Dlaczego SPV sam wrzuca mi haslo??? help......

  • 2 Odpowiedzi
  • 1766 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Roki

  • 22
Dlaczego SPV sam wrzuca mi haslo??? help......
« dnia: Grudzień 03, 2004, 01:36:52 »
Czytalem na lamach waszego forum o konfiguracji GPRS. Lecz nadal mi sie to nie udaje:( Robie wszystko analogicznie, podmieniam dane z Ery na dane z Idei, login jest ok, jednak haslo samo sie zmienia!!:(:( Na takie wielocyfrowe, ja wpisuje Idea, wychodze i znowu to samo i tak w kolko Macieju:( Poradzcie cos bo bez GPRS juz mnie krew zalewa:( Dzieki z gory, pozdrowka. ps dla adminow - czytalem dzial dla poczatkujacych i poszczegolne watki, jednak nie pomogly mi one w rozwiazaniu problemu.

[Dodano: 2004-12-03 02:01:53]
Aha i jak wywalic z polaczenie GPRS to polaczenie z Orange???? Bo usuwam usuwam i nic:(

Dlaczego SPV sam wrzuca mi haslo??? help......
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2004, 07:43:28 »
Co do hasla, to pewnie jest takie jak wpisujesz. System celowo wyswietla wiecej gwiazdek, by nie ujawniac dlugosci Twojego hasla. Tak samo dzieje sie w wiekszych systemach Windows.

PS. Tez Cie witamy na forum ;)

*

Offline Roki

  • 22
Dlaczego SPV sam wrzuca mi haslo??? help......
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2004, 13:21:24 »
Ale gafa......:/ Oczywiscie witam serdecznie wszystkich klubowiczow:)) Sorki, ze brak kultury ale pisalem to w srodku nocy po dlugich wojazach z moim SPV......Tak notabene to zrobilem dokladnie wszystko zgodnie z opisem, uaktywnilem usluge GPRS u opa, i dalej nie moge laczyc sie z internetem:( Wchodze w IE i nic:( Probowalem wyslac mmsa, niby sie polaczyl, a czy wyslal nie wiem wyskoczylo w raporcie, ze mms retrieved, szukalem w slowniku tego slowa ale go nie znalazlem:(. Czy ktos wie co moge zrobic aby sie polaczyc z internetem?? Pokasowalem wszystkie polaczenie, dial-up, gprs, vpn,proxy z sieci orangre. Sam juz nie mam zadnych pomyslow:(