Co myślicie o tym uszkodzeniu?

  • 3 Odpowiedzi
  • 1487 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Co myślicie o tym uszkodzeniu?
« dnia: Czerwiec 05, 2006, 22:42:12 »
http://allegro.pl/item108523487_spv_c500_caly_zestaw_uszkodzony_tanio_.html
Ciekawy jestem jak to się mogło stać, że telefon nie odpala po wgraniu nowego oprogramowania. Da się to jakoś naprawić ?

Co myślicie o tym uszkodzeniu?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2006, 18:01:03 »
Witam
Mam na Allegro dosc duze doswiadczenie i nie takie cuda widzialem. Odradzam kupowanie bo zapewne juz kilku specow probowalo go podniesc i jak widac sie nie udalo. A bez odpalenia nie ma pewnosci czy to uszkodzenie powstalo w wyniku reinstalacji softu czy moze w ten telefon strzelil piorun.

Co myślicie o tym uszkodzeniu?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2006, 19:19:03 »
Kupować tego nie chce :) mam swój i jestem zadowolony, do szczęścia drugi mi nie potrzebny. Chodzi mi oto, czy po wgrywaniu oprogramowania mogą wystąpić takie jaja, na swoim tez wgrałem tego i-mate RUS, i odbyło się to bez żadnych problemów. Ciekawi mnie to czy "ryzykowałem" uszkodzeniem telefonu czy ta aukcja to ściema.

*

Offline xpablo

  • *****
  • 1294
Co myślicie o tym uszkodzeniu?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2006, 20:25:54 »
jawoks ryzykowales :D Dość często zmieniałem ROM w PPC i wiem że zawsze jest ryzyko. Na potwierdzenie moich słow jest mój własny wizard. Wszystko   poszło niby ok, ale teraz nie dziala częśc GSM (pokazuje że ma simlocka). Na 99% da się to naprawić tylko nie mam czasu bawić się  z tym cholerstwem. Na szczęscie mam dwa dobre telefony (he he mój ukochany symbian) więc wizard robi za przycisk do papieru kiedy zona nie gra na nim :D