Glos wspv

  • 3 Odpowiedzi
  • 1921 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sno

  • *
  • 82
Glos wspv
« dnia: Listopad 25, 2004, 21:40:31 »
Witajcie mam powaznby problem dzisiaj chcialem kumplowi pokazac piosenke i zauwazylem ze nie mam glosu poczatkowo myslalem ze to wina piosenki/karty no nie wiem mniejsza z tym. Chodzi o te ze po dluzszych obserwacjach zauwazylem ze telefon sie zachowuje tak jak by sluchawki bylo do niegop wlozone czyli w jak wlanczamquick list pokazuje tam ze jestHeadset a sluchawki nei sa podpiete nie da sie tego zmienic na np normal na nic glosu nie ma wogule w glosniczku tylko jak podloncze sluchawki to wtedy w sluchawkach jest ok aha jak ktos do mnie dzwoni to dzwonek sie wlancza ale nie sluchac oboby mowiacej instalowalem nowe oprogramowanie nawet i nic wydaje mi sie ze to moze byc wina wejsca jack ale nie jestem pewnien POMOZCIE

[Dodano: 2004-11-25 21:52:07]
spoko juz sobie poradzilem trzeba bylo poruszac troche jeckiem w gore i wdoj na boki i sie wlonczyl glosnik:)

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Glos wspv
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2004, 14:15:51 »
Gratulacje. To jak już problem z głowy, to pomyś o słowniku języka polskiego.

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Glos wspv
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2004, 15:24:29 »
Cytat: sno
Witajcie mam powaznby problem dzisiaj chcialem kumplowi pokazac piosenke i zauwazylem ze nie mam glosu poczatkowo myslalem ze to wina piosenki/karty no nie wiem mniejsza z tym. Chodzi o te ze po dluzszych obserwacjach zauwazylem ze telefon sie zachowuje tak jak by sluchawki bylo do niegop wlozone czyli w jak wlanczamquick list pokazuje tam ze jestHeadset a sluchawki nei sa podpiete nie da sie tego zmienic na np normal na nic glosu nie ma wogule w glosniczku tylko jak podloncze sluchawki to wtedy w sluchawkach jest ok aha jak ktos do mnie dzwoni to dzwonek sie wlancza ale nie sluchac oboby mowiacej instalowalem nowe oprogramowanie nawet i nic wydaje mi sie ze to moze byc wina wejsca jack ale nie jestem pewnien POMOZCIE

No brawo, brawo! :D Wszystko napisałeś w 2 zdaniach! :D (nie mówiąc już o błędach).
PS. Tragedia... :(

*

Offline yachu

  • *
  • 65
Glos wspv
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2004, 12:42:06 »
niestety spv tak mają .. jak sie za mocno szarpnie sluchawkami przy wkladaniu/wyjmowaniu to odgina się taka blaszka ktora informuje telefon ze zestaw jest wlozony.. i tak miales szczescie ze to zrobiles, wiec masz czas zeby zajac  sie slownikiem ;)