[pomożecie?] SPV C100 jestem o krok od sukcesu z polskim T9

  • 0 Odpowiedzi
  • 1571 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[pomożecie?] SPV C100 jestem o krok od sukcesu z polskim T9
« dnia: Styczeń 16, 2007, 21:59:29 »
Witam,

    Po przebyciu długiej drogi, łącznie z szeroką wymianą maili z róznymi supportami HTC na wskroś całej Europy (o tym za chwilę), zwracam się do szanownych forumowiczów, zwłaszcza tych, którzy jakiś czas temu ogłaszali tu swoje posty bądź linki do opsów tego jak wgrać polski słownik T9 do smartfonów serii C550, C600. Jesteście moją ostatnią deską ratunku:-)
Z tego co czytałem wielu osobom się udała operacja z wszczepieniem polskiego słownika, więc zachęcony tymi sukcesami chciałem zastosować opisane tam metody do mojego nowego nabytku jakim jest SPV C100 (HTC S310). Jest on boweim technicznie bardzo podobny do C600.
No i moge powiedzieć, że prawie się udało, tzn. po wgraniu słownika i modyfikacjach rejestru polski słownik działa mi wszędzie poza... SMS-ami...:-( Innymi słowy działa np. gdy zmieniam (edytuje) w smartfonie nazwy plików czy folderów, ale kiedy chce pisać SMS-a to już nie. Objaw jest taki, że klawiatura wydaje dźwięk, ale kursor stoi w miejscu i żadna litera sie nie pojawia.

Musze też ponarzekać na HTC - pisałem do różnych ich oddziałów w Europie, z prośbą o możliwość wgrania (nawet za opłatą) polskiej wersji WM5 czy choćby samego T9, ale poziom ich wiedzy był żenujący, normalnie Żenuaria Maxima. Dość powiedzieć, że albo radzili mi kupić nowy telefon, albo odsyłali do polskiego dystrybutora, a gdy zapytałem kto nim jest to nawet nie wiedzieli...

Tak więc w Was cała moja noadzieja,
z utęsknieniem będę czekał na jakikolwiek odzew,
Pozdrawiam,
Robert A.