, 08:40:29 »
Witam wiem ze ten temat był poruszany pewnie kilka razy na forum ale ta wyszukiwarka na stronie jest do du..y nic nie mozna znaleść. A do zeczy jest soft czy cos w tym rodzaju na spolszczenie chociaż menu głównego. Jak jest to bardzo bym prosił o link do strony skad mozna go zassać

Jezyk Polski w SPV E100
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2005, 09:58:01 »
faktycznie nie chce ci sie szukac..ale nic to..spolszczyc glowne menu mozesz sam bez wysilku wchodzisz w ipsm/windows/start menu i tam zmieniasz nazwy skrotow z angielskich na polskie..sam tak kiedys zrobilem dla zartu..nawet ciekawe to bylo ale dysonans miedzy "polskim" glownym menu a anglojezycznym wnetrzem telefonu wydal mi sie za duzy (zreszta jest to groteskowe bo zamieniasz calendar na kalendarz ..contacts na kontakty itp wg mnie to przerost formy nad trescia)

no ale jesli masz ochote to zrob to..zmiana zajmie ci 10minut..efektem ubocznym bedzie zmiana kolejnosci poszczegolnych elementow w menu ale to przy pewnej dozie samozaparacia tez mozna obejsc

natomiast otwarta jest sprawa calkowitego spolszczenia telefonu..nie dotyczy to tylko spv ale calej rodziny telefonow z tym systemem bo ze strony microsoftu raczej nie ma co liczyc na wypuszczenie polskiej lokalizacji dla czegos tak anachronicznego

czesi dla motoroli mpx200 zrobili jakos wlasnym sumptem czeska lokalizacje i czeski t9 ale z tego co zaobserwowalem u nich zainteresowanie urzadzeniami tego typu (biorac pod uwage ilosc czeskich stron na ten temat) jest  sporo wieksze niz w naszym kraju

a moze ty bedziesz prekursorem?? powodzenia