brak synchronizacji po zdjeciu blokady.

  • 8 Odpowiedzi
  • 1652 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« dnia: Wrzesień 15, 2006, 19:54:48 »
zdjalem blokade MICROSOFTU za pomoca HTC_Application_Unlock w telefonie T-Mobile SDA Music z systemem Microsoft Windows Mobile 2003, no i problem w tym, ze teraz ActiveSync nie wykrywa mi telefonu... komputer widzi telefon jako 'Smartphone i cos tam dalej'. ActiveSync nie laczy sie z telefonem, aczkolwiek 'zielona ikonka' sie swieci.
przede wszystkim zalezy mi na tym, zeby nie 'FORMATOWAC' zawartosci karty, bo musze szybko zrzucic bardzo wazne SMSy, ktorych jest od 'pyty'. a no i wiadome, chcialbym zeby tak zrobic, zebym mial odblokowany phone i zeby ActiveSync go wykrywal, a nie zebym mial zablokowany ponownie. przywracalem [?] rejestr, ale nic mi to nie pomoglo.
Bluetooth i IrDa odpada.

licze na szybkie i rzeczowe odpowiedzi. pozdrawiam.

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb
brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2006, 20:29:57 »
wgraj nowszą wersje as.

brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 15, 2006, 21:16:12 »
probujac zainstalowac wersje oznaczona numerkiem 3.8 wyskakuje taki blad:
Cytuj
Setup could not copy the file 'C:\Documents and Settings\xxx\Ustawienia Lokalne\Temp\IXP000.TMP\core\inf\wceusbsh.cat' (copy error - 1). Restart your desktop computer and run Setup again

zastosowalem sie do zalecen, ale nic to nie pomoglo. oproznilem TEMP. korzystalem z dwoch roznych instalek.

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb
brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2006, 22:41:48 »
a wersje 4.0 ? 4.1??

brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2006, 07:15:09 »
tez probowalem, wtedy wyskakuje komunikat, ze ta wersja nie wspolpracuje z tym systemem. i co ja mam teraz zrobic? :(

*

Offline R.E.D.

  • ***
  • 484
brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2006, 00:03:17 »
a jaki masz system?

brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2006, 12:11:54 »
Windows Mobile 2003

*

Offline R.E.D.

  • ***
  • 484
brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2006, 12:36:02 »
sorry - bylem wczoraj zaspany i myslalem, ze as chodzi o system na pc  ;)

jesli mowisz ze swieci sie ikonka na zielono, to teoretycznie ma polaczenie (chyba ze w poprzednich as bylo inaczej)

a probowales czy jak jest podpiety telefon to czy polaczy sie np smartione z rejestrem?

jesli nie to sprobuj zmienic nazwe telefonu wyswietlana na as - moze cos pomoze  :S

brak synchronizacji po zdjeciu blokady.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2006, 13:52:01 »
Cytat: "R.E.D."
a probowales czy jak jest podpiety telefon to czy polaczy sie np smartione z rejestrem?

jesli nie to sprobuj zmienic nazwe telefonu wyswietlana na as - moze cos pomoze  :S


nie znam sie na tym. nie mialem okazji sie nauczyc, no bo jak, jak nie moge? hardreset czysci wszystko z pamieci smartphone'a?



teraz to ja nawet AS nie moge zainstalowac. za kazdym razem blad, ktory napisalem pare postow wyzej. po prostu super! :/

[++]
juz zainstalowalem. usunac trzeba OEMx.*** z :\Windows\inf o masie 0 bajtow, gdzie x to liczba, w moim przypadku byl to oem7.inf